Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Natura Si Animale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
Pagini: 1, 2, 3
allexa
Un hermit crab.
user posted image

user posted image

user posted image
allexa
Un cone snail.
user posted image

user posted image
allexa
Si alte frumuseti ale oceanului.
user posted image

user posted image

user posted image
contraste
Frumoase animale Sorine ! Fara frica in compania lor!
liliana_caracas
user posted imageo pasare tare ciudata.Stiti voi ce este?
liliana_caracas
user posted image

In sfirsit,am reusit smile.gif Si va intreb din nou:ce pasere este?Eu am reusit sa o fotografiez in paduricea din parcul Schönbrunn dar mai tirziu am gasit-o pe un mic lac din apropiere si am tras concluzia ca e un fel de pasare de apa hmm.gif
aurasupacurasu
Nu pot sa-mi dau seama de ce poate fi dar este superba si eu sint o iubitoare de natura ,pasari si animale
Jazz
Furacioasa.
mamour
liliana, e vorba de o rata mandarin. e o pasare de apa de origine asiatica. a scapat initial de pe la zoo sau de la un crescator si s-a adaptat ff usor la viata in salbticie pt ca nu are pradatori acolo.
linga paris , in padurea de la Rambouillet, e o colonie de canguri care traieste in salbaticie de citiva ani buni. singurul dusman e consangvinitatea! laugh.gif
liliana_caracas
mamour,multumesc de raspuns flowers.gif
am mai descoperit 2 foto pe care vreau sa vi le arat dar tre sa le scanez.Voi reveni 5.gif

M-am intors smile.gif
user posted image

user posted image

Praetorian
Liliana in ultima fotografie este capul lui Gandalf si Copacul Alb din Stapanul Inelelor ? smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.