Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Desteapta-te, Romane!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Arhiva Hanului > [Politica] [Arhiva] Romania - Electorale 2004
Pagini: 1, 2
Justice
PSD acuza alianta D.A. ca ar fi folosit banii publici pentru campanie.
HOTU STRIGA HOTII.
Justice
A castigat cine a meritat ! A castigat BASESCU ! Acesta este primul pas catre desteptarea Romaniei ! Bravo ROMANIA si felicitari tuturor celor care au votat cu BASESCU !
NU AU PUTUT EI FURA, CAT AM PUTUT NOI VOTA !
nefertiti-old
Da, adevarul e ca nu mai speram ca ai nostri sa se trezeasca. Dar, mai bine mai tarziu decat niciodata. Si, ce ma bucura, e faptul ca tineretul a avut un cuvant de spus la alegerile astea, acel tineret ignorat si dispretuit de Nastase. thumb_yello.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Evolution @ 11 Dec 2004, 08:58 PM)
... ne-am saturat sa ne coduca taranii din mediul rural...moldova, oltenia si evul mediu !

Domnule "Sange albastru", eu personal ma simt jignit profund de cuvintele tale. La scoala ai invatat de pe o carte conceputa de un moldovean, si ai studiat, sper, capodoperele unui oltean(M.Preda). Si... e mult mai grav sa fii condus de taranii de la oras. spoton.gif Astept niste scuze!
Evolution
Statisticile vorbesc ! Statisticile dau votul ! Exceptiile nu fac prezentul... nu ma refer la cateva procente care inca mai gandesc.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.