Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Burlaci VS. Casatoriti
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
Renne
Deocamdata sunt necasatorit da' cre'ca in curand ies de pe piatza ..AVAILABLE biggrin.gif biggrin.gif .
Oricum relatzia pe care o am acum e OK thumb_yello.gif
SORIN
QUOTE (Mara @ 3 Aug 2004, 01:40 PM)
Hehehe, cunoastem pricipu': femeia trebuie sa-i ajunga pana la brau barbatului, sa aiba urechile mari, ca niste toarte si capul plat, ca sa nu se verse berea. Asa-i? bop.gif tongue.gif

Si sa aiba nasu mic, sa respire prin urechi, sa aiba doar un dinte in fatza,cu capu invers si sa aiba doi metrii rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Daca vrei explicatii...cu palcere yikes.gif yikes.gif hh.gif hh.gif

Sorin.
Mara
Neah, cred ca am priceput. tongue.gif rofl.gif rofl.gif
Arktu
QUOTE (liliana_caracas @ 2 Aug 2004, 05:50 PM)
QUOTE (arktu @ 30 Jul 2004, 01:53 AM)
QUOTE (liliana_caracas @ 26 Jul 2004, 09:59 PM)
Am votat "DA" si nu-mi pare rau tongue.gif

Destul de normal socotind ca esti de gen feminin.

Mesaj din partea sotului meu:"Mie nici atit!" tongue.gif



P.S.Amice,cit e de normal e treaba mea.De socotit,socoteste-le pe ale tale 6.gif

Sunt doi probleme aci:

1. Am zis ca e normal sa te bucuri ca te-ai casatorit fiind de gen feminin, pentru ca statistic, si nu numai, femeile considera casatoria o implinire inalta. Nu am zis ca barbatii ar fi neaparat opusul... Nu vad ce se ofenseaza barbatul tau. Daca tot imi trimite mesaje, am si eu unul pentru el: "Trimite-mi parerea ta despre aceasta chestiune peste 5 ani.".

2. Asta e un forum de discutie, aici cand zici o chestie am dreptul sa replic la ce ai zis tu, nicidecum sa mi se "inchida gura" cu "sa-mi vad de ale mele". Daca era un monolog oficial publicat pe net mai ziceam


@Vornicum: Esti de ... cafea. Cica esti moderator dar iti intretii disputele personale.
Catalin
QUOTE

@Vornicum: Esti de ... cafea. Cica esti moderator dar iti intretii disputele personale.


Vornicum moderator?? Nu ( Protect me, God! )
devil.gif
Vornicum
De ce nu, boemule psihosocial? Daca ceea ce faci tu numesti activitate de moderare, atunci pana si Baba Cloanta Cotoroanta poate sa modereze, bre.
Si esti offtopic, kitaristule. Esti sau nu casatorit, buey?

Pese : Cred ca paralela cu Eminescu te-a deranjat de imi urmaresti miscarile la fiecare pas. Paralelism si e, nene. Ai intrat in Poiana sa ma intretii cum poti matale. Cu toate astea imi esti simpatic.
Saptamana viitoare trec pe acolo. Ne intalnim la o bere, fratele meu. Eu recit poezii din Eminescu(ca vad ca-ti plac) si tu ma incanti cu acorduri de kitara clasica. ce zici? hh.gif

__________
Canta, menestrelule o piesa pentru sufletelul meu. FA major, care este!
Catalin
QUOTE

Esti sau nu casatorit, buey?


Credeam ca s-a inteles ca am votat cu Nu ( Protect me, God! ) . Oi fi fost prea subtil...

QUOTE

Saptamana viitoare trec pe acolo. Ne intalnim la o bere, fratele meu. Eu recit poezii din Eminescu(ca vad ca-ti plac) si tu ma incanti cu acorduri de kitara clasica. ce zici?


Se aproba.
Vornicum
"Se aproba" rofl.gif Parca ai fi frun sef pe undeva, ceea ce e departe de adevar.
Mey boemule psihosomatic, se face ! Sa nu uiti kitara solo, bre. Sa vezi matale cum facem noi doi de o Axa pasnica si cantareata. O sa-i zicem- stai pe faza si tine-te bine - Axa C&V , miscarea pentru cantec, filololosofye si arta liber exprimata. Sa vad io pe cineva ca are ceva impotriva miscarii!

Pese: Vezi ce bine e sa nu te tot superi, nene? Inca ceva, schimba bre caracterizarea ca tot nu nimeresc cum sa-ti zic. Cu "boem" e simplu, ca se potriveste ( uneori chiar este cu capul in nori ) dar cu celalalt termen nu vad legatura, buey. La buna reauzire, cataline!

___________
Uneori prietenii astia ai mei ma enerveaza dom'le. Prea se cred buricul pamantului.

ANUL VIITOR MA INSOR, asa ca o sa imi schimb oPtiunea. rofl.gif
milimetru
Eu sīnt īnsurat deja şi īţi urez să-ţi meargă cel puţin la fel de bine ca mie. Să-ţi meargă tot ceea ce vrei tu smile.gif

Totuşi, dacă la cei care voteză NU apare īn paranteză... o limbă de largă circulaţie, de ce la cei care votează DA nu apare nimic? Ar fi putut să apară, de exemplu: "Oh, God, please help me!" rofl.gif
Vornicum
Poi tot acolo eram. "Oh God, help me!" ??? Asta zici matale ca tre'ia sa trec la DA. Hmmm... Kill me and call me Steven!
milimetru
Păi nu eram chiar tot acolo! Că cel neīnsurat zice "păzeşte-mă!". Iar cel īnsurat zice "ei, dacă tot nu mai păzit, acum măcar ajută-mă!" biggrin.gif

Cīt despre "kill me", n-am nici un motiv, că-mi eşti simpatic. Dar fii atent, s-ar putea să fie destui amatori pe aici care s-o facă!! cool.gif Să nu-mi spui Steven dacă nu! wink.gif
doice
Am votat Nu pentru ca nu sunt casatorita dar as vrea sa ma casatoresc candva.
Singuratatea este criminala la un moment dat.
Vornicum
QUOTE (milimetru @ 6 Sep 2004, 12:05 PM)
Cīt despre "kill me", n-am nici un motiv, că-mi eşti simpatic. Dar fii atent, s-ar putea să fie destui amatori pe aici care s-o facă!! cool.gif Să nu-mi spui Steven dacă nu! wink.gif

Sunt liberi sa incerce.

Pese: Vai, xcross, nu stiam ca-ti sunt simpatic, eu credeam opusul... tongue.gif
milimetru
Da' unde vezi tu xcrossuri pe aici măi sun of osiris, hai? Ţi-ai uitat lornionul acasă sau ce? Sau cum?

Păi cum să nu-mi fii simpatic dacă zici că la anu' o comiţi? O să mergem īmpreună la o cinzeacă ca să mai uităm de una, de alta. Adică eu de una şi tu de cealaltă!! rofl.gif
Vornicum
QUOTE (Mihai)
Schimbare nick

xcross devine milimetru

--------------------

HanuAncutei.com - ARTA de a conversa

QUOTE (milimetru @ ex xcross)
Da' unde vezi tu xcrossuri pe aici măi sun of osiris, hai? Ţi-ai uitat lornionul acasă sau ce? Sau cum?

Bai nenica tu esti amnezic rau.
QUOTE (ex xcross)
Păi cum să nu-mi fii simpatic dacă zici că la anu' o comiţi? O să mergem īmpreună la o cinzeacă ca să mai uităm de una, de alta

Sa bei tu singur cinzeaca. Eu beau bere, bre.

Pese: Nu imi esti simpatic. Patetic, sa-ti fie cineva simpatic si sentimentul sa nu fie reciproc.
Fa o pauza, inspira si sa nu uiti sa eviti sa expiri. Vei deveni un om mai bun.

_______________
Unde palaria mea ii gaseste sefu' pe toti astia?
Olaf
QUOTE (semnatura lu' Vornicum)
LASATI VULGARITATEA LA USA SI APOI INTRATI


QUOTE (Vornicum)
Pese: Nu imi esti simpatic. Patetic, sa-ti fie cineva simpatic si sentimentul sa nu fie reciproc.
Fa o pauza, inspira si sa nu uiti sa eviti sa expiri. Vei deveni un om mai bun.

_______________
Unde dreaqu ii gaseste sefu' pe toti astia?



Eu nu mai inteleg nimic... sad.gif

Vornicum
Acum intzelegi? Mai o scap si eu, ca deh , om sunt...

It's good to go.

pese : faza asta imi aminteste de unu' care-l provoaca pe sefu' Mihai : "Defineste vulgaritatea, te rog" . Sa vezi ce a raspuns boss. ohmy.gif
milimetru
Nu este ceva patetic, este ceva normal simpatia neīmpărtăşită. De altfel nu eşti singurul care nu mă simpatizează de pe forum. Nici măcar nu eşti primul care mi-o spune. Numai că discuţia noastră, forumul acesta, simpatia şi antipatia şi toţi cei pe care unde dreq īi găseşte Mihai cu toate formează o virtualitate...

pese: aşa că nu e nici o problemă! spoton.gif rofl.gif
Vornicum
Mdea... si sa vezi ce raspunde sefu'. Zice el :" Buey, vulgaritatea e atunci cand..." Mai, sa fie , am uitat ce dreaqu a mai zis in continuare...
Nu-i bai ca il intreb si eu.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.