Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Dr. Phil Test
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2
Dark Angel
Dr. Phil Test

http://www.hanuancutei.com/img/Dr_Phil_Test.pps

smile.gif
Vornicum
Eu l-am jucat si am facut 99 puncte. E f simpatic smile.gif
Mihai
Am incarcat pe server fisierul trimis de flower. smile.gif
Este necesar PowerPoint (Microsoft Office) pentru a-l deschide.
Dark Angel
multumim frumos sefu'!
Onix
38
rossi
41
E.B.E.
43
milimetru
tot 38...

Flower, tu ce "scor" ai?
Jubi

49. Super testul. spoton.gif

@ Vornicum: cum ai putut scoate 99 de puncte, cand sunt doar 10 intrebari si doar cateva dintre ele au punctaj maxim de 7? hh.gif
Mihai
L-a jucat de doua ori. rofl.gif
Dark Angel
Sorry, abia acum am intrat aici...eu am avut 41 de puncte.
Da' vad ca v-ati distrat bine...scorul lui Vornicum e fictiv, inca nu reusisem sa inserez fisierul si el "l-a jucat"...asa e el, mai hazliu...n-as vrea sa cred ca e rautacios. wink.gif
Vornicum
QUOTE (Mihai @ 2 Jul 2004, 06:08 PM)
L-a jucat de doua ori. rofl.gif

flower m-a gicit wink.gif ( nu's eu rautacios bre , cum sa fiu tongue.gif ) , magicianului insa ii arde de glume . Rar se intampla sa aiba dansul glume in program.
Dark Angel
Vornicum, nu te lua de sefu', mie mi se pare ca din contra, e o persoana tonica, poate ca nu face genul tau de glume...

Apropos, sefu', tu ce scor ai scos?
Aramis
Scorul meu e 37 smile.gif
Vornicum
QUOTE (flower @ 5 Jul 2004, 09:25 AM)
Vornicum, nu te lua de sefu', mie mi se pare ca din contra, e o persoana tonica, poate ca nu face genul tau de glume...


Cum adica genul meu de glume ? huh.gif

On topic : Am jucat si am facut 35.
___________
Simt ca-mi creste tensiunea
Mentosana in corpore sano
53 e de bine sau de rau...?
Moira
38
calumea, dar cred ca l-am mai facut o data mai demult...smile.gif
Mihai
Flower mi-a trimis si Testul Dr. Phil tradus in limba romana.

Il regasiti la adresa: http://www.hanuancutei.com/img/Testul_Dr_Phil.doc

smile.gif
Napoleon9th
QUOTE (Moira @ 5 Jul 2004, 11:14 PM)
ca lumea, dar cred ca l-am mai facut o data mai demult...smile.gif
iar eu l-am citit intr-o revista romaneasca de curand... Nu voi mentiona aici punctajul pe care l-am obtinut pentru ca nu mi l-am mai calculat: imi displac profund testele psihologice (sau de caracter) care insisita la alegerea unui singur raspuns din cele doar cateva pe care le ofera. Unele intrebari ofera mai multe raspunsuri care 'se potrivesc' la fel de bine, altele nu ofera nici un raspuns acceptabil. Voi cum procedati in astfel de cazuri? (eu atunci am facut medii ponderate intre punctajele raspunsurilor multiple, iar pentru cele 'proaste' alegeam un raspuns cat mai acceptabil/apropiat, chiar daca nu ma caracteriza)
F.U.B.A.R
mie imi plac...
47
Liv
Eu 45
milimetru
dupa ce l-am facut in lb romana mi-a iesit cu 1 pct mai putin, mai sa fie, oare de ce?

am eu impresia sau intr-adevar testul asta evalueaza sociabilitatea si/sau calitatile de lider/animator de grup?
Dark Angel
E posibil ca zapacita de flower sa fi gresit o cifra la punctaj cand a tradus testul in romana nonono.gif , am sa verific.
Da, e un test care verifica tipul de caracter pe care il are fiecare, e mai usor ca o firma care te cheama la un interviu sa-ti dea un astfel de test pt. a-si face o idee daca te pliezi bine pe ceea ce cauta ei...
Pe mine m-a rugat o doamna psiholog de la o firma de recrutare si instruire personal sa i-l traduc, a zis ca-i este de folos.

Am verificat: 8 c= 5 puncte, nu 4...sorry. sad.gif
Crisse
57 rolleyes.gif
Olaf
37 biggrin.gif
carpatic
48.
Mi se pare destul de corect rezultatul interpretarii, si se poate vedea care sunt intrebarile care duc la punctaj mare, in majoritatea cazurilor, asa ca daca vrei poti sa trisezi. Problema e ca aici un rezultat mai mare nu inseamna "mai bine". Imi dau seama ca acum cativa ani as fi obtinut un punctaj mai mare, si sunt multumit ca am facut ca acum sa fiu in alta incadrare.
Crisse
QUOTE (carpatic @ 17 Sep 2004, 02:06 PM)

Mi se pare destul de corect rezultatul interpretarii, si se poate vedea care sunt intrebarile care duc la punctaj mare, in majoritatea cazurilor, asa ca daca vrei poti sa trisezi.

Ce poate face cineva care adora rosul? Sa spuna maro sau gri ca sa ia punctaj mai mic?? smile.gif Era cat pe ce insa sa pun negru, ptr ca as fost si mai aproape de adevar tongue.gif
Si daca stai picior peste picior?? ups uite ca se aduna puncte.
Dar uite, la intrebarea referitoare la vise, sunt la extreme: visez ca zbor(1 punct) si am numai vise frumoase(5) mwah1.gif
Tudy
35 smile.gif
Predatoru
43...da nu prea "matches"...
nu imi spuneti ca nu am raspuns sincer...
Dark Angel
sau tu nu te cunosti prea bine...nici nu conteaza de fapt smile.gif
KodiaK
39
Si chiar ma caracterizeaza descriere facuta de ei. smile.gif
georgeones
eu 37 , aproape de adevar smile.gif
Eclectic
39. Si asa e.
colectionara
47. Descrierea e rezonabila, mai putin partea in care mi se spune ca as fi "practica" smile.gif.
Tear
Eu 36. Si asa este.
gias
44. Si cred ca ma caracterizeaza destul de bine. tongue.gif
doice
49
cred ca este un test gandit bine (uimitor este ca desi este facut pt americani se pliaza destul de bine pe alte popoare)
actionmedia
36, Cred ca m-a nimerit
icarus
43. Merge smile.gif
iniya
ohmy.gif 47
ceea ce spune este complet adevarat (nu-i banc); chiar am ramas uimita;
o sa-mi bombardez precenii cu el thumb_yello.gif jamie.gif
Catalin
45 si nu mi-a zis nimic nou! tongue.gif
Melcucu
41...si cica zice bine biggrin.gif
DeeDee
52 si mi se potriveste
Kitty
44...wow
Marcus
Am obtinut 40 de puncte, la limita. laugh.gif Da, cam asa e blush.gif
punctt
38
blush.gif
matz
41 right on target
Endgegner
am facut si eu 42 blink.gif ...is there something wrong with me?? 23.gif
alis
43
surzi
39

everything is ok ,don`t panic rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.