Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intilnire La Iasi ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
morfeus
Am vazut ca s-au facut numai la Bucuresti intalniri forumistice, dar putem face si noi aici in Moldova, in capitala ei, Iasi!
CE ZICETI?
Cucu Mucu
Daca e in vichend, de preferinta sambata pe seara, mai ai si pe mine pe constiinta.Numai sa fie in cursul anului universitar. Eu vin foarte des in Iasi, aproape in fiecare vichend, asa ca subscriu in proportie de 90% daca se indeplinesc conditiile de mai sus. Altfel, nu am posibilitatea de a fi prezent. Mai vorbim!
morfeus
nici eu nu sunt localnic de iasi deci merg si eu in vacante acasa in ..
deci aceeasi e situatia !
cind se termina sesiunea si bacul ?
Mia --trebuie sa te vedem deci spune cind e data potrivita ptcei in situatia ta !
Cucu Mucu
Eu pot veni in cursul anului universitar, in vichend. Vin in vizita la Iasi in fiecare vichend. DEci, pe vara asta ar mai fi pe 19
Diana-Maria
Of,nu mai vorbiti de Iasi, ca mi se face dor...N-am mai fost la Iasi de 3 ani...
sad.gif
Fausta
mi-ai furat ideea... dar nu ma supar wink.gif
ma inscriu si eu la intalnirea de la Iasi... daca e sa fie vara asta, pana la 15 iulie e perfect
Fausta
se pare ca pana la urma nu se poate... ma gandeam ca toti forumistii din iasi vor fi incantati si vor raspunde "invitatiei"... dar se pare ca nu e asa... pacat
Fausta
QUOTE (morfeus @ 6 Jun 2004, 01:13 PM)
Am vazut ca s-au facut numai la Bucuresti intalniri forumistice, dar putem face si noi aici in Moldova, in capitala ei, Iasi!
CE ZICETI?

unde esti morfeus?
Iasi, Iasi, dar pe la han ...?
Petru
Din cate am inteles o buna parte a forumistilor nu sunt din Moldova, asta e probabil principalul motiv pentru care o deplasare in aceasta zona este privita cu retinere.
Probabil m-as fi inscris si eu la aceasta intalnire daca ar fi raspuns ceva mai multa "lume", dar...
morfeus
da sunt in iasi si mai stau o perioada !
sunt si pe la han smile.gif
Fluturas37
eu sunt noua pe la han,dar imi duc veacul(18 pana acum... biggrin.gif ) prin Iasi... sunt disponibila! Hangii ieseni cam ce varste au ca,iar ma vad mascota grupului! yay.gif
valentinu
dar oare suntem multi din Iasi? cine sunt userii cei mai activi din Iasi?
Vornicum
Eu sunt moldovean ,care este .Unde ne intalnim? huh.gif
Fausta
deci asa vornice!!!! esti moldovean... si de ce nu ai spus pana acu? wub.gif rofl.gif
han.gif Fluturas37... aici nu e nimeni mascota!!!... poate eu cand scot limba tongue.gif
Fausta
ce spuneti de 15 iulie? se inscrie careva?
imaginea e din "parcul dentrologic Copou" rofl.gif o sa mai aduc si altele....
morfeus
deci data a fost stabilita si parafata !
cu asemenea poze sa vedem musterii cum se aduna !
Va asteptam dragilor ca se topesc unii ca e vara si berea rece
e necesara ca apa si cum doar in grup se savureaza bine hai sa vedem
cine sunt mai cu taina in ale astea !
Fausta
user posted image

berea o bem la terasa wink.gif
Fluturas37
Pe 15 iulie.Voi fi acolo.Nu cred ca ma vor incurca planurile de vacanta,nu de alta,dar inca nu mi le-am facut...
Fausta
palatul culturii...
morfeus
propuneri pt loc de intilnire :

poza 1

sau

poza 2

mai exact

poza 3
Fausta
ce spui de Belfast? pacat ca nu am o fotografie cu barul acesta, dar imi place mai mult si atmosfera.

user posted image

imi pare rau ca nu am o fotografie mai apropiata... unde sunt umbrelutele wink.gif
Marcus
Si sa nu cumva sa uitati aparatul foto ca va mananc cu fulgi cu tot. Care se angajeaza sa care "povara" asta?
Daca voi avea drum prin Iasi, v-ati pricopsit si cu mine la intalnire. Si mai stiu eu pe cineva de la HA care locuieste in Iasi dar cred ca nu a vazut topicul asta pana acum ca are BAC-ul si nu a mai dat pe la han.
morfeus
da o sa fie instiintata Mia char in jurnalul ei smile.gif !
gata !

Da cu locul de intilnire mai e de negociat !
Petru
Sa inteleg ca pana la urma se tine intalnirea... e bine... acum nu promit ca o sa fiu prezent, dar cel putin o sa incerc sa vin...
Dar cum a ramas cu locul unde va avea loc intalnirea, ca nu prea am inteles despre ce e vorba?
Marcus
Ce ziceti de terasa de la "Stud"?
Sau daca ne intalnim la "Canabis"?
Sunteti de acord cu astea? Mai propuneti.
Fausta
sa fie CANABIS! spoton.gif thumb_yello.gif woot_jump.gif
morfeus
aprobat mai trebuie numai niste poze ca sa fie mai clar smile.gif
Aramis
mersi morfeus de instiintare biggrin.gif Vin oameni buni, cum sa nu vin? Numai sa incepem mai devreme... ca pe 22 am admiterea si s-ar putea sa faca ai mei urat daca stau prea mult... Locuri posibile? Hm... o terasa ar fi locul ideal... Din pacate nu prea stiu nici una (ar fi Corso, dar au astia niste preturi...)
morfeus
Minune traieste biggrin.gif !

multumim ca ni te alaturi !
si ca te gindesti la buzunarele tuturor !
ei na doar nu ne trebuie fast de nunta si in plus berea merge mai bine cind e mai ieftina
(doar e mai multa atunci sau mai buna !).

Si Aramis asteptam macar o poza de la banchet ca de , atunci tre sa fi fost eleganta foc !
sa nu ti deochi !

Avem si o artista (Fausta) deci poze o sa fie (mai ales frumoase) si bere (normal) drunk.gif
deci dati si voi aici o semnatura care aveti tangenta cu Iasi si cu Moldova !
Marcus
Bun, deci, daca toata lumea e de acord cu "Canabis", locul intalnirii este stabilit.
Acuma, in ce ma priveste, am nevoie de un program care sa afiseze mersul trenurilor, si dupa asta, va spun la ce ora pot ajunge.
AIWA
Intrucat sint la cam 100-150km de iasi...posibil sa par si eu
Aramis
Dragii mei, am o rugaminte maaaare de tot, putem sa mutam intalnirea cu 2-3 zile mai devreme? Exista o explicatie, dar prefer sa nu va plictisesc cu ea, tot ce pot spune e ca daca o lasam pe 15 sunt sigura ca nu voi putea veni din motive suta la suta obiective, asa ca va faceti mila de bine si mutati intalnirea in week-end-ul premergator lui 15? hh.gif
Fausta
bunnn, se pare ca pana la urma tot se vor aduna cativa forumisti... iar cererea lui Aramis mi se pare corecta... intalnirea va fi in week-end, ca doar nu vrem sa o rateze nimeni din cei care s-au incris... wink.gif
fotografiile sigur vor fi foarte frumoase, ca doar nu am pierdut timpul in zadar in fata calculatorului... va promit ca toti veti arata ca niste vedete... devil.gif numa sa aduceti aparat...
abia astept sa facem si un dartz... ca doar in Canabis e si asa ceva... ma omor pentru jocul asta!
Aramis
Fausta hug.gif propun data de 10 sau cea de 11 Ce ziceti?
Fausta
QUOTE (Aramis @ 19 Jun 2004, 01:03 PM)
Fausta hug.gif propun data de 10 sau cea de 11 Ce ziceti?

ce zici de 11? stii ca am o parere buna despre numarul asta tongue.gif
Aramis
of, of, mai, mai smile.gif Numarul tau favorit smile.gif Eu sunt deacord
Fausta
QUOTE (Aramis @ 19 Jun 2004, 01:21 PM)
of, of, mai, mai smile.gif Numarul tau favorit smile.gif Eu sunt deacord

wub.gif mwah1.gif multumesc devil.gif
genicon
QUOTE (Fausta @ 19 Jun 2004, 01:56 PM)
va promit ca toti veti arata ca niste vedete... devil.gif numa sa aduceti aparat...

rofl.gif rofl.gif rofl.gif Betoooon replica! spoton.gif
Fausta
genicom.... harhar.gif
morfeus
are dreptate nu ?
vom aparea pe site care are una din cele mai mari cifre de useri si de vizitatori
deci vazuti de o Rominie intreaga plus alti romini raspinditi prin lume si straini ce au legatura cu Rominia !
ce mai vedete in toata regula !

Sa fii vedeta si numai pt o zi e ceva !
nu?
Si cum e la Bucuresti genicon ca de, acolo ti-e lucul de conexiune la net ! smile.gif
Fausta
buna morfeus! esti de acord cu data de 11? devil.gif
Vornicum
deci am stabilt pe 11 se reuneste Moldova . Dar spuneti si mie locul wink.gif
Fausta
QUOTE (Vornicum @ 19 Jun 2004, 01:45 PM)
deci am stabilt pe 11 se reuneste Moldova . Dar spuneti si mie locul wink.gif

buna moldovene... tongue.gif
locul se numeste CANABIS.... e in Copou si s-a nimerit sa fie si locul in care ma simt ca acasa...
Vornicum
pai Canabis sa fie pe 11!

Aaaa.. da' sora ta vine ( nu m-am putut abtine!)
morfeus
ok
normal ca sunt deacord mai ales fiind duminica smile.gif
Si e bine ca Aramis a intervenit deoareca ea stie mai
bine cum e programul pt cei ce sunt in prag de facultate !

Cit mai multi cu atit mai bine !!!!!!!!!!!!!!!!!!
thumb_yello.gif

Marcus
Hmm... nu stiu ce sa zic... vad ca ati schimbat ziua...
Tare mi-e ca nu o sa ajung la ora exacta la intalnire, si ma gandeam ca daca ajung mai devreme sa trec in vizita pe la Observatorul Astronomic din Iasi. Dar duminica mi se pare ca e inchis...
Si eu care vroiam sa impusc 2 iepuri dintr-un foc...

Aramis
Dragii mei, de ce nu ne intalnim la Casa Universitarilor? E in aer liber, e frumos si nici preturile nu sunt foarte mari... Voi ce ziceti? Sau Canabisul are terasa?

edit: la ce ora?
morfeus
mai este pina atunci si fiind stabilita data ora si locul vor fi usor de stabilit !
mai lasam poate e importanta pt cineva ora
dar locul mai degraba trebuie niste poze ca sa fim toti
incintati mai usor de farmecul locului !
o terasa e ok !
eu nu stiu exact de aceea nu zic nimic (Canabisul are terasa)!
morfeus
astept sa-mi spuneti si mie ! smile.gif
am sa vad daca am drum pe acolo miine !
Petru
Nu stiu cati au fost de acord cu data... dar cred ca mult mai important e locul... Asa cum s-a zis mai sus, alegerea cea mai potrivita, cel putin pentru mine, ar fi Casa Universitarilor.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.