Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Matrimoniale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
genicon
Sunt un baiat in timpul zilei si fata in timpul notii.
Am 1.85, 47 kg par grizonat si ochii maro. (ziua)
Am 1.72, 84 kg par albastru si ochii verzulii. (noaptea)
Caut partenera sau partener sau amandoua sau nici una. Cine este interesat sa trimita SMS la emisiunea aia de manele de pe Atomic, cu numar de telefon. Prefer seriozitate, dar nu zic nu nici la aventuri de o noapte.
Pentru 'baretzu din sushava. Va multumesc anticipat
Cain
Deci aici ce ar trebui sa vorbim ? Ca-cautam pereche ?
genicon
Cain, n-am nici cea mai mica idee ce trebuie sa vorbim. Doar sunte pe Poiana Lui Iocan. Subiectul se numeste Matrimoniale... deci... succes! smile.gif
Cain
Caut femeie contorsionista, dispusa sa incerce figuri noi. Biciul il aduc eu.
Sunati numai intre orele 16-18, in timpul fanteziilor; dupa nu mai garantez nici efectul viagrei, iar inainte, nici al cafelei...
bdl
Genicoane,
Stai linistit ca te vizitez cit de curind.Numai sa-mi spui daca e zi sau noapte ca eu sint cam orb,si informatia asta ma ajuta sa stiu cum te asez,cu fata in sus sau in jos.
Cain
bdl, deja ajungeti a treia-a patra oara la propuneri d-astea.... e ceva serios la mijloc ? tongue.gif
genicon
loool Cain!
Nu-i nici o problema, ca daca esti gelos, poti veni si tu, sa fim "Cei trei care au ..... speriat estu' " 19.gif
BarManRap
Eu sunt gay si caut cuplu cu experientza pentru a depasi barierele mentale si a practica kama sex. Poate e deja vreun cuplu celebru pe aici, nu stiu... laugh.gif
bdl
Bar Man,
Iti recomand pompa Kamma,sigur vei fi multumit.Daca nici aia nu stie sa faca un blowjob,inseamna ca esti defect. biggrin.gif
genicon
Au aparut fete noi pe forum, si nici una nu a postat inca aici... Haideti mai! Nu e nici o problema, noi cei de aici suntem oameni ca lumea - daca aveti prieteni, promitem sa pastram discretia totala.

Nu de alta dar... ce sa ii faci - unii mai dau bacul si au ceva stress in ei biggrin.gif wink.gif
Mistinguett
Am doua prietene care si-au gasit jumatatea prin Matrimoniale. Una local si una peste mari si tari - asta s-a maritat deja de un an si jumatate, au si copil. Amandoua cuplurile mi se par reusite. Banuiesc ca depinde ce cauti.

Citat dintr-un anunt matrimonial pe bune, citit cu ochisorii mei:
"Caut fata mofturoasa..."
Cain
Caut fata mofturoasa, care sa-mi faca mereu bot, in special seara cind ajung matol acasa, si nu ma mai tine .
Cain
Flacau inca tanar, proaspat spalat pe fata cu apa de oua (sic !), frumos de bese, caut fata inca tanara (41-42 anisori), care sa-mi satisfaca nevoile: sa faca piata in locul meu, sa mearga la servici si sa aduca bani, sa cumpere bere si alune in fiecare seara, etcaetera. Ofer la schimb palme, atunci cand greseste. Doritoarele sa nu dea navala.

PS. Sexu este exclus din aceasta relatie.
samd
Caut si eu ... am primit o o o ... oferta, ... nu mi-a ..., nu ne-am ... asa ca mai caut.
Cain
samd, bun venit la Hanul Ancutei !!! Dar posteaza mai cu incredere prietene, nu se supara nimeni smile.gif
samd
... nu mi-a ... placut, nu ne-am ... potrivit
andREI
Cele mai sigure tzepe le poti lua prin matrimoniale online (si probabil ca nu doar online). Imi displace metoda asta ...
Dianna
Oare mai exista dragostea adevarata? A existat vreodata? dry.gif
bubu
Multa lume o cauta, dar putina lume e capabila sa ofere...
black ice
Bine ai venit la Han Dianna! 19.gif

I always wanna say that biggrin.gif

e primul post, adica 0 tongue.gif super
Mihai
Asta pentru ca mesajele de la 'Poiana' si de la 'Testari' nu sunt luate in consideratie ca numar in totalul de mesaje al fiecarui membru wink.gif
genicon
Hmmm... in testari mi se pare OK... dar de ce si in Poiana??? blink.gif
Mihai
Regulamentul afirma ca un singur cuvant nu poate fi considerat mesaj. Vezi subiectul 'Jocul Cuvintelor' biggrin.gif
genicon
QUOTE (Dianna @ Jun 10 2003, 10:10 PM)
Oare mai exista dragostea adevarata? A existat vreodata? dry.gif

Dianna... cred ca m-am indragostit de tine 30.gif
Sunt un baiat serios, manierat, mama avocat, tata procuror (procura aur din strainatate si-l vinde aici biggrin.gif ), bunicu' politist si bunica judecatoare. Eu am inalte sperante de a deveni parlamentar, deci sunt si un om cinstit. Imi place foarte mult jazz-ul si muzica anilor 60 (Silver, Elton John si Nick Cave). Am vaste cunostinte in toate domeniile. Daca doresti sa ma cunosti, nu ezita sa imi trimiti un SMS. Fara bipuri. Iti voi dovedi ca exista dragoste adevarata! wink.gif
"Din toate florile din lume / Eu doar pe tine te-am ales" (vezi ca sunt si o fire artistico-sensibila?)
Dianna
genicon,
Unde crezi ca esti baiete? La matrimoniale? tongue.gif Am vrut si eu odata sa ma fac judecator, dar inainte sa fii judecator trebuie sa te faci si avocat. Mi-a spus un senator ca avocatii si parlamentarii merg mana in mana. Acuma trebuie sa te multumesti cu o sora medicala sau un doctor. 43.gif
genicon
Ma multumesc mai mult cu O sora medicala decat UN doctor biggrin.gif Oricum, simt ca suntem pe drumul cel bun. Daca ti-a zis tie un SENATOR ce ti-a zis, inseamna ca tu cunosti o astfel de persoana (asta ca sa vezi ca am si aptitudini de detectiv, sunt o persoana foarte atenta la detaliu si mereu pe faza - asta ca sa mai completez putin mesajul meu anterior smile.gif ) Oricum... vreau sa te cunosc mai bine, sa stiu cu cine imi voi petrece viata, asa ca, te rog, ca la matrimoniale, un mesaj aici.
Pentru "Romanticu_din_Carpati" (nici o aluzie la "penetrator" laugh.gif )
Dianna
Pentru Romanticu Din Carpati biggrin.gif
Si daca tot vorbim de munti, de pe unde esti?
Sunt o pesimista inraita cu aere de copil fericit si multumit. Nu-mi place sa ma cert dar sunt foarte competitiva. Am un pic de rabdare si ma descurc cu lumea cat de cat. Sunt destul de prietenoasa, dar nu ma prea pasioneaza romanticii. wink.gif Stiu sa scriu, sa citesc, sa fac de mancare si sa oblig pe prietenii mei sa incerce mancarurile mele. blink.gif
Inca n-am gasit pe nimeni "demn" wink.gif de mine, in afara de papagalul meu, Tiger.
genicon
Pentru Dianna wink.gif

Sunt de acolo de unde apa cristalina (???) a Dunarii isi plange curgerea infinita spre etern unind parca doua tari atat de diferite, dar totusi asemanatoare. Sunt de acolo de unde rasaritul soarelui pare a se naste direct din apa Dunarii, si omul traieste intr-o perfecta armonie cu natura. Eu sunt acela ce-l intalnesti pe strada odata cu solul, nu cu viola ci cu violul, acela ce-si lasa amprentele-n graffit, nu sunt un ipocrit, sunt acela ce-l intalnesti odata cu firul de praf de pe strada - atat de mic, dar atat de important - eu sunt chiar acel fur de praf. blink.gif
Sunt un optimist inrait cu aere de copil nefericit si nemultumit. Mie imi place sa ma cert, dar nu sunt o fire competitiva. Am foarte multa rabdare, dar nu stiu sa ma descurc de loc cu lumea... Nu sunt prea prietenos, insa pe mine ma pasioneaza romanticii biggrin.gif Nu stiu nici sa scriu, nici sa citesc, nici sa fac mancare si, Doamne-ajuta, nu imi oblig prietenii sa guste din nereusitele mele incercari culinare. rolleyes.gif Nu am inca un papagal, si caut in continuare si eu pe cineva "demn" de mine...

Vezi? Ne potrivim perfect! Nu de alta, dar mereu s-a zic ca extremele se atrag... biggrin.gif
Mistinguett
Si uite cum se-nfiripa o idila pe internet in fata noastra... 30.gif

laugh.gif laugh.gif
Dianna
Mistinguett,
Asta nu-i o idila, e dragoste curata... hahaha biggrin.gif

genicon, e adevarat ca extremele se atrag, dar asta nu inseamna ca se inteleg. wink.gif
genicon
Misti, avand in vedere ca esti prima persoana care si-a dat seama... vrei sa fi domnisoara de onoare? Sau nasa? Sau moasa? biggrin.gif

Dianna - eu sunt un luptator! Asa ca... orice ai sti tu pana acum despre viata, ia-ti adio! Voi rescrie toate legile lumii smile.gif Si asta numai pentru tine, pentru ca mi-am dat seama ca esti o fata foarte serioasa (citindu-ti mesajele la matrimonDiale) biggrin.gif Deci.. ce mai tura-vura? Cand ne casatorim (gandeste-te ca daca nu merge, iei juma' din averea mea tongue.gif)
Mistinguett
laugh.gif Nasa, iubire! Adica o sa va tin lumanarea laugh.gif
Cain
QUOTE (Mistinguett @ Jun 14 2003, 09:59 PM)
laugh.gif Nasa, iubire! Adica o sa va tin lumanarea laugh.gif

Mai, nu stiu daca Genicon are nevoie de cineva sa-i tina lumanarea... 28.gif sau cel putin asa sper ... laugh.gif

In noaptea nuntii, Sir il cheama pe John, sa-i tina lumanarea, in timp ce el tricoteaza la nevasta; la sfarsit, isi intreaba proaspata sotie:
- Ei, ti-a placut?
- Mmmm... nu prea....
- John, da' lumanarea incoace si treci tu pe nevasta-mea;
Trece omu, lucreaza, munceste gospodareste la ea, aia urla de placere de nu mai stie de ea... La sfarsit Sir intreaba:
- Ei nevasta, acum ti-a placut?
- DAAAA !!!!
- Deci John, vezi, ASA se tine lumanarea ...
genicon
laugh.gif Pai, Cain, sti care era faza? "Sir" era tare stresat ca trebuia sa dea bacul si de aia nu prea putea sa "tricoteze" asa cum se cuvine... Dar cu siguranta situatia se va remedia dupa 9 iulie tongue.gif
Cain
Omule, e nasol daca la varsa ta stresul afecteaza .. lumanarea ! Ce faci pe la 30 de ani ?!?!? tongue.gif
Mistinguett
Genicon, "tricotatul" e bun impotriva stressului laugh.gif Vrei sa fii relaxat la examene? Tricoteaza cel putin odata pe zi 40.gif

Bafta, Genicon (si la examene si la tricotat)
bdl
Acu depinde si cum tricotezi: manual sau la masina. tongue.gif
genicon
Ush! Oameni rai! Ptiu! ah... nu!!!!!!! Imposibil!

Dianna? .... Dianna? ... Dianaaaaaaaaaa!!!! Nu-i lua mai in seama... nu-i cunosc biggrin.gif Sunt rai... eu sunt un om bun... si merge lumanarea... biggrin.gif aaaa.... gata? M-ai parasit deja?.... dry.gif
Carmi
Am auzi)nush daca e adevarat da mie mi se pare logic) cum ca multa activitate sexuala reduce capacitatea de rationare. Sngele se "muta" in alte regiuni lasand un fel de "gol" la cap. Cu alte cuvinte creieru e mai putin oxigenat....
daca stau sa ma gandesc in general geniile o duceau prost cu tricotajele......
OMU'BUN
Mamaaa, ce prost sant ! Nu stiam chestia asta. Dar n-am s-o mai spun la nimeni sa nu ma suspecteze ca as fi gandit-o eu!!!
Dianna
Inca nu te-am parasit (norocu` tau wink.gif). N-am intrat de cateva zile ca am avut "graduation party," desi a fost cam intarziata. Saptamana viitoare plec in vacanta, asa ca n-o sa ma gasesti (poor poor baby...) biggrin.gif Nu stiu daca esti un om bun sau nu, dar dupa ce zice restul lumii de pe matrimoniale..... hmm... 6.gif
genicon
Sunt un om bun! Mai bun ca Omu'bun! Pe cuvantu' meu! Intreaba pe cine vrei! Hai... te rog eu... nu ma lasa... nu asculta ce zice lumea (daca zice de rau). Hai ca... iti dau o acadea! wink.gif
Carmi
Vaduva, cu 2 copii (morti ) , supla, cu paru negru, sanii mari,
Caut lup (de mare, sau nu) destept sa-mi daruiasca 5 copiilasi
cod:lupoaica lu Remus si Remulus
genicon
la la la la la.... am jucat intr-o piesa de teatru rolul lui Romulus... la la la la la wink.gif
Cain
Si de la cine ai supt ? laugh.gif
genicon
Ptiu! Fi-r-ar sa fie! rolleyes.gif Stiam eu ca ne lipsea ceva - acel ceva ce lua tot farmecul piesei... biggrin.gif
Cain
Nope! Nu CE LUA, ci CE DADEA !! Iti dai seama, Anda Adam, sau chiar si Andreea Antonescu, pe post de lupoaica... Sugea toata sala !!!!!!!!!!! 40.gif
genicon
laugh.gif
E-he! Asta s-o crezi tu! Pai unde ai mai auzit tu de fiu iubitor (asa cum as fi fost eu daca mamica ar fi fost una dintre cele propuse de tine) sa lase mama si la altii? smile.gif O pastram numai pentru mine, manca-i-as gurita ei, de ii construiam trei Rome si ma rebotezam in Ullyses laugh.gif
Carmi
Si dadeai anunt la matrimoniale dupa XENA? biggrin.gif
Valheru
cauta femeie mica , grasa urata si cu barba in vedera dezmatului total
msg me
P.S: daca totusi nu va incadrati si sunteti inalta , supla si dragutza va rog nu ezitati sa ma contactati
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.