Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Nu-i Off Topic
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
cactus
QUOTE (*Lia* @ 17 Sep 2004, 12:28 PM)
Cactus...nu-s ma cu drunk.gif
sau is da' nu tot timpul....

paaaai, hotareste-te cand esti si da-mi tel...

@ pisicu Dead - tati, ce-s aia 50 de km ? Mai stiam pe cineva de-acolo daŽs-a dat la fund... Tu, macar nici n-ai spus ca ai fi...Am presupus eu
*Lia*
50.gif
cactus
QUOTE (*Lia* @ 17 Sep 2004, 12:32 PM)
50.gif

ce ai ?
Vornicum
QUOTE (*Lia* @ 17 Sep 2004, 12:32 PM)
50.gif

tongue.gif Trimite-mi o poza pe PM.
Te rog , frumos.
dead-cat
QUOTE (cactus @ 17 Sep 2004, 11:32 AM)
@ pisicu Dead - tati, ce-s aia 50 de km ? Mai stiam pe cineva de-acolo daŽs-a dat la fund... Tu, macar nici n-ai spus ca ai fi...Am presupus eu

am zis ca din, nu in tongue.gif
*Lia*
ma enerva una....tampita!!!! 50.gif
Da' revin la voi dragelor...dragilor...ca voi imi placeti!
cactus
QUOTE (dead-cat @ 17 Sep 2004, 12:35 PM)

am zis ca din, nu in tongue.gif

Si care-i problema; parca ai mai spus undeva ca esti departe; daŽvii tu prin zona; si daca nu vii cu avionuŽ precis treci prin Arad; dai un tel. - daca o sa ai chef... spoton.gif
*Lia*
@dead-cat draga, prin care meridian...te scalzi? tongue.gif
dead-cat
5 grade est de greenwich rofl.gif

later edit:
ooops. am verificat. sunt 8 grade. sad.gif
janine
Fir-ati voi sa imi fiti...adica aradeni se intalnesc fara moi??Las dead-cat ca si io ajung in noiembrie in zona dar noi nu drunk.gif noi o sa ne pash.gif ca e mai instructiv...
Deci din astea imi faceti? cry.gif
Vornicum tu imi esti aradean mai? hh.gif
Pfoaaaaaaaaaaaaaaaaa la asta nu ma asteptam...lovitura sub centura...
Cactusu' ai mai vorbit cu M.? Sa stie si je...vin sau nu in romania la iarnoc...
V-am tzucat pe portofele
cactus
QUOTE (janine @ 17 Sep 2004, 04:12 PM)
Vornicum tu imi esti aradean mai? hh.gif
Pfoaaaaaaaaaaaaaaaaa la asta nu ma asteptam...lovitura sub centura...
Cactusu' ai mai vorbit cu M.? Sa stie si je...vin sau nu in romania la iarnoc...

Deci - molcom ca acuma-i yeah.gif de toate ptr. toti:
Deeeeeeeeeeeeeci:
1. Vornicum e mincinos - in privinta asta o picat la vijga
2. vorbii cu el daŽ s-a dat la fund si nu mai da nici un raspuns rofl.gif Are adresa ta...asa ca; daŽ io nu ma bag ca vrei sa faci
pash.gif hug.gif cu pisicu mort - ptr. informatia ta, il gasesti la 5 grade (vest ?????) de Greenwich - daca crezi ca-i mai instructiv...(daŽnu ma bag ca-m i pierd slujba rofl.gif )
cactus
hiya.gif bine-nteles ca Nu-i Off Topic whistling.gif yeah.gif yay.gif Si astea-s pentru voi toate de aici ca vi-s faiiiiiine de tot (cum numaŽingerii se-arata) flowers.gif
Si gata 44.gif
janine
Pai momentan pisic-mort e cel mai aproape de mine...daca voi vreti sa faceti party la Arad fara noi rolleyes.gif apai il provoc pe dead-pussycat la alt gen de party sa moara dushmanii pash.gif drunk.gif merge aia cu astalalta...
sorry.gif mwah1.gif ...
Deci cactusu...cum ramane cu noiembrie?? sa stie si eu cry.gif ca pana una alta tu te-ai dat la fund mad.gif 50.gif
Va pupa mama mwah1.gif
cactus
QUOTE (janine @ 17 Sep 2004, 05:13 PM)
Pai momentan pisic-mort e cel mai aproape de mine...daca voi vreti sa faceti party la Arad fara noi rolleyes.gif apai il provoc pe dead-pussycat la alt gen de party sa moara dushmanii pash.gif drunk.gif merge aia cu astalalta...
sorry.gif mwah1.gif ...
Deci cactusu...cum ramane cu noiembrie?? sa stie si eu cry.gif ca pana una alta tu te-ai dat la fund mad.gif 50.gif
Va pupa mama mwah1.gif

mama -de cand cu schimbarea la fatza, TU te-ai dat la fund. Bineinteles ca Arad stays - indif. daca vii sau nu vii sau daca M vine sau nu. Io m-as bucura sa veniti...
PeiSei - facui o pauza...si continui studiili
Io plec spre Germania abia prin decembrie, candva...
Asa ca November stays si Cactus rulz maaaaaaaaaaa spoton.gif yeah.gif
cactus
QUOTE (cactus @ 17 Sep 2004, 07:19 PM)
QUOTE (janine @ 17 Sep 2004, 05:13 PM)
Pai momentan pisic-mort e cel mai aproape de mine...daca voi vreti sa faceti party la Arad fara noi  rolleyes.gif apai il provoc pe dead-pussycat la alt gen de party sa moara dushmanii  pash.gif  drunk.gif merge aia cu astalalta...
sorry.gif  mwah1.gif ...
Deci cactusu...cum ramane cu noiembrie?? sa stie si eu  cry.gif ca pana una alta tu te-ai dat la fund  mad.gif  50.gif
Va pupa mama  mwah1.gif

mama -de cand cu schimbarea la fatza, TU te-ai dat la fund. Bineinteles ca Arad stays - indif. daca vii sau nu vii sau daca M vine sau nu. Io m-as bucura sa veniti...
PeiSei - facui o pauza...si continui studiili
Io plec spre Germania abia prin decembrie, candva...
Asa ca November stays si Cactus rulz maaaaaaaaaaa spoton.gif yeah.gif

Lasal pe pisu Dead acolo unde -i fiindca daca-l pui sa-noate peste balta spre tine se-neaca si daca inoti tu spre el, asisderea (cel putin asa zice cartea ta de vizita) - si nu uita ca am pile mari la piratii din atlantic si la alti tipi bine si binevoitori (mie) tongue.gif flowers.gif
*Lia*
mwah1.gif o seara buna tuturor !
*Lia*
Hello? Nu-i nimeni pe aici? sad.gif
janine
Apu ma cactusule mie imi fu' dor de matalutza ca tu nu mai dai semne de viata bop.gif tie nu ti da mine ma? sa iti fie rusine hh.gif
cactus
QUOTE (janine @ 17 Sep 2004, 08:17 PM)
Apu ma cactusule mie imi fu' dor de matalutza ca tu nu mai dai semne de viata bop.gif tie nu ti da mine ma? sa iti fie rusine hh.gif

hiya.gif flowers.gif
Deeeeeeeci - de la beat carciuma vin... rofl.gif si, intre doua escale incerc sa leg un cuvant de altul. Deeci s-o luam metodic:
1. Io am dat semne de viata si vorbele mele s-au perdut in imensitatea cerului si adancimea cea mai adanca a apelor pamantului astuia, si, disperat ti-am strigat numele si nici cerul, nici norii, nici apele n-au stiut sa-mi spuna unde esti rofl.gif
2. "Apu ma cactusule mie imi fu' dor de matalutza " - oare...De cand cu schimbarea la fatza - din partea ta am auzit cele mai melodioase sounds of silence
3. BINEINTZELES ca mie im ieste totdeauna dor de tine
4. Asadar si prin urmare sa recapitulam: din pontul meu de vedere, AraduŽ ramane valabil; daca n-o fi asta si-o fi altceva prin zona - ok ptr. mine. M - dupa cum t-am grait mai nainte, candva s-o scufundat si-i vorbaretz ca pestii. Nu-i vina mea fiindca io nu i-am zis nimic rau
5. "tie nu ti da mine ma? sa iti fie rusine" - Pai, mai draga mai, io ma rusinez ca mi-s asa cum mi-s ca in rest io n-am facut nimica....Daaaaaaaaaaaaaaaaaar, daca pui una peste alta, vezi ca o fost o mica neintelegere asa ca totul - zic io - acuma e rezolvat (neintelegerea)
6. Daca tot vrei ceva cu pisicu mort - lasa-l sa inoate el peste balta pana la tine - ca-i cale lunga si apa rece roflmao.gif
7. si ca sa cloncuzionez - deeeeeci io zic ca amu-i randuŽtau si io o s-astept si o s-astept pana se baga iar A-micul meu pe fir cu vorba lui veninoasa - daŽ io mi-s ficior fain roflmao.gif devil.gif si NU raspund la provocari
DEEEEEECI - fiindca-i numaŽvineri (inca) musai sa se inceapa runda nr. ZWEI
Pusici multi de tot, tu draga...ca io 44.gif si nime n-o sti ca m-am dus numaŽ m-or vazut ca nu-s
DaŽNU TE BUCURA ca revin... yeah.gif flowers.gif
dead-cat
buey ™, asta-i ora de venit de la crisma??? eu amu ma duc.
cactus
QUOTE (dead-cat @ 17 Sep 2004, 10:06 PM)
buey ™, asta-i ora de venit de la crisma??? eu amu ma duc.

Diferenta de fus orar maaaaaaaaa roflmao.gif dance.gif clapping.gif The show goes on...
janine
cactusut micut tu sti mama draga ca mie mi drag de tine ca esti ficior fain pash.gif pash.gif snog.gif
Minerval
Am avut o viziune. Se facea ca in sfarsit am timp sa ma intalnesc cu cativa combatanti ai artei vorbitului din taste dar nu stabiliseram inca data si locul. O lumina orbitoare si rece se pogori asupra capului meu si ma indruma sa apelez cu incredere la serviciul "private messege".

Asadar si prin urmare, astept in PM un mesaj cu un numar de telefon din partea "feciorului fain" cu tepi si a incantatoarei miss janine 2004. Va astept numaidecat.

Tastati mesajul si va voi raspunde. Vorbiti si veti fi ascultati. smile.gif

Toate cele bune.
cactus
Paaaaaaaaaaaaaaaaaai mai fartati intru cele drunk.gif sicelorlalti cumintei ca ingerii din ceriu, luŽ taica teposu adica eu Cactus Intaiu ohyeah.gif , i s-or inmuiat tepii si daca-i storci acuma ies numa zemuri sfinte din dansii (adica din tepi) asa ca io musai sa ma gandesc caaaaaaaaaaaaaaaaaaaa thumb_yello.gif mainei RAMBATA si the show goes on roflmao.gif yay.gif
Da pana atuncea, adica azi maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - daca merge ceasu cum trebe, pusiiiiiiiiiiiiiici multi la toate si la toti ca maine mi se zburlesc iar tepii drunk.gif pash.gif yeah.gif
DaŽpe undeva tot mai am io o rezerva spoton.gif
cactus
QUOTE (Minerval @ 17 Sep 2004, 11:43 PM)
Am avut o viziune. Ž
Tastati mesajul si va voi raspunde. Vorbiti si veti fi ascultati. smile.gif

Toate cele bune.

nonono.gif hiya.gif hmm.gif hmm.gif
dead-cat
QUOTE (cactus @ 17 Sep 2004, 10:03 PM)
QUOTE (dead-cat @ 17 Sep 2004, 10:06 PM)
buey ™, asta-i ora de venit de la crisma??? eu amu ma duc.

Diferenta de fus orar maaaaaaaaa roflmao.gif dance.gif clapping.gif The show goes on...

fusu' orar lu' peste!
te-ai intors la 9 jumate de la birt. te pomenesti ca s-o dat brifcor si va-ti jucat de-a baba oarba. rofl.gif
cactus
Nu maaaaaaaaaaa, am jucat bambilici si inca tot facem sfestanie; ce sa-ti fac daca esti dincolo de Greenwich; dac-ai fi aici te-ai convinge, ca am gasit rezerva - aia de rezbel - si acuma o mantuim; si daca ma scobor pana jos si trec strada, izvoruŽ curge maaaaaaaaaaaaaaaa. Si daca nu ma crezi, da tel. ca l-am dat pe forum azi. Tot cu mine vorbesti. Ma si intreb cum putea sa fie cineva asa de handicapat sa zica ca la un nr. de mobil poa sa raspunda altcineva decat IO Cactus Intaiu...
Cactus rulz maaaaaaaaaaaaaaaaaaa ohyeah.gif
cactus
QUOTE (dead-cat @ 18 Sep 2004, 12:19 AM)
QUOTE (cactus @ 17 Sep 2004, 10:03 PM)
QUOTE (dead-cat @ 17 Sep 2004, 10:06 PM)
buey ™, asta-i ora de venit de la crisma??? eu amu ma duc.

Diferenta de fus orar maaaaaaaaa roflmao.gif dance.gif clapping.gif The show goes on...

fusu' orar lu' peste!
te-ai intors la 9 jumate de la birt. te pomenesti ca s-o dat brifcor si va-ti jucat de-a baba oarba. rofl.gif

Motaneeeeeeeeeee - ma duc sa iau Nachschub cum zic nemtzii luŽLiutza - adica sa refac provizia de rezbel; daŽ mobilu-i la mine maaaaaaaaa; suna si ti se va raspunde - nu uita prima data faci 0040 dupa aia tastezi direct nr. de mobil FARA zero ; numa 726342986 (na ca te-am scutit de efort) devil.gif
cactus
@ Nefertiti, Virtual, Ciox - Maaaaaaaaaaaaa ca NU-I offtopic.gif si aici mi-s slobod sa glasui ce voiesc ; pai maaaaaaaaaaaa ani.gif ani.gif ani.gif pentru fiecare in parte si la toti deodata - ca io mi-s ficior fain si sper ca-s primuŽ ca mi-am refacut rezerva de rezbel - trecui strada si cumparai.
Ca si Motanu si alalalt is taaaaaaaaaaaaaare neseriosi; or zis ca ma cauta la tel. si acuma tac ca pestii rofl.gif
janine
huh.gif io cu cine drunk.gif ??? hh.gif
cactus
Cu mine ca am Nachschub; da copii n-au voie... rofl.gif
janine
Minerval hiya.gif ce faci puiu...si aici ? mwah1.gif
Cactusulea io beau bere fara alcool...si vodka rofl.gif
cactus
bere fara alcool = laturi de scoala duminicala
wodka = youŽre my girl spoton.gif
cactus
@ liutza - merita sa te uiti acuma repede pe WDR - e ceva fain de tot - parol spoton.gif
janine
Vazui da ti-am dat explicatiunea dincolo rofl.gif deja ne incurcam in topicuri rofl.gif rofl.gif
cactus
Fix tu draga; io ma pierd ca intr-un labirint atunci cand ma uit in ochii tai si ma cufund in profunzimea splendorii culorii lor si atunci se antampla ca eu ma intimifastacesc si nu mai stiu ce sa zic... rofl.gif rofl.gif
janine
Da da si avea o barba iote atata (sa il citez pe cuty pie) rofl.gif rofl.gif
cactus
spoton.gif
janine
wub.gif de ce nu dormi mai? mwah1.gif
cactus
Ba da; cred ca trebe sa dorm ; sa dorm adanc de tot..ti-am mai spus despre realitate - asculta ZABADAK - e formidabila....realitatea e reala sau virtuala....si cabd vine momentul cand ajung in conflict ??????????? ATUNCI trebuie sa - L rogi pe ala MARE de tot sa-ti dea putere...asta e... hug.gif mihai nu are Zambareti care sa spuna ca si sufletul doare - si cumplit...Da asta-i problema mea si numai a mea ( daŽdoare rau de tot...)
janine
Hai la mama sa te pupe cactusutz mwah1.gif mwah1.gif hug.gif
dead-cat
naspa bre, cactus. lipsa de beutura, iti zic io.
janine
Mai tzitzi moarta nu mai fa omu sa bea bop.gif
dead-cat
bautura si femeia
m-au facut sa-mi pierd averea,
mi-am pierdut toti banii mei
pe bautura si femei.

vorbele unui cunoscut filozof contemporan smile.gif

mai bine la birt, decit la frizer. tongue.gif
stii tu rofl.gif
janine
Nu mai zi de manea ca acu imi fac cultura manelista ca primii setu de maneaua...noroc ca is deja beata si le soport la minune rofl.gif
Vornicum
Am trecut doar sa zic ca acest topic e de top, TIP TOP MINITOP spoton.gif
Sa fitz iubitz si mai rariti cu matzele prin avataruri ca speriati soriceii care nu pot dup'aia sa manance branza ( ca sa spun chestia asta , m-am gandit toata noaptea )
cactusule, Ficusule, FILODENDROANE!!!!, nene, amice, pal, bre, care este, mai deschide topicuri ca sa avem ce sa votam ! rofl.gif

woot_jump.gif iubesc aventura si senzatiile forte.

S-A NASCUT UN NOU TOPIC alde "Zi-ne ce mai ai prin capatzana, mai frate , ca sa-ti zic unde sa mergi!" BRAVO! De fapt am zis mai multe decat am intentionat. De vina e calitatea acestui topic.
Don't blame me, i'm just da messanger!
cactus
QUOTE (janine @ 18 Sep 2004, 11:49 PM)
Hai la mama sa te pupe cactusutz mwah1.gif mwah1.gif hug.gif

mamiiiiiiiiiiiiiiiii- m-as duce, daŽunde rofl.gif rofl.gif rofl.gif
janine
hug.gif cactusu
cactus
QUOTE (janine @ 20 Sep 2004, 12:29 AM)
hug.gif cactusu

blush.gif flowers.gif Se pare ca ziua incepe totusi frumos... yeah.gif
cactus
Ca mi-am amintit - tot voia cineva - vezi m. sus un nou topic . Paaaaaaaaaaaai Lume draga, sa-si ia care inima-n dinti si sa deschida unuŽ nou cu titlu - de esemplu - "Saptamana asta NU se bea " rofl.gif roflmao.gif Suna cam sinistru - da prin buzunarele mele fluiera vantuŽ - adica suiera ca si Ivan - ala din Caraibe rofl.gif 50.gif
Si cand te gandesti ca incepe o noua saptamana hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.