Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire Caritabila
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
dascalita
Felicitari pentru reusita actiunii!Pupici! mwah1.gif
Mara
Intalnirea caritabila a avut drept rezultat frumoasa suma de 360 RON. Le multumim participantilor, inclusiv anonimului care nu apare in poze, precum si lui Tear, care iarasi nu apare in poze! Detalii despre cumparaturile efectuate gasiti la Propunerea In Decenta. smile.gif
Kitty
Sa nu uitam de gestul dragei noastre forumiste Tikky care a venit din Ploiesti pentru a ajuta (si mai ales pentru a ne cunoaste evil.gif ) si careia ii multumim hug.gif mwah1.gif flowers.gif
Aramis
Felicitari fetelor, ati realizat un lucru extraordinar mwah1.gif
Michelle
prima poza la cumparaturi
Michelle
dupa cum se vede am cumparat copiilor in afara de dulciuri(ciocolata,baxuri de biscuiti si napolitane)si multe caiete, pixuri,creioane colorate si chiar acuarele si pensule...daca vor mai aparea bani vom lua si carti,chiar niste abecedare
regretul meu enorm...n-am reusit sa le luam ceva pasta de dinti! dar poate in partea a2a smile.gif
Michelle
n-am rezistat tentatiei insa de a lua sapunuri si sampon,in afara de detergentul de care vorbea parintele si ceva rasfatzuri gen compot de fructe -cocktail de fructe exotice la cutii foarte mari
nefertiti-old
yeah.gif Deja ma bucur pentru cei mici cand o sa le primeasca! Buna ideea cu pasta de dinti.
Tear
Mara, ati luat cumva si paste fainoase ? smile.gif
Michelle
Da.Chiar se vede un sac de fidea intr-una din fotografii.Am luat 4 saci de diverse paste in diverse forme. O sa scaneze Mara factura.
Tear
Scuze, nu le-am vazut. Se vor bucura copii si de cocktailul de fructe. smile.gif
dascalita
Super poze si super fete!Nici cu cocosii nu mi-e rusine! laugh.gif
genicon
Pozele lui Kitty au fost facute, in mare parte, de catre suPsemnatul. Imi cer scuze pe aceasta cale pentru calitatea lor "tremurata", insa nu alcoolicul din mine este de vina. Cum sa nu tremuri, dom'le, cu atatia bani langa tine, si cu ochii Marei mereu pe ei? tongue.gif
Mara
Pai girofar iti erau ochii de cand ai dat cu nasul de cutia milei. Cum sa ma risc?! laugh.gif tongue.gif
costasgrecas
QUOTE (Antont @ 17 Dec 2005, 03:45 PM)
Si in ce te-ai costumat atunci devil.gif ? Dar Mara evil.gif ?
rofl.gif



e obligatorie costumatia?
Eu zic ca nu!!!! Voi?

mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.