Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnirea Opsedatelor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
Michelle
mai fetelor...n-am cuvinte...ati fost asa faine ca m-apuca regretele rolleyes.gif
nefertiti-old
Mutu, vrei sa nu ne priasca berea, de ni-l arati pe maimutoiul ala? laugh.gif

edit: Michelule, tu de ce nu ne-ai onorat cu prezenta? unsure.gif
Michelle
de...era sa zic eu de ce...dar nu vreau sa recunosc evidenta! rofl.gif
Thecook
Faine poze fetelor !
PS: Nefe, daca ai stii ce te invidiez pentru unghiile alea rosii!
nefertiti-old
rolleyes.gif
Oiski-Poiski
care unghii rosii ca eu nu ma uitam decat la ochii Marei, desigur cand statea cu ochii deschisi rofl.gif
si pisoiu era tot cu ei inchisi , sa intelegem ca era lumina prea puternica acolo ???? unsure.gif
faina intalnire si asa la repezeala pregatita , zis si facut, pacat ca nu am aratat pe acolo si noi celelelalte ce putem ohyeah.gif
Kitty
Am uitat sa va povestesc ceva....l-am curentat pe unu laugh.gif
nefertiti-old
Detalii, detalii ohyeah.gif . Si poza cu namila aia de catel unde e? unsure.gif
Kitty
Si sa stiti ca rasa acelui catzel se numeste Lassie, da? sa fie clar!
http://i4.photobucket.com/albums/y125/alinamtz/IMG_0166.jpg

Detalii? hmmm... pai a cerut un foc...si m-am oferit sa-i dau bricheta mea...desi stiam ca are pitici pe creier...bricheta nu ala... si nu e singurul curentat de bricheta mea... ar trebui sa fac lista cu victimele biggrin.gif
Mara
Oiskinella, aparatul pisoiului era de vina, ca te chiora cu blitzu', pentru ca altfel eu am ochi tare frumosi rolleyes.gif laugh.gif
mdA!
QUOTE
Alexa...dupa cum se vede am primit mesajul tau...si cu ocazia asta am mai baut o bere pt tine  tongue.gif


sarrrruuuuuuuuuuuu manaaaaaaaaa. deci d'aia m-a luat pe mine ameteala la un momentzel in timp.. laugh.gif cred ca atunci cand vorbeam cu Barrie si ii explicam cat de batuta in cap sunt blink.gif iar el, ca un prieten bun, nu ma contrazicea rofl.gif
sa va fie de bine dar mai ales sa viu si eu data viitoarrrre. ca mi-ati facut pofta thumb_yello.gif
Eclectic
QUOTE
Si sa stiti ca rasa acelui catzel se numeste Lassie, da? sa fie clar!


Voiai sa spui collie, nu ? harhar.gif Asta, ca sa fie clar. roflmao.gif
Kitty
Ba nuuuu!!!!!!!11 E Lassie ...uratule mad.gif
Eclectic
rofl.gif Ce e, ma ? Mai baga o fisa. rofl.gif

Apropo, care e legatura dintre uratenia mea sau a ta si subiect ? ohmy.gif roflmao.gif
Kitty
ca e cainele mai frumos ca tine harhar.gif
Eclectic
Pai si decat tine, ce sa mai vorbim ? Da' tot nu vad legatura cu numele rasei. roflmao.gif Fii atenta: collie. Se citeste co-li. wink.gif
Kitty
si Lassie se citeste le-si...si asa se numeste rasa lor ca am vazut eu filmul cand eram mica (ca acum mare sunt tongue.gif )si asa era...da? si daca mai comentezi ne suparam harhar.gif si fac urat! spun si eu tot ca Alexa laugh.gif
punctt
hiya.gif Da, da! Si eu tot 'le-si' stiu ca-i zice rasei aleia, c-am vazut doar filmul... harhar.gif Ei, ce tot o lungiti?... Oricum, acum, suntem 2 la 1, ha!!

p.s. Dupa cum se vede-n poze... rasera-ti, nu gluma!... ei, asa, cu mici pauze... de melancolie. smile.gif

mwah1.gif
mdA!
Kittishor draga, ce stii tu si nu stiu eu? imi zici secret.gif ? promit sa nu zic mai departe, decat ca amenintare. ohyeah.gif
Eclectic
Copii, ia intrati nitel aici:

http://images.google.ro/images?q=collie&hl...lr=&sa=N&tab=wi

Dupa asta, amintiti-va ca Lassie era numele catelusei din film. wink.gif

QUOTE
si daca mai comentezi ne suparam  si fac urat! spun si eu tot ca Alexa 


whistling.gif
Kitty
nu zic...ca vreau sa-l am doar eu la degetul mic...in plus tu ai deja ceva la indemana tongue.gif

Si GATA subiectul lesi s-a terminat....am castigat harhar.gif
Oiski-Poiski
"le-si" se numea javra ca de exemplu Grivei si rasa e "co-li"
acu v-ati potolit ? mwah1.gif
Eclectic
QUOTE
Si GATA subiectul lesi s-a terminat....am castigat


Tu ? Sa castigi ? Era io sa zic ce. roflmao.gif Te uitasi pe linkul ala ? tongue.gif
Kitty
ma uitai...saracii catzei pe toti ii cheama Collie! rofl.gif ce lipsa de inspiratie dom'le tongue.gif
Eclectic
laugh.gif Clar. roflmao.gif

No, acestea ziind fise, cand bem o bere ?
punctt
mai, mai... las' ca va zic eu lui Mos Craciun, ca nu ne lasati in pace. Hm, acum are intariri... suntem 2 la 2.

Si ... cum ziceam... a, da ... se pronunta... "le-si"!! tongue.gif
mdA!
numa voi doi intre voi doi sau pot sa viu si eu? promit sa nu aduc vreun coli
mdA!
QUOTE (Kitty @ 14 Jul 2005, 04:59 PM)
ma uitai...saracii catzei pe toti ii cheama Collie! rofl.gif ce lipsa de inspiratie dom'le tongue.gif

incorect. pe unu il chema Lord7 rofl.gif
Kitty
QUOTE (Barrie @ 14 Jul 2005, 05:01 PM)
laugh.gif Clar. roflmao.gif

No, acestea ziind fise, cand bem o bere ?

Saptamana viitoare...poate se strang iar oPsedatele daca n-au sedinte sau violete pe cap laugh.gif Si alexa am auzit ca e libera de luni pana miercuri jamie.gif
Eclectic
Tu chiar crezi ca n-o sa se speteasca muncind ? rofl.gif
Kitty
las' ca poa' sa se munceasca c-o bere tongue.gif
mdA!
Barrie bop.gif
Doamne, cum o sa arate capul tau dupa ziua de azi... rofl.gif
si chiar n-o sa muncesc foarte mult. adica o sa muncesc, ca tre sa fac retrospectiva, dar documentarea nu imi ia decat o jumatate.. o zi... o zi si un pic, si inca jumatate de zi sa prelucrez si sa verific toate informatiile. si dupa aia nu trebuie decat sa fac revista presei, ca sa rezolv si rubrica de stiri. care cu totul nu imi ia mai mult de jumatate de zi. si mai am de dat cateva telefoane, doar. deci vezi, chiar nu am mult de muncit!!! blink.gif

Edit hm.. Barrie, promite-mi ca ma iei cu forta la bere!
Eclectic
Bine, da' dupa aia sa nu ma supui unui cortegiu de injuraturi.
mdA!
Barrie bop.gif
Nu, n-ai facut nimic, dar imi place tare mult faza asta. abia astept s-o incerc live :rofl
promit sa incerc sa nu te injur altfel decat intr-un fel care sa fie atat de felurit incat tie insuti sa ti se para o incantare ohmy.gif
cociuba
tare de tot pozele... thumb_yello.gif
bdl
Mai,
Si pina pe coada, nu a dansat nimeni pe mese? mad.gif
Pai ce naiba de intilnire a oPsedatelor fara dans pe masa?Asa o sa fie si cind vin si eu prin bucuresti?

Fetele , bine ca v-ati distrat, sinteti niste dragute, si sper sa va prind live la o intilnire in vara asta... mwah1.gif
Marcus
Absolut supeeeeerbe fete! thumb_yello.gif
De acum incolo stiu bine cine e Mara... fata cu ochii inchisi! rofl.gif
Mara
harhar.gif
nefertiti-old
Dupa multe amanari (din motive obiective laugh.gif ), am negociat cu mara si am zis sa mai punem de o intalnire joi, 20 octombrie, ora 18. Locatia ar fi Trafalgar, undeva in zona Perla. Mai exact va spune mara, ca io nu stiu. laugh.gif
Asadar, cine mai doreste sa vina, este asteptat sa dea cu subsemnatul. Sunt acceptati si oPsedati, nu doar oPsedate. tongue.gif
Io aduc dulceata rofl.gif , daca nu mi-or fi mancat-o colegii, ca a ramas in frigiderul de la birou. ohyeah.gif
Mara
Revenim cu locatia: str. David Emanuel nr. 4A. Mai exact: pe Calea Dorobantilor, dupa intersectia cu Stefan cel Mare, cum mergeti spre Romana, este prima strada la stanga. Parca e si o ambasada pe acolo... oricum, e chiar usor de gasit.

Pese: Nefe, jar mananci daca nu vii cu dulceata si zau ca nu ma intereseaza motivele!!! tongue.gif laugh.gif
nefertiti-old
rofl.gif Bine, bine... da' de unde faci rost de jarul ala, asta-s io curioasa! hmm.gif Adica, sa ne intelegem: e vorba de jar-jar, din ala cum ii dadea Fat-Frumos calului, nu??? unsure.gif laugh.gif
nefertiti-old
Cred ca nu mai tre' sa faci rost de jar. rolleyes.gif

Nu se mai anunta nimeni? unsure.gif
Mara
Barfa in 2? Hmm, o fi bine, o fi rau? hmm.gif ohyeah.gif

QUOTE
Cred ca nu mai tre' sa faci rost de jar


Na, ca m-am prins si eu pana la urma. tongue.gif Adica n-a mancat nimeni din dulceata mea, da? Vezi ca mai e o zi, asa ca sa faci bine sa o pazesti ca pe ochii din cap, se aude??? laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.