Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Intristat Azi...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Endgegner
Ca nu mai merge amplifu asta sa-l ia devil.gif ...ooof...cum mai terorizez eu vecinii cu 35.gif si 38.gif ranting.gif 23.gif ph34r.gif
flori
am primit prima amenda din viata mea pentru depasire de viteza... laugh.gif
Oiski-Poiski
Astazi m-a intristat tare vestea ca a murit mama unei prietene de aici.Stiu ca se chinuia tare si ca poate e mai bine asa insa pentru prietena mea e tare greu.
Condoleante ! sad.gif sad.gif
Felina
Azi e o zi trista pentru toti ce ce cunoastem faptele.
cactus
QUOTE (nefertiti @ 8 Mar 2005, 06:43 PM)
O chestie care sper sa nu se adevereasca. sad.gif

Idem cry.gif
iniya
siroiul de lacrimi care nu l-am mai putut opri pentru cateva ....clipe cry.gif hh.gif
mutulica
o poveste...
flori
am aflat ca doua persoane cunoscute din Brazil au cancer de piele, brrr... trist laugh.gif
cactus
ca am dat peste 600 mii pentru un nenorocit de jambon afumat de 4 kile si ceva...ca io, fiind corcitura, ma tin cu vrednicie de toate pastele de la catolici, protestanti, ortodocshi si tot asha - daŽasta am mai mentzionat. Una peste alta am cu 600 shi ceva de mii mai putzin si salaru-i in 11 luna viitoare . Asta da, brrrrrrrrrrrrr
iniya
o veste cry.gif
Dani
Astazi s-a stins din viata bunica mea... cry.gif
Endgegner
Sa-i fie tzarana usoara, dani. condoleantzele mele.
Dani
Pacala, iti multumesc frumos pentru ganduri...
Mara
Condoleante, Dani. sad.gif hug.gif
cactus
Tot ce stiu a-tzi spune este ca Dumnezeu sa o odihneasca.... cry.gif
skysurfer
Condoleante --dani-- . Dumnezeu sa o ierte si sa o primeasca cu bratele deschise. Acum 2 ani exact pe 12 aprilie a murit si bunicul meu si stiu ce inseamna sa dispara cineva la care ai tinut, cu atat mai mult daca te-a si crescut. hug.gif
Sunny
M-a intristat o amintire...o amintire a unei sanse pierdute..poate ca acum as fi avut o altfel de viata... cry.gif
..e ciudat sa-ti dai seama ca iti mai poate starni lacrimi ceva ce s-a intamplat cu 1-2 ani in urma... cry.gif frusty.gif
Eclectic
QUOTE
e ciudat sa-ti dai seama ca iti mai poate starni lacrimi ceva ce s-a intamplat cu 1-2 ani in urma... 


Nu e atat ciudat, cat mai ales trist... Stiu cum e, de-aia imi permit sa ma bag si eu in seama. Insa, de obicei, trece si revine, trece si revine...
Poate, candva, nu va mai reveni.
mutulica
situatia in sine...
Yvonne
Amintirea zilei de ieri cand am simtit ce inseamna "reversul medaliei".
denise
inca o iluzie ...
nefertiti-old
Iar e trista lumea azi...
cipdecip
Timpul si viata.
iniya
pash.gif 'despre flori..ce pot sa spun..au inceput fara mine...'
bine ai venit in clanul bobocilor uitati de mierea fericirii..si daruiti palmelor care neincetat lovesc in noi...florile pt noi..au o sg viata..a lor..noi nu le putem avea..nici macar simti in palma ruginita de atata rugaciune..insangerata de vesnice sperante...
Olaf
asta
Sunny
azi m-a intristat gandul ca maine o persona foarte draga pleaca intr-o lunga calatorie...imi va fi dor... cry.gif e asa de trist cand pleaca cineva... drunk.gif
iniya
QUOTE (Sunny @ 25 Apr 2005, 08:54 PM)
azi m-a intristat gandul ca maine o persona foarte draga pleaca intr-o lunga calatorie...imi va fi dor... cry.gif e asa de trist cand pleaca cineva... drunk.gif

la fel sad.gif
Yvonne
M-a intristat si infuriat faptul ca toate crengile proaspat inverzite sint acum pe jos. Cosmetizarea orasului este confundata cu distrugerea, copacii au ramas niste trunchiuri cenusii, oamenii s-au tampit de tot. De cealalta mizerie nu se ocupa nimeni. Dezgustator.
nefertiti-old
Faptul ca azi n-am putere sa rad de tristetea mea.
Sunny
Am obosit...mai ales psihic... dunno.gif
SORIN
Sunt doua zile pe an, care ma dau peste cap....azi e prima si Miercurea viitoare a doua...si mai naspa sad.gif

Azi din nou mi-a fost rusine ca sunt om...........
nefertiti-old
Just my life.
Nico
De fapt, ce m-a speriat azi... Mi-a sarit in fata o pisica in drumul spre casa. Am franat cat am putut de mult dar mi s-a parut ca nu suficient cat sa nu o calc. In acel moment am inchis ochii (nu era nici un pericol sa se intample ceva din cauza asta). Spre usurarea mea n-am calcat-o, am zarit-o ulterior in oglinda tot aventurandu-se in fata masinilor... Vai ce m-am speriat, bine ca nu am omorat-o.
Olaf
Hanul.
nefertiti-old
De ce, Olaf? unsure.gif
Olaf
Pentru ca Misti are dreptate. Si inca mai putea fi spus...
nefertiti-old
Are dreptate, cu certurile si cu un anumit tip de limbaj.
SORIN
Zeita....nu uita ca regele e gol....du-te la oglinda si ai sa vezi hh.gif

Sorin.
Lotte
faptul ca nu am ajuns sa vad Aida cry.gif cry.gif cry.gif
dascalita
M-a intristat un tata dusmanos pe copiii lui...
matz
M-a intristat sa vad o pisica calcata de o masina ...
fiatlux
M-a intristat sa descopar doar acum topicul cu India ,tocmai cand onor conducerea a decis (zic eu pripit si fara o analiza ..pe tot textul !!)inchiderea lui (si banarea Karinei). Ptr a descoperi cate ceva despre India a trebuit sa-mi fac loc printre postarile pline de "nerv" si oarescare matraguna ale coforumistilor ! Carcoteala in stil romanesc!
mad.gif juggle.gif
nefertiti-old
N-am primit nici o jucarie de 1 iunie!!! nonono.gif nonono.gif
denise
unsure.gif pai daca ai obiceiul sa le desfaci bucatele sa vezi ce e inauntru ...

laugh.gif Vrei o pusca noua?

Edit- nici eu nu am primit... cry.gif Si ma tot chinui sa dau cuiva un cadou de 1 iunie dar nu reusesc sa-l prind pe mucea respectiv.
nefertiti-old
Pai e o demontare instructiv-educativa rolleyes.gif . Mmmm, da, as vrea un pistol wub.gif laugh.gif .

edit: Precizez ca radioul la care faci aluzie sorry.gif NU era jucarie laugh.gif . Poate o fi devenit acum, dupa ce am umblat io in el. rofl.gif
mutulica
nici eu nu am primit jucarie sad.gif
matz
Nici eu huh.gif dar m-a sunat cineva de departe sa-mi spuna "la multi ani " ;
dar m-a intristat ca e inca departe sleep.gif
nefertiti-old
Un vis. hh.gif
punctt
QUOTE (nefertiti @ 2 Jun 2005, 01:53 PM)
N-am primit nici o jucarie de 1 iunie!!!  nonono.gif  nonono.gif

hmm... eu mi-am cumparat singura... smile.gif tongue.gif

Azi m-a intristat ... nepriceperea mea... nu stiu sa micsorez pozeleeeeeeee. frusty.gif frusty.gif frusty.gif bop.gif bop.gif E, dar tot am sa le dau de capat, altfel nici nu se poate!!
jude
Un telefon...care nu este
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.