Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Joc Ai Mai Jucat Aseara?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Jocuri
Pagini: 1, 2, 3, 4
andra_v
Vineri m-am trezit ca n-am net le serviciu. Inainte de plecare, in lipsa forumului, dau de jocul instalat de baiatul colegei mele, Chicken Invaders. Toate variantele. Nu mi-am propus sa devin experta in Chicken Invaders, insa mi-au placut imaginile, in special plimbarile intergalactice.
dead-cat
meanwhile gata cu "The Witcher", "Murder in the Orient Express" si "The Awakened" si Crysis
urmeaza "Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin", KOTOR1 si evtl. Tunguska.
in pipeline: CoD4.

tot n-am ambitie sa ma apuc de Armed Assault blink.gif
costelino1967
Aseara am jucat un pokar pe ... si am mai castigat virtual 2000 de puncte si pe urma o ruleta dar a trebuit sa plec si am lasat totul balta, neputand salva domeniile castigate
Blakut
Termin Kotor1. Sper sa am timp si sa imi mearga 2-uil...
dead-cat
hm, un shift de prioritati:
ma joc "Secret files Tunguska" si Bloodrayne 2
in asteptare: KOTOR 1, Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin si FBI: the art of murder
Cucu Mucu
Gaiz, imi puteti recomanda un joc/simulator auto, dar nu ceva foarte serios, ceva usor si distractiv, e pentru soata-mea?

P. S. nu ii place nfs pro street.
Rovaniemi
Burnout takedown.

e pe playstation, nu stiu daca a iesit si pe pc

edit: verificai si cica nu iesi pe pc deloc

sorry
dead-cat
deoarece incep sa iasa tot mai multe jocuri, ori exclusiv ori cu mult inaintea jocurilor pe PC pentru console, m-am sacrificat trendului si am dat un sac de bani pe un playstation 3.
ma consoleaza faptul ca are un drive blu-ray pt filme.
a venit ca bundle cu GTA4. desi nu ma omor dupa GTA, arata foarte bine pe un ecran HD-ready.
in curand voi lua assassin's creed si "the force unleashed" care apare in sept.
in between mai terminai (din nou) Jedi Academy, the data asta dark ending. mi se pare mult mai cool decat light side ending. si-l pot lichida pe Rosh! w00t! 23.gif

other than that: gata cu tunguska, ma joc kotor1 (PC). bloodrayne 2 e pauza.
in pipeline:
GTA4 (PS3)
Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin
FBI: the art of murder
Cucu Mucu
Medieval 2, am un demo, pare dragut, dar cam stufos, necesita mult timp alocat. Asta e prima impresie.
dead-cat
gata KOTOR 1 (de 2x).
amu Culpa Innata si Republic Commando
tot n-am chef de GTA4.
parca as pune-o de un "Assassin's Creed", dar as vrea varianta de "Collector's Edition" si ma zgarcesc sa dau o galeata de bani.
poate-l prind la videoteca de inchiriat.

cumparate dar nejucate:
Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin
Sherlock Holmes: Secret of the Silver Earring
FBI: The Art of Murder
Blakut
Deus Ex... din nou. Mi se pare mult mai simplu acum... il joc pe ultimul grad de dificultate, sa vad ce-o iesi.
Boudicca
aseara am descoperit si eu un joc ohyeah.gif ... www.rockpletos.com

Rovaniemi
no, io ma kinui acuma cu credintza asasinului si cu cutia portocalie, amindoo pe ps3

sint tari oamenii astia, si nenea gordon si taica altahir ohyeah.gif
YoyoMan
Eu ma joc acuma in disperare Need For Speed Pro Street... ohyeah.gif Nu inteleg de ce, dar ma fascineaza jocul ala... Mi l-am cumparat, am dat 100 de lei pe el pentru ca aveam chef sa ma joc pe comp ca nu ma mai jucasem demult si nu am vrut sa ma apuc sa sun oameni sa le cer jocuri si prostii de-astea. Am dat 100 de lei pe el, dar nu regret nici o secunda. E absolut superb jocul. Merita de 3 ori atata smile.gif
Vi-l recomand cu drag! smile.gif
dead-cat
Assassin's Creed (PS3)
Dracula: Origin
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.