Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Care Este Masina Cea Mai Urita
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Masini si Motociclete
Pagini: 1, 2, 3
Hexor
Marca de masini Alfa Romeo nu imi place.Prefer un Mercedes-Benz SLK 200 sau un Maybach
Felina
Logan

o intrece pe renault clio (cu sau fara simbol tongue.gif )
YoyoMan
Fiat Alteea Fiat Alteea Fiat Alteea! Adjudecat! biggrin.gif
mutulica
uite aici chinezarie rofl.gif
Cla
Arata ca o Mobra dupa accident rofl.gif
Kyklos
Aici pot reaminti marci din Rusia si Romania unde se fabrica un felt de cotete cu patru roti .
Dacia Logan un hibrid dintre cotet de porc si vagon CFR .
Cine a vazut Chevrolet Matiz (Matiz3x)
Pe scurt un fel de broasca sau melc cu pneuri user posted image
Fitzcarraldo
Nissan micra, astea coreene, citroen c3 si ar mai fi.
gabitza ^
lancia ypsilon, matizu', audi A2 (asta e chiar...marea dezamagire de la audi), micra, altea, loganu' (sa imi fie cu iertare pentru posesori dar e urata cu spume), megane 2, yaris, multipla...imi trec acum prin cap....revin.
G.
ps: exemplific cu A2 6.gif
user posted image
Antont
Pacat ca n-am un aparat foto sa-i fac niste poze lu' Ygor rofl.gif . Ygor e dacie din 1900 toamna, evaluata de proprietar cam la 100 de euro, si luata de mine cu imprumut pe 10 zile pina iese masina mea de la vopsit.
bdl
Pariem ca nu e mai batrina ca a mea? wink.gif (asta daca discutam de 1300)...
bdl
QUOTE (mutulica @ 12 Dec 2005, 06:36 AM)
uite aici chinezarie rofl.gif

Ala e un harley cred....
mutulica
e hirlei chineston
ilie
Fiat Multipla, Audi 2, unele Daihatsu.
ilie
multulica, m-ai impresionat cu motorcicleta aia...asa chestie e imaginea saraciei crunte...ma apuc de munca imediat.
cu permisiunea ta o copiez si o inramez , o pun pe birou, sa ma stimuleze.
Michelle
[QUOTE=gabitza ^,13 Dec 2005, 10:16 PM] lancia ypsilon, matizu', audi A2 (asta e chiar...marea dezamagire de la audi), micra, altea, loganu' (sa imi fie cu iertare pentru posesori dar e urata cu spume), megane 2, yaris, multipla...imi trec acum prin cap....revin.
G.

da,dar A3 e chiar misto...
Kyklos
Renault 4 Restoration
Ce tare e broasca

rofl.gif
gabitza ^
QUOTE
da,dar A3 e chiar misto...


A3... wub.gif wub.gif wub.gif e dragostea mea, asa cum audi are un loc special la mine in inima....dar A2 e o masina perfect ratata.
G.
Kyklos
Sa-mi spuna cineva daca e dubita sau masina de familie ....
Cla
Pai... camion Espace. Isi mai aduce cineva aminte de taxiurile Pobeda (inainte de Dacie)?
gabitza ^
si eu care intpotdeauna am crezut ca Pobeda erau doar ceasuri... rofl.gif ugly car.....
G.
ilie
Espace ala a facut furori in germania, si acum se vand foarte multe..., cred ca acum e a 4-a generatie. E considerata o masina de familie (numeroasa wink.gif ).
Cla
Da, acuma Espace-urile sunt faine. Dar si scumpe rolleyes.gif Ma rog, platesti dar primesti.

gabitza, ceas Pobeda am avut si io ca scoler. L-am dat de podea, ca am vrut altul...
Crezi ca s-o fi spart?! NO! blink.gif rofl.gif
Mai erau inainte de Dacie niste taxiuri nasoale, Warszawa si Volga.
Carmi
Espace-ul imi place foarte mult....e super comfortabil si mai ales cand e masina ta de servici...altceva nici nu prea iti doresti.
Bine ca la capitolul sport nu sta super insa comfort si spatiu (mai ales grand espace) nu ai de ce te plange. rolleyes.gif
Kyklos
user posted image thumb_yello.gif

OLCIT CABRIO
Bulibasa
Masina mea e cea mai urata !!! Claro
Kyklos
unsure.gif user posted image unsure.gif E pe post de bibelou sau merge impinsa la vale
Cla
Pune poze, poate ajungi la Guiness, Buli.
Sper ca nu te superi daca zic ca limuzinele alea Large americane arata a tiganime
Kyklos
user posted image

Avantaje peste avantaje...ecologica..are trei locuri..nu o prinde radaru...masina viitorului spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.