Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Zi E Ziua De Azi Pentru Tine?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Jazz
Iti multumesc mult, Barrie! Am fost uimita sa constat ca... totul e bine biggrin.gif Frica a fost mare, masina mea nu are decat cateva zgarieturi, celalalta insa...

carrad
jazz, sa fii mai atenta altadata! tongue.gif
iar daca nu erai tu de vina, sa-i spui lu' ala ca-i rup picioarele! mad.gif
Jazz
Mah, Carrad... Sa inteleg ca deja ti-ai asumat rolul in viitorul cuplu? tongue.gif
N-am fost io vinovata, tanti din spatele meu nu era atenta la ce face... Am fost uimita de raspuns: paramedicii-pompieri au venit aproape imediat dupa ce am inchis telefonul cu 911 si politia a venit in 2 minute. Nenea de la p-p cre' ca avea 2 metrii si ceva centimetrii si ma tot ametea cu intrebari daca sunt bine, ce zi e, ce data, in ce oras suntem. Imi venea sa il calc pe picior (ca nu ajungeam la fata laugh.gif ) si sa tip la el sa ma lase in fericirea mea ca sunt bine.
Multam din nou si sper sa nu se mai intample la nimeni de pe forum! hug.gif
sunny26
Azi e o zi mohorata de septembrie, o duminica in care mi-e dor de stralucirea soarelui. Sunt stresata sa gasesc rezolvarea unei probleme care ma apasa.
Eclectic
QUOTE (Jazz @ 18 Sep 2005, 03:53 PM)
Multam din nou si sper sa nu se mai intample la nimeni de pe forum! hug.gif

Eh, orice regula are eGZceptii. biggrin.gif
Fitzcarraldo
O zi e refacere dupa o orgie bahica monstru.
Eclectic
O zi ploioasa. O ploaie ba rece, ba calda...
N.V.
Azi e o zi in care ar trebui sa ma ascund sub plapuma cu ochii stransi pana la durere si cu mintea golita de orice amintire.
Fitzcarraldo
Sa ma pe ea de ploaie. Imi strica toate ploile.
secunda
azi e ziua mea tongue.gif si chiar daca a plouat la inceput s-a facut apoi frumos! e ziua mea...inca rolleyes.gif
Fitzcarraldo
La multi ani !


Pentru azi e ziua in care mi-am reparat instalatia electrica la harb. Asta dupa 2 luni de orbecaire prin intuneric.
carrad
pentru mine azi e ziua in care am aflat ca ieri s-au implinit 61 de ani de cand un strabunic a fost executat de trupele germane in retragere sad.gif
stiam ca a fost executat, dar nu stiam data. cry.gif
fatality
Azi e ziua de nastere mamei mele! Implineste 42 de ani! smile.gif

La multi ani, mama!!!!! 39.gif
sunny26
O zi in care n-am facut mai nimic, frigul si ploaia ma deprima de-a dreptul... cry.gif
Aramis
Astazi e ziua in care astept un semn... ultimul semn ca mai pot spera. Poti pierde ceva ce nu ai?
Eclectic
bop.gif
Aramis
Astazi am inceput cel de'al doilea an de facultate smile.gif Tot azi, teoretic cel putin, ma duc sa dau comanda pentru o noua pereche de ochelari, iar la 16 am primul laborator de anul asta biggrin.gif
tikky
astazi am vizitat un salon auto.... IMENS
Marcus
Am un gust amarui dupa ziua asta stiind ca urmeaza o noapte alba, ultima in care as mai putea intra la Han. De maine plec intr-o calatorie...

Compact - "Singur in noapte"
Kyklos
Astazii a fost ziua cand am revenit la scoala , dupa o pauza scurta . Maine va fi ziua cand imi voi monta emisiunea si imi vor venii in cascada idei rolleyes.gif pe care la nu le pot pune in practica .
secunda
azi e ziua in care as fi vrut sa mor asa putin... sa imi treaca toti nervii... biggrin.gif
iniya
o imensa tristete care-mi straunge sufletul...
flori
Ziua in care cu 22 de ani in urma l-am adus pe lume pe iubitul meu copil! Cea mai fericita zi a anului!
One_Last_Dance
Astazi m-am pierdut, jucandu-ma de-a FERICIREA...
anushca
Azi, mi-am amintit versurile:

cu totul singuri
ne jucam de-a dragostea
printre flori de camp-
un furger fara tunet
fiindu-ne martorul

(Serban Codrin)
anushca
Azi a fost... noapte. Si a revenit iarna... Cat imi e de frig! cry.gif
Nico
Inca mai am senzatia ca alunec pe zapada... unsure.gif smile.gif
Elena Z
Azi este ziua de nastere unui suflet drag mie wub.gif La multi ani!
Felina
O noua zi. smile.gif
Cucu Mucu
Zi falimentara! Si mai am una ezact peste o saptamana.
Tinkerbell
Astazi e ziua mea de nastere. 38 de ani. rolleyes.gif
Va invit cu drag pe toti la o cafea, o sampanie... si la ceva bun langa. user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Felina
Uaaaaaaau ce bunatati!

ani.gif Tinkerbell! O zi frumoasa sa ai, asa cum ti-o doresti!
Tinkerbell
Multumesc mult, Felina, si tie toate cele bune! wub.gif
LINICA

Azi e ziua in care am renuntat la trecut si am acceptat Fericirea.
anushca
azi, din omul de zapada ramane soarta
Dark Angel
ziua de nastere a sotului meu. Sa-mi traiasca! mwah1.gif
One_Last_Dance
Deosebita - comparativ cu ziua de ieri, nici nu-mi vine sa cred... rofl.gif
Asa ca... NU pot trece sub tacere ziua de ieri: "MINUNATA" tongue.gif (e greu sa uiti momente care sunt "de neuitat") wink.gif
Tyra
ziua de azi a fost o zi cu Soare pt mine.
Tyra
Azi conduc BMW, azi conduc BMW!!! drool.gif
cipdecip
Implinesc un an de cand m-am lasat de fumat. yeah.gif
Am fumat 9 ani.
Endgegner
este ziua in care uitandu-ma pe geam am urlat......Zapadaaaaaaaaa...agaaaaain...... yikes.gif cry.gif mad.gif ranting.gif
Tyra
O zi mohorata afara insa nu si la mine n suflet... surprinzator...
mdA!
cea mai lunga zi de munca - 36 de ore batute pe muchie.
Endgegner
Ziua in care am ajuns la limitele fizice la fotbal...daca joaca moshu' cu aia de 17 ani ....asta ie...
mdA!
daca nu-ti vezi limitele! tongue.gif laugh.gif incearca_cu pensionari!

ziua cu cea mai intensa febra musculara in.. multa vreme..
Olaf
Ziua in care m-am apucat serios de escalada. biggrin.gif
Endgegner
QUOTE (alexa @ 12 Mar 2006, 10:17 PM)

ziua cu cea mai intensa febra musculara in.. multa vreme..

Auz draga, io macar am facut febra musculara jucand fotbal nu stand pe spate rolleyes.gif
mdA!
auzi draga, eu am facut febra musculara stand in fund! si incercand sa tin un barbat intre picioare. laugh.gif
hmm.gif.. sa reiau.. incercam sa nu il imprastii pe jos la fiecare frana. adica iel conducea. motocicleta. eu numai ma tineam de el.. cum stiam eu mai bine.. devil.gif
Endgegner
riscul motorizarii..io zic sa incepi cu o motoreta..nu de alta da trebe sa fi in stare sa-ti ridici motorisca daca cumva cade...big bikes r not for little babes devil.gif
mdA!
las' ca ma descurc. si pe motocicleta tot intre picere o s-o tin. si-o sa fie cuminte. plus ca am invatat cum sa ridic mototzicleta si daca e de patru ori mai grea de cat mine (ca majoritatea).. dance.gif
si.. cum adica "little babes"?! mi-a mai zis cineva ca is lunga de un metru si-o halba, da' nici chiar asa?!

si ca sa fiu on topic ziua de azi e ziua in care imi iau banii.. sper..
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.