Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Înjurătura
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Probleme Sociale
Pagini: 1, 2
andraa
nu prea injur, sunt foarte rare cazurile in care ma manifest in genul asta....nu-mi plac oamenii care injura, mi se pare de prost gust acest lucru...oricum e si asta un mod de a te exterioriza, de a te elibera de furie, dar cel mai bine e sa o faci cand esti singur...parerea mea
Diana-Maria
Buna parerea ta, Andraa !
Eu azi am bodoganit o multime... am ,,blagoslovit" un politist... rofl.gif
Zed
Eu nu injur niciodata inapoi . Pentru ca efectiv nu simt nevoia . Nu am simtit-o niciodata .
In scoala daca ma injura careva le raspundeam cam asa : Wau , iar nu ti-ai luat tabletele azi dimineata sorry.gif si asta-i scotea din pantofi si mai mult . In rest mai folosesc expresii de gen : Pampalaule , prostanac ..
Pe mine nu ma enerveaza injuraturile , din contra , le arata unora adevaratul caracter si ca stau prost cu nervii ohyeah.gif iar pe mine ma amuza ca se enervau si mai tare cand le dadeam replici de genul :Ai absolvit cei 7 ani de acasa la FF ?! rofl.gif
Cand sunt singura ma mai scapa si pe mine gura si cand nu-mi reuseste ceva spun : fk! sorry.gif
Ovidius
QUOTE
Eu cred ca injuraturile nu te ajuta sa te descarci , mai mult ii incarci pe ceilalti ceea ce nu duce la nimic bun.

Injur destul de mult si cand sunt sigur si cand sunt cu cineva in preajma si asta ma face sa ma descarc, deoarece sunt o persoana energica. Niciodata insa nu injur persoanele din preajma mea...
YoyoMan
Mai bine zici "Te-n ma-ta!" decat sa crapi capu'! Klaaar! rofl.gif
surzi
....mi-am redus dracismele la [B]tu-i ...clantza ,pisicii,pedala,ananasu....masiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[SIZE=7]
Diana-Maria
Dom`le, cind fierbi ca o oala sub presiune, ceva ,,de dulce" zis cu naduf ne mai linisteste !
wink.gif
ypsilonalpha
Mai nou, am trecut la injuraturi soft rolleyes.gif de genul 'tu-i prisaca ma-sii sau ce calu' lu' Hector se intimpla aici?!?. Face bine la creier, ca ma mai descarc de nervi, si nimeni nu poate zice nimic, pentru ca eu sint chiar un intelectual si vorbesc despre apicultura respectiv de razboiul troian, uite-asa! laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.