Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Este Un Mason Adevarat Aici In Han?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Pagini: 1, 2
wasp
Bee, daca imi spui ca sunt Dan Pavel, iar te altoiesc cu poseta peste ceafa !!!!! Si chiar crezi ca ma oftic pentru ca am par ?!!! unsure.gif
Ovidiu Bufnila
Vezi ca am deschis un topic dedicat tieeee!
Sa te vad ca la turnatorie din asta de dupa gard vad ca te pricepi. Mai erau niste turnatori din Bacau care tot straluminau lumea cu viata mea, loool! Vino si tu, nu te sfii.

Wasp, in 1988 aveam liste intregi de turnatori si informatori.
De atunci le reactualizezi. Iti tin un loc cald.

No Offense.
abureala
QUOTE (wasp @ 26 May 2006, 03:28 PM)
Iar daca m-am luat de Bee, m-am luat pentru ca imi displac fake-urile, mai ales cele semidocte. Si am un nas format la fake-uri..... Nu cred ca m-ai vazut involburandu-ma decat de 2 ori, cand erau chestii flagrante... In rest conversez, schimb pareri, fac glume.... Cum face lumea pe forumuri.

Ca nu iti place de Ovidiu Bufnila este o opinie , si trebuie sa o respectam. Insa nu poti tabara pe un om sub adapostul unui nick si sa il altoiesti repetat, mai ales ca acel om are o identitate reala, si nu poate raspunde cu aceeasi moneda. Aici iti spun sincer, nu mi se pare corect. Daca ziceai vreo doau trei fraze, e ok, nu se supara nimeni in fond, nu poti place la toti. Dar deja l-ai tabacit.

abureala
Basca ca topicul acesta e tot SF-u. Dupa ce omor i-ati tras lui Copernic, nu mai vad nici un mason care sa posteze. Si acolo a fost cam la fel. L-ati injurat bine, si dupa ce a facut greseala sa va raspunda la fel, ati spus "vai, cata obraznicie", si dai si omoara-l.
wasp
Ce se intampla, Bee ? Ai o problema cu ceea ce ai facut pana acum ? Daca da, atunci cum a fost posibil ca maretul consilier de imagine sa nu prevada acest lucru ? Cum a putut gresi cel ce valureste mai presus de toti, cel stie adevarul in forma sa pura, cel care stie precis ca ne tragem din dinozauri.... Sa fie de vina oportunismul ?
Ovidiu Bufnila
Te-am luat putin in seama, atat tot.
Nu esti profesionista si nici profesionist. Vrei doar putina atentie. Uite, o sa-ti dau putin atentie.
rofl.gif
Ovidiu Bufnila
Astept sa vad masonul cel adevarat. Cunosc unu care se da grande prin Modlova dar nu e decat un tampit care incalca land markurile. In plus, linge la stangisti in cautare de un locsor caldut. In plus nu e decat o CONSERVA. Daca stiti ce-i aia.

Ov
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.