Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Convingeti Un Vultur Sa Poarte Ochelari?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
mutulica
O sa se transforme vulturul intr-un oPsedat, si nici nu putem fi siguri ca o sa poarte ochelarii.
genicon
Asta-i clar! Dar o sa avem un vultur macho! O sa fie nevoie sa-l convingen sa se epileze pe piept, sa poarte gheare de firma, toate cele... biggrin.gif
Antont
In fond si la urma urmei de ce vreti sa poarte vulturul ochelari? blink.gif Sa aiba fata de intelectual? rofl.gif ....Apropos, asta-mi aminteste de un film extraordinar, "Biblioteca" ....cred ca Geni isi inchipuie despre ce e vorba spoton.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
O sa fie un poTc de vultur
rofl.gif
Antont
mai ales daca o sa aiba si bonboane mwah1.gif evil.gif
mutulica
daca are si bonboane, e vulturul si cei sapte pitici!
Ghost, da' daca l-ai cara pe vulture cu Kawa, si ai baga ceva viteza? Atunci i s-ar da sprincenele pe spate, si cred ca si-ar lua ochelari musai, ca sa nu-l doar ochii
Magenta
mai bine ii luam lentile de contact... jamie.gif
Antont
QUOTE (mutulica @ 31 Jul 2004, 06:25 PM)

Ghost, da' daca l-ai cara pe vulture cu Kawa, si ai baga ceva viteza? Atunci i s-ar da sprincenele pe spate, si cred ca si-ar lua ochelari musai, ca sa nu-l doar ochii

Da' io ma gindesc cum naiba se descurca vulturu la picaje, ca acolo baga si el viteza blink.gif . Poate ca poarta casca in loc de ochelari rofl.gif
mutulica
Cade cu ochii inchisi, isi da drumul ca la bungee jumping. Habar n-are ce pierde. smile.gif

cred ca tot cu bonboane il aburim pina la urma
Peter Pan
Ma deghizez in vulturita wub.gif si ma fatai intr-o poienita. Apare el pana la urma.... rolleyes.gif
Imi pun neeaparat si eu ochelarii pe nas ( ca port ) si-l astept.
Au, da' daca apar mai multi vulturi cum ma descurc?? yikes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.