Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Forumistu Handicapat.
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
contraste
Poftiti la schop, ca am primit capete de scrumbie !
punctt
hmm.gif
... scrumbie... brr... o fi buna pentru insomnie?! dunno.gif

user posted image

p.s. 1 se pare ca user posted image... drool.gif rofl.gif
p.s. 2 dupa un somn atat de bun, vad lucrurile mai bine...user posted image tongue.gif
contraste
Garantat si pentru insomnie !
Intr-un banc cu Itic si cu Strul, unul manca corpul scrumbiei si in dadea capul celuilalt, cu scop sa se destepte.
Asa ca, hai, pofteste, da' sa nu spui si tu mami ca "pana cand oi manca eu capete" , ca inseamna ca nu mai poti fi handi.
Olaf
Stai linistita, Contraste, ca am impresia ca handicapenia nu tine de intelepciune. spoton.gif
punctt
cheese1.gif rofl.gif rofl.gif
skysurfer
Bai eu am uitat sa va propun ceva: cine iese forumistul handicapat il luam la control: daca nu are mainile si picioarele rupte i le rupem noi si il punem sa cerseasca in Piata Revolutiei. Eu unul o sa imi rup singur un picior sau o mana in speranta ca o sa castig premiul. In sprijinul meu voi aduce inventia mea de curatat muci pe baza de tirbusoane. Sunt 2 tirbusoane de 15 fierbinti si cufundate in eucalipt care se introduc fortat cu un elastic in narile infundate si nedesfundate de 2 saptamani. E adevarat ca mie mi-a dat o eroare ca in loc de muci mi-a desfundat creierul, dar oricum cred ca respir mai bine acum cu capul gol.
mutulica
daca Sorin nu e pe han... nici nu mai are farmec
handi....
Minerval
Domnilor, adevarul este ca am un handicap locomotoriu temporar. Am fost la un pas sa fiu acrosat pe trotuar de o masina care dorea sa intre pe carosabil in tromba. Nu prea sunt bun la salturi, dar promit solem ca ma voi antrena, ca aviz pentru viitor. Noapte buna. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.