Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Adunare In Cluj
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3
FaiLuRe
Nightwind, cu o privire patrunzatoare...
FaiLuRe
... care il provoaca pe flu, raspunzandu-i cu aceeasi moneda biggrin.gif ...
FaiLuRe
Halcy vrea sa-si intre in drepturi, adica isi revendica aparatul foto... devil.gif
FaiLuRe
...iar primele victime sunt aminda si amicu ei, la care i-am uitat numele rolleyes.gif ...
FaiLuRe
flu, gata de atac... rofl.gif
FaiLuRe
...insa ofensiva Amindei nu se lasa asteptata... spoton.gif
FaiLuRe
din seria, inventii...
FaiLuRe
surpriza serii, aminda, cu o dedicatie pentru mine mwah1.gif
FaiLuRe
are talent fata
FaiLuRe
wub.gif
FaiLuRe
satisfactia aplauzelor
FaiLuRe
...la auzul muzicii, m-a cuprins melancolia...
FaiLuRe
Halcy, habar n-are ce se intampla in spatele lui... rofl.gif
FaiLuRe
Willie si The perfect spark, dealtfel mult prea tacuti de-a lungul serii
FaiLuRe
flu pare nedumerit... yikes.gif
FaiLuRe
...din cauza amindei, care nu's ce vrea sa faca drool.gif
FaiLuRe
in timp ce The Perfect Spark si Willie o privesc suspicios ohmy.gif
FaiLuRe
halcyon e beat mort si vrea sa prinda aparatu...
FaiLuRe
in schimb tot la sticla ajunge... rofl.gif
FaiLuRe
...o privire care spune multe...
FaiLuRe
Failure si Aminda ....
FaiLuRe
flu...
FaiLuRe
E.B.E., intors cu spatele la aparat. Din pacate a sters fara voia mea cateva poze, in care aparea, face on...da parca mai am una, o sa o caut maine...Anyway, prea secretos in comparatie cu buna dispozitie pe care a avut-o la intalnire...
FaiLuRe
lui flu, ceva nu i se pare in ordine...
FaiLuRe
aaa, da, miroase a bere rofl.gif
FaiLuRe
lui Halcyon, i-a mirosit demult... rofl.gif
FaiLuRe
... mie mi-a placut de ei...
FaiLuRe
...dus cu pluta... rofl.gif
cactus
QUOTE (Failure @ 21 Nov 2004, 02:04 AM)
in timp ce The Perfect Spark si Willie o privesc suspicios ohmy.gif

suspect; taaaare suspect.... hmm.gif ar trebui facute investigatzii....
FaiLuRe
Aminda, cu o privire intrebatoare : - Incap si eu pe pluta? rofl.gif
FaiLuRe
si acum pozele artistice a la Halcyon vs. Aminda
~Poza1~
FaiLuRe
~Poza2~
(pe mine ignorati-ma din fundal) biggrin.gif
FaiLuRe
~Poza3~
PS: Aminda, te-ai cam jucat cu focu, ai grija la noapte... rofl.gif
FaiLuRe
...si pentru ca toate lucrurile faine au un sfarsit...
FaiLuRe
mi-am luat ramas bun de la Aminda, asa cum se cuvine, cu un pupic... mwah1.gif
FaiLuRe
Did I see him kissing her on the belly?
FaiLuRe
Si cam asta a fost.... Impresii?
Nightwind
Chiar imi pare rau, dar dupa ce am scapat de la gara am adormit instantaneu .... Bucurestiul si-a facut efectul sad.gif

dar data viitoare promit ca nu va salvez de prezenta mea asa de repede.
halcyon_lll
rofl.gif Oricum, in privinta mea, realitatea a fost alta. Am fost cel mai treaz de p-acolo ... tongue.gif dovada o fac pozele facute de mine. laugh.gif Dar, a fost frumos si interesant.
FaiLuRe
Da, a fost super, mai ales ca ne-au gresit nota de plata si am iesit mai ieftin spoton.gif (flu poate sa confirme, cum e sa bei 3 carlsberg cu 50 de mii ohyeah.gif )... insa ma mir ca n-au aparut feciorii nosti, care si-au anuntat prezenta, Yoyoman si BlackIce...pe unde umblati baieti?
Marcus
Tare faina intalnirea! biggrin.gif

Pe mine m-a surprins halcyon_lll... ma asteptam sa vad un tip de vreo 40 de ani, cu barba si plete din cauza nickului, care are o rezonanta foarte sugestiva... nu ma asteptam sa vad un tip cam de varsta mea. Dar m-a surprins placut. smile.gif

Aa... si ma bucur ca l-am vazut si pe flu.

Totusi sunt multe persoane de care n-am auzit pe la Han...
Serenity
Super! Si pozele (in special cele facute de halcy wink.gif ), si voi, si desenele de pe pereti rofl.gif Ma bucur ca v-ati simtit bine thumb_yello.gif Brava!

P.S: Pe mine m-a derutat Halcy cu poza de la profil.. tongue.gif Oricum, mi-e tare simpatic acum dupa ce-am vazut pozele.. De fapt, sunteti cu totii niste draguti wink.gif
halcyon_lll
rofl.gif Ma bucur ca eu am fost surpriza serii pentru forumisti, cu toate ca pentru noi, cei de la intalnire, surpriza a fost Aminda si modul in care ne-a incantat la pian. rolleyes.gif Aoleu Marcus, la 40 ? yikes.gif laugh.gif Nici chiar asa.

Mersi mult Serenity... mwah1.gif si sunt mai multe, dar care sunt mai mult sau mai putin artistice decat cele deja postate.
Aminda
M-am simtit excelent - ceea ce presupun ca s-a vazut prin faptul ca am tinut-o toata seara numai intr-un ras. ohyeah.gif
Ati fost cu totii hiper-simpatici si sper sa pot sta mai mult data viitoare. Multumesc lui Failure pentru mica "poveste" legata de poze si pentru postarea lor. Ne vedem cat de curand - topicul ramane deschis, asa cum ne-am inteles.


Iata unde am decis pana la urma ca e locul postului meu cu numarul 100 pe han. smile.gif
E.B.E.
QUOTE
Pe mine m-a surprins halcyon_lll... ma asteptam sa vad un tip de vreo 40 de ani, cu barba si plete din cauza nickului, care are o rezonanta foarte sugestiva...


rofl.gif

>>Failure Nu "secretos", just cautios. smile.gif Nu-i bine sa apara informatii personale pe un forum public, inclusiv poze, si era singurul fel in care puteam sa fiu sigur. rolleyes.gif

Edit: "pe net" => "pe un forum public".
flu
A fost bine, data viitoare sa ne adunam mai multi, sa stam mai mult si sa bem si mai mult... tongue.gif
FaiLuRe
QUOTE (E.B.E. @ 21 Nov 2004, 03:37 PM)
>>Failure Nu "secretos", just cautios. smile.gif Nu-i bine sa apara informatii personale pe un forum public, inclusiv poze, si era singurul fel in care puteam sa fiu sigur. rolleyes.gif

Edit: "pe net" => "pe un forum public".

...dar nu era mai frumos daca iti cereai voie? Anyway, nu-s suparat, insa faci cinste la urmatorea intalnire... ohyeah.gif
Nico
QUOTE
Pe mine m-a surprins halcyon_lll... ma asteptam sa vad un tip de vreo 40 de ani, cu barba si plete din cauza nickului, care are o rezonanta foarte sugestiva... nu ma asteptam sa vad un tip cam de varsta mea.

laugh.gif Halcy, eu zic ca ti-a facut un compliment... cu alte cuvinte, intelept ca la 40 biggrin.gif
black ice
QUOTE
insa ma mir ca n-au aparut feciorii nosti, care si-au anuntat prezenta, Yoyoman si black ice...pe unde umblati baieti?


Eu unu' de vreo trei zile incoace umblu doar dintr-un pat in altul. M-a luat gripa in primire de cum am ajuns din Bucuresti. Asta fiind primul motiv. Al doilea: speram ca un prieten sa ma gazduiasca peste noapte - stau in Turda de fapt - insa n-a fost in Cluj la acea data....

Trecand peste asta, vad ca intalnirea a fost misto si sper sa prind si eu vreuna din cand in cand biggrin.gif
Arlequine
fooooaaaarte muuuuumoooooos biggrin.gif ma bucur ca v`ati dixtrat si`mi pare rau ca nu v`am onorat cu sublima`mi prezenta...da` sper sa remediem asta es sun es posibăl wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.