Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cel Mai Mic Forumist
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
Mistinguett
Ah, ce zambet!!!
Multam de poze, copil frumos si mama lui mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
mutulica
la multi ani pui mic,
sa cresti mare si vonic!
Yvonne
Draga Cameron FELICITARI.Sa-ti traiasca puiutul,sa fiti fericiti,sa aveti tot ceea ce va doriti.Sint fericita pentru tine,abia astept sa vorbim mai mult.
Diana-Maria
user posted image
Si ingerii sa aibe grija de voi !
hug.gif
gonen
FELICITARI Cameron. Sa fiti fericiti impreuna. yay.gif
Iar Stefan Catalin sa creasca mare, voinic si sa nu cumva sa supere pe parintii sai. mai ales ca sunt hangii si ei. wink.gif

P.S La mai mare! smile.gif
secunda
ce scump e!!! ptiu, ptiu sa nu fie cu deochi!
mwah1.gif
Carmi
Miahai!!! e mai mult decat strigator la cer!!!! E clar ca acesta este un cont clona!!!!!(si o suspectez pe o anumita forumista)

pentru clarificarea situatiei doresc sa vad poza acestui forumist updatata....vreau sa-l vad ca scrie el la calculator!!!


Cameron banuielile mele se indreapta catre tine la fel ca si cele mai bune ganduri mwah1.gif
simonsays
Carmi.. suspectezi pe langa tongue.gif

iaca, daca tot vrei sa vezi posesorul de cont... : proprietarul

si sa nu aud reclamatii ! tu ai cerut ! wub.gif
bdl
Sper sa nu vada Michael Jackson poza aia..... rofl.gif
simonsays
ei, de la sing sing, unde o sa doarma urmatorii 15-20 de anisori, nu cred ca poate face altceva decat sa priveasca... rolleyes.gif
Carmi
ai ai ma Simi!! unde dai si unde crapa....si eu dupa funduletul ala de bebeu dulcic de unde sa stiu ca el e?sau iti pui tu cuvantul???(sau fundul???) rolleyes.gif
cameron
Nu v-am mai scris de foarte multa vreme,.. acum catalin are 1 an si 7 luni..si nu mai este cel mai mic forumist!

De astazi intra in scena cel mai mic forumist

Simonsays...are un baiat!!!!
Sa ii traisca, sa fie sanatos, destept, norocos!!!

FELICITARI!!!!!!!
Cla
Arata-ne!! wub.gif mwah1.gif
cameron
O sa va arate el cand apare pe aici.
M-a sunat dimineata, la 11.25.
Extrqaordinarul eveniment se intamplase cu 5 minute in urma!
bdl
Bine ai revenit Cameron.... mwah1.gif
Si sa-ti traiasca flacaul.
cameron
Multumesc!!!

De-abia astept sa ma sune simon,..sa-mi dea detalii!!
Kitty
55 de cm, parca si 3 kg si ceva biggrin.gif
Il cheama Andrei Mihai.
De abia astept poze wub.gif
Tyra
Iuhuuuuuuuu, nu-mi vine sa cred! Acu foarte putin timp aflam ca Simon va fi tata, acum chiar e!

Simon, sa-ti traiasca, sa fiti fericiti si sanatosi, felicitari, pupici si flori pt mamica flowers.gif

Felicitari wub.gif wub.gif wub.gif
dascalita
Sa-ti traiasca puiul, Simonsays!Esti cel mai fericit om de pe pamant, te inteleg.Sa-ti fie pruncul sanatos si sa aiba parte de parinti buni! wub.gif
Cla
Simon, ai de-acum un says?? rofl.gif congratulations, sa-ti traiasca!! mwah1.gif hug.gif
mdA!
da, sa-ti traiasca, Simon!
Si sa feliciti si mamica, fiindca ea saraca a dus tot greul. mwah1.gif
bdl
Felicitari barosane....si citeva poze cu tine cind schimbi pampersii..... jamie.gif
SORIN
Coaneeeeee thumb_yello.gif Sa aveti parte de el pana la adanci batraneti drunk.gif

Felicitari smile.gif

Sorin.
simonsays
Damn, am fost dat in fapt ! rofl.gif Drept e ca persoana care m-a dat in gat, a fost sunata PRIMA... deci azi o iert wub.gif

Eram sigur ca o sa primesc felicitari EU... (pentru calitatea viermisorului ? laugh.gif ); sar'mana. mwah1.gif
simonsays
Si, in premiera, viitorul Don Juan, sfaramatorul de inimi, colectionarul de sutiene (yummy, papa bun), corupatorul de fete si femei, la frumoasa varsta de .. doua ore siunpic !
bdl
+ n-are fata de drojdier a lui tacsu
- n-are pipa..... tongue.gif
simonsays
domle bdl, da' sa vezi cum bea, fara cana !! ceva de speriat ! laugh.gif
cameron
Sa-ti traiasca mandretea de baiat!
Este tare scump!!
Sa stii ca meritam sa ma suni.. ca doar eu ti-am zis ca T e ok!!
Mi-a zis cineva ca bebicii asistati de el.. sunt "beton"!
Ma bucur mult de tot pentru voi si pentru fericirea voastra!
mdA!
sa-ti traiasca baietul. o sa fie un mascul, de toata frumusetea, n-am nici un dubiu.
mwah1.gif
nu uita sa transmiti felicitari mamicii. muierile de pe-acia s-au gandit si la ea, sa stii. tongue.gif
alysoft2003
Sa-ti traiasca frumusetea. Sigur va ajunge un mascul feroce, mai ceva ca don Juan wink.gif.
Mistinguett
Ce s-a grabit, parca mai avea 2 saptamani.
Simoane, sa va traiasca si sa va fericeasca! Frumos e, si zdravan flacau! (saraca
maica-sa laugh.gif )
Abia astept sa treaca primele luni sa aflu daca are ochi albastri biggrin.gif
Felicitari si mwah1.gif la toata lumea implicata (oricat de mica a fost contributia tongue.gif )
contraste
Să-ţi trăiască puişorul !
simonsays
QUOTE (Mistinguett @ 24 Sep 2006, 03:46 AM)
Frumos e, si zdravan flacau! (saraca maica-sa laugh.gif )

Ha ! Te rog ! E un printisor tras ca prin inel sorry.gif Am avutara 3 kile si 150 grame; ceea ce, raportat la 52 centimentri, da o silueta de individiat !! laugh.gif
dascalita
M-am surprins bucurandu-ma de nasterea acestui prunc! wub.gif Am fost incantata sa aflu ca Hanul e mai mult decat o comunitate virtuala, ca forumistii se cunosc intre ei si se bucura pentru bucuria tinerilor parinti.
Inca o data doresc puiului venit pe lume sa fie sanatos si ursitoarele cele bune sa vina la capataiul lui si sa-i aduca darurile cele mai frumoase! wub.gif
nefertiti-old
Sa va traiasca si sa va bucurati de el! mwah1.gif
tikky
sa-ti traiasca micutul ! wub.gif
simonsays
QUOTE (dascalita @ 24 Sep 2006, 12:24 PM)
M-am surprins bucurandu-ma de nasterea acestui prunc!  wub.gif Am fost incantata sa aflu ca Hanul e mai mult decat o comunitate virtuala, ca forumistii se cunosc intre ei si se bucura pentru bucuria tinerilor parinti.
Inca o data  doresc puiului venit pe lume sa fie sanatos si ursitoarele cele bune sa vina la capataiul lui si sa-i aduca darurile cele mai frumoase! wub.gif

hanul era cat pe ce sa fie mai mult decat o comunitate virtuala; daca sapi printre posturi, o sa vezi ca 'intalnirile forumistice' au fostara munca mea; ce am vrut eu sa obtin.. ma bucur ca mi-a reusit in parte; cu unii (altii); restu: apa de ploaie; azi vin, maine pleaca ohyeah.gif
Sarumana de urare smile.gif

later add: sarumana de URARI wub.gif
bdl
QUOTE (mdA! @ 23 Sep 2006, 04:49 PM)
nu uita sa transmiti felicitari mamicii. muierile de pe-acia s-au gandit si la ea, sa stii. tongue.gif

Si nu numai muierile..... rofl.gif
Michelle
ma uit la poza lui...si parca-ar vrea sa spuna:bah,ma mai plictisiti mult cu interviurile-astea! smile.gif Banuiesc ca ne-a auzit cum il barfeam vineri seara si d-aia s-a grabit sa vina!
sa-ti traiasca si sa fie sanatos! si vreau impresii despre domnu' T! thumb_yello.gif
Felina
Sa va bucurati de el, Simoane, dar si el de voi!
Sa ai grija de amandoi, mai ceva ca de ochii din cap!
Mara
Sa va dea Dumnezeu sanatate la toti trei si numai bucurii! mwah1.gif hug.gif
simonsays
QUOTE (Michelle @ 25 Sep 2006, 01:03 PM)
si vreau impresii despre domnu' T! thumb_yello.gif

veni, vidi, vici. pe bune ! smile.gif

sar'mana de urari, fetili; cand veniti sa ma sustineti .. si fizic, nu numa' moral ? laugh.gif adica un masaj, o privire de imbarbatare... ca sint mic si eu, si ca ma doare rofl.gif
am-i


Ba, daca stiti cine e tata dau o bere! harhar.gif harhar.gif harhar.gif
dascalita
Nu stiu cine e, dar esti minunat! Sa fii sanatos si norocos si la punga gros si la fete dragastos! mwah1.gif
Cla
QUOTE(am-i @ 28 Feb 2009, 01:13 PM) *
Ba, daca stiti cine e tata dau o bere! harhar.gif harhar.gif harhar.gif


Sa-ti traiasca, Cucu Mucu! clapping.gif
Cucu Mucu
He, he, am pus bere la rece deja! Multumesc mult de urari!
Serenity
Ce de bebei pe han... Sa cresteti mari, bebeilor, si sa fiti sanatosi! biggrin.gif
N.V.
Ce bebe frumos!!! hug.gif Şi ce bebe norocos... cu aşa tată! wink.gif
am-i
QUOTE(dascalita @ 28 Feb 2009, 08:57 PM) *
Nu stiu cine e, dar esti minunat! Sa fii sanatos si norocos si la punga gros si la fete dragastos! mwah1.gif


Multumesc mult de urari (mai ales cea cu fetele mi-a placut mult sorry.gif ) si sper ca atunci cand voi fi mai mare putin sa am si eu noroc de un dascal ca tine.



coconut
Să trăiască toți bebeii!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.