Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire Pe Chat
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2
FaiLuRe
mda, aparui si eu....pacat ca nu apar rofl.gif ... arabii
gonen
o sa vina si arabii! rofl.gif
acum sunt la rugaciunea de seara! rofl.gif


cred ca se termina si rugaciunea, fiindca aparu ahmedmnkob



e 19:24, suntem pe chat, suntempe chat yikes.gif yikes.gif
Mara
Chat careva? pls.gif laugh.gif
gonen
eu sunt pe chat
gonen
eu o sa plec acasa, insa las YM conectat la chat. deci cine e doritor de chat pe YM, se poate conecta.
cititi si semnatura de la mesajele mele.
Jazz
Nu-i nimeni pe chat la ora asta... sad.gif sad.gif
Socratel
Bai' inainte de chat sa veniti sa vedeti meciul de sah dintre mine si Catalin (contand pentru sferturile de finala ale turneului hanului) care are loc de la ora 20 pe Yahoo games. Ca sa stiti exact in ce camera vom juca sa intrati pe forumul de sah si veti afla cu putin timp inainte. Apoi mergem si pe chat smile.gif.
Jazz
Am deschis camera pe Yahoo/Chat! Haideti sa ne chatuim!! wink.gif
bdl
Unde e camera aia de chat bagata acu ca nu o mai gasesc la voice?
Mrs. Rogers
cand e urmatoarea intalnire?
cactus
Io n-am dat de nici un chat a hanului pe YM...O singura data l-am vazut, acuma, canci...sau se activeaza de fiecare data ?
contraste
Buna !
Cand intrati pe messenger tastati si ID-ul "camaromaria".
Asa o sa gasesc un mesaj unde pot intra.
Multumesc !
rebel
QUOTE (cactus @ 14 Nov 2004, 09:36 AM)
Io n-am dat de nici un chat a hanului pe YM...O singura data l-am vazut, acuma, canci...sau se activeaza de fiecare data ?

Īn mod normal, orice room de chat din Y! Messenger dispare odată ce toţi utilizatorii săi o părăsesc.
Socratel
Camera de chat este disponibila acum si are 2 useri...nu-i lasati prea mult singuri smile.gif. Haideti ca va asteptam ! Azi e zi de chat..let's enjoy !

Camera este ca de obicei la Voice --> User rooms ---> Hanu Ancutei
Jazz
Camera de chat e deschisa.............
Jazz
Am deschis camera de chat. So, daca doriti, poftiti de intrati...
Chat (coltul din dreapta)->voice chat->user room->Hanu Ancutei (tre' sa fie in partea de jos).
wink.gif
fargakos
Nu intra nimeni pe chat acum? Poate va colind ceva laugh.gif
gonen
eu va propun, ca sa ne rugam de mihai, sa instaleze phpmychat. e o extensie a forumului, destul de bine realizata!
secunda
Mihai nu va instala veci pururi chat biggrin.gif
pentru ca discutiile pe chat determina diminuarea numarului de mesaje-fie ele si offtopic- de pe forum.

Figaro
La cat de rapid se posteaza forumul e deja un chat. smile.gif
Vexx
De ce s-o fi renuntat la intalnirile pe chat...erau mai mult decat spumoase uneori. Cu arabi cu tot laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.