Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
Serenity
..si vazand ca nu reusesc sa ajunga la nici un rezultat, Barrie promite sa se lase se meserie. Cel putin in seara respectiva.. Pacea si voia buna se astern iarasi la masa..
Serenity
In tot acest timp, straduindu-se sa fie echidistanta si sa evite implicarea in conflict, fata face ce stie ea mai bine… biggrin.gif
Serenity
"Oare mai reuseste sa ne care in spate pe amandoi daca o tine tot in ritmul asta..? hmm.gif Mutulica priveste ingaduitor...
Serenity
De-aici ni s-a cam taiat tuturor firul si ne-am trezit a doua zi, in gara...

In timp ce Barrie isi jura sa nu mai calce never-ever pe 'ceste meleaguri neprimitoare si incearca sa economiseasca niste bani calatorund pe scara trenului...
Serenity
Gazda, o persoana cu deosebit de mult bun simt, evident , doarme ca scroafa... biggrin.gif

The End.


Serenity
Noh, cam astea sunt pozele, atat cat am mai putut sa recuperez.. sad.gif

Eu, nu stiu daca s-a oPservat sau nu, nu am fost chiar in apele mele (oboseala acumulata, stresul sesiunii si alte probleme.. ) dar m-am simtit foarte bine cu baietii astia doi, persoane extraordinare din toate punctele de vedere biggrin.gif Singurul lucru pe care il regret e ca nu am putut fi o gazda mai buna si nu am avut mai mult de oferit.. Lui Barrie i-a placut Timisoara, din cate a spus el si am observat, fie si numai datorita fetelor care se fataiau de colo colo si pe care a avut o seara intreaga sa le admire ohyeah.gif

Si sa nu uit, usa mea e deschisa in continuare oricui, la orice ora din zi si din noapte.. laugh.gif
Kitty
Frumoooosss.... hug.gif
carrad
of of of
am ratat intalnirea cry.gif
ca cica ma omoram sa-nvat degeaba....sau poate invatam intru nemurirea sufletului meu?! hh.gif
dead-cat
chef de bere la TM intre 31 august si 2 septembrie?
nefertiti&me purcedem maine catre TM. nu stiu cit de des m-oi uita pe han de acolo avind in vedere cai ai mei n-au net.

d-aia, de are cineva chef, let me know (tel, SMS) la 0721 307817
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.