Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Matrimoniale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
vermeer
Caut femeie casatorita care sa raspunda la numele Andreea. Chiar daca nu o cheama asa in realitate.
Antont
Caut tipa bruneta cu ochi verzi, fizic de genu 6.gif , motociclista, posesoare de motor supersport ( de preferinta Kawasaki Ninja sau Honda CBR 600 RR), in scopu' de etalare de fitze si rupt in figuri pe sosea cu motoarele biggrin.gif ...

P.S.

Doritoarele sa trimita poze in ipostaze indecente, calare pe caii putere din dotare biggrin.gif ...
Predatoru
Caut persoana de sex feminin, feminina, care stie sa fie fericita si sa ma invete si pe mine cum face...
contactati-ma
Cla
Caut forumista divortata pt hibernare si alea-alea... spoton.gif
simonsays
eu caut numai pt alea alea ... rofl.gif

pt hibernare, adresati-va exclisiv !!! lui Cla ... rofl.gif
FaiLuRe
Student, 23 ani, manelist convins, o caut pe don'soara Lorena_Bunoka, care mi-a rapit linistea sufletesca in seara zilei de vineri, la un mic chat pe mIRC. Gasitorului ofer drept recompensa, pe fosta pretina. Rog seriozitate. Tel. : 0740-1859xx.
Blakut
18 ani, imi plac berea, vinul si bauturile alcoolice in general,fumator, par lung si dezordonat, anti-social, morocanos, nu fac complimente des iar cand le fac suna ca niste lovituri de bocanc, imi place sa ma cert si sparg obiecte cand ma supar, uit despre ce vorbeam, nu sunt atent, sunt pisalog, stresez oamenii, ii fac sa fie deprimati pentru ca le arat o perspectiva si mai intunecata a situatiei lor, fumator.
Hobby-uri: fac obiecte din zale
Caut fata care nu vorbeste mult, stie sa faca de mancare, cumpara bere, poate sa dea din cap si sa faca pogo la concerte si care daca primeste pumni in gura poate sa raspunda la fel....


smile.gif muahahahhaha sunt de parere ca matrimonialele sunt cele mai patetice lucruri de pe lumea asta....
cipdecip
Caut fata intelegatoare care sa ma spele si sa ma culce cand vin mort de beat si borasc pe mine, care aduce bani in casa (nu ma intereseaza sursa ), sa aiba cele 3 calitati : doamna in societate , gospodina si *urva in pat , sa nu se supere daca ii mai scap cate una ( din dragoste ) .
Doritoarele ma pot cauta la clinica de dezintoxicare , daca nu mai sunt acolo , la morga innocent.gif
Vornicum
Caut fumeie pentru insuratoare.
Dinti sa aiba spoton.gif
Predatoru
Sunt un nebun fericit si caut nebuna fericita...Nu trebuie sa tina cont de ceea ce zice lumea mad.gif (asta ma streseaza tare de tot: fa sa ca asa face lumea, zi asa ca asa zice lumea) . Nu tre sa fie fromoasa, doar fericita...
cociuba
vornicum
QUOTE
Caut fumeie pentru insuratoare.
Dinti sa aiba 

ma da ce cerintele inalte ai rofl.gif , din alea cu proteza nu ti-s bune spoton.gif
Vornicum
NU
One_Last_Dance
Spirituali ca de obicei... nu-mi pot retine un zambet citind... ca sa nu spun ca rad cu gura pana la urechi...
laugh.gif


Nu am de gand sa scriu la "MATRIMONIALE"... nu ma pot ridica la nivelul asteptarilor voastre.
Cla
Am iesit din hibernare si caut "mujer" care-si TINE GURA dis-de-dimineata cand inca nu-s treaz... brow.gif
mariana21
Cla, imi tin gura tot timpul, o deschid la cerere wink.gif
Cla
han.gif mariana21 flowers.gif smile.gif
Ce pacat ca esti prea tanara... spoton.gif
mariana21
cry.gif 21 e ziua mea de nastere... am 30 de ani sad.gif

mersi pentru urari!
Cla
Mmmh... licklips.gif ce bine ca nu te-ai nascut in '21... biggrin.gif

Multi inainte! flowers.gif

Si totusi nu-l inteleg pe asta: sad.gif la 30 de ani... huh.gif
rebel
Cla, dacă se lasă cu vreo combinaţie, îl anunţi şi pe fratele tau, măcar să filmez, de mai mult nu se poa' rofl.gif
Cla
Care frate, Rebel?, am 2... si il prinzi cum tine lumanarea? faaaiiin, regia e a ta... biggrin.gif
mariana21
pai nu mi-a venit mintea la cap nici pana la varsta asta laugh.gif
cla, rebel mwah1.gif
Cla
Nici mie... rofl.gif
cipdecip
miroase a nunta pe aicea........ love.gif harhar.gif
bdl
Cla,
Pina la urma tot la femeia mea "ideala" o sa ajungi..... spoton.gif
Cla
QUOTE (cipdecip @ 22 Jan 2005, 12:21 PM)
miroase a nunta pe aicea........  love.gif  harhar.gif

Nunta?? ce cuvant oribil... yeahrite.gif never again, crede-ma... evil.gif

bdl: se poate, aia macar nu calca pe nervi cu sindromul premenstrual... spoton.gif
Cla
Aha... suport orice in afara de gustul de guma.... 6.gif

Fetelor, daca nu veniti, ati pierdut... spoton.gif dunno.gif so'n shit...
Cla
Caut forumista divortata (iarasi spoton.gif ) pt. convietuire, cum vreti iubire sau cum se zice, io mai stiu... dunno.gif ...trecem la litera "A":
Pe langa altele, pt. "alea-alea" ohyeah.gif

Nu tre' sa stii sa gatesti, doar sa ma exciti. Bucataria-i a mea, sa nu te prind pe-acolo... dry.gif
Cand crezi ca ma duci la Mall sa-ti car bagajele si milioanele de pantofi, te-ai ars... e deajuns ca stai pe banii mei... spoton.gif
Daca ai copii, nu-i bai, daca nu reusim sa-i educam, avem balti destule in Banat.
Facem casa, daca nu putem plati ratele, apai ma rog... boarding house, tot casa e... dunno.gif

Manelele sunt interzise din start, la fel muzica clasica. Rock + Hip-Hop ascult cand vreau eu fara sa te deranjez cand tragi cu aspiratorul mwah1.gif

Trebuie sa fii nascuta in 29 Februarie ca sa stiu cand ai nevoie de flori.

Pune deoparte macramé-ul lu' viitoarea soacra-mea pt. rochia de nunta jamie.gif

Daca inca nu te-am speriat, zi-mi ce am uitat sa precizez, ce n-ar fi pe placul tau...??

Astept PM la maica-mea, ca sa va intelegeti.

spoton.gif

Oiski-Poiski
Cla, reformuleaza anuntul ca le-ai speriat rau de tot ohmy.gif .
Si de ce ma rog te adresezi doar divortatelor (ca astea sunt oricum cele mai acrite de o legatura) ? Una vaduva sau necasatorita niciodata nu e buna ? Ha ?
Deci mareste aria de vanatoare, reformuleaza anuntul (cat mai romantic ohyeah.gif ) si sa vezi cum cad pestii in plasa biggrin.gif .
Bafta ! smile.gif

Endgegner
e clar de ce numai divortzatelor se adreseaza: vrea o femeie care are venitul ei or divortul este pt multe femei singura sursa de venit constanta unsure.gif

Cla, lasa asa ca e buna...si daca nu e sa fie mergem la Dumbravita la balta ca cica s-a repopulat si au bagat ceva peste plus berane, mici, pestoaice...haida, fir intins

Saos



Cla
QUOTE (Oiski-Poiski @ 12 Apr 2005, 07:16 AM)
Cla, reformuleaza anuntul ca le-ai speriat rau de tot.

Pai care crezi ca a fost intentia?? Cine nu se sperie sa raspunda, crezi ca am nevoie de spam?? tongue.gif
QUOTE
Si de ce ma rog te adresezi doar divortatelor (ca astea sunt oricum cele mai acrite de o legatura) ? Una vaduva sau necasatorita niciodata nu e buna ? Ha ?

Vaduva e OK, macar dovedeste ca a reusit ceva in viata... rofl.gif Cele necasatorite niciodata nu-s de mine, ti-ai lua tu un "Ladenhüter"? hh.gif
Imi propui si virgine? rofl.gif
QUOTE
Deci mareste aria de vanatoare, reformuleaza anuntul (cat mai romantic) si sa vezi cum cad pestii in plasa

Nu vânez pesti... rofl.gif
Auzi, prostii "romantice" si poezii de 2 bani poa' sa scrie orice fraier, doar cine e rezistent(a) la asa ceva are o sansa... evil.gif
Da trennt sich die Spreu vom Weizen, weißt? wink.gif spoton.gif
QUOTE (Pacala)
e clar de ce numai divortzatelor se adreseaza: vrea o femeie care are venitul ei or divortul este pt multe femei singura sursa de venit constanta

You got it, man!! ohyeah.gif Sunt si coruptibil, pe langa altele... rofl.gif
Oiski-Poiski
Cla, daca este asa sa ma anunti si pe mine cand ai gasit-o rofl.gif , ca mi-s tare curioasa din fire tongue.gif , ce fel de femeie o fi aia care sa corespunda la ce-ai scris ? ohyeah.gif
Iar chestia cu virginele, ai vrea tu tongue.gif sau poate nu wink.gif .Dumnezeu stie (sau nici ala) ce vreti voi barbatii dunno.gif .

Cla
No pai *click* daca nu mai poti de curiozitate tongue.gif spoton.gif
Cla
flowers.gif Caut forumista priceputa care face ordine la mine in camera.
mwah1.gif Nu te speria, e doar o poTcarie tongue.gif
Ofer in schimb o mâncare superba la cerere licklips.gif , o bataie ca la carte copiilor evil.gif si sex la anu' whistling.gif
spoton.gif
Cla
Caut femeie care calca cu placere. Nu strâmb, pe lânga sau cu masina, asta pot si eu.
Cu fierul de calcat drool.gif
Tel: 555-666 666
Dualist
Caut fata ca sa ma despart de ea smile.gif
Sushi
QUOTE (Pacala @ 12 Apr 2005, 08:46 AM)
vrea o femeie care are venitul ei or divortul este pt multe femei singura sursa de venit constanta

nu pricep sad.gif
mutulica
eu ar trebui sa caut o virgina pitica si oPsedata, pe care s-o coSupt un pic...
Cla
Gäih nach Deitschland, Carmelita, pricepi. Stoß Dich reich wink.gif

MutSuplica, tu esti coSupt destul... spoton.gif N-o fost bun printul?? rofl.gif
mutulica
asta s-o intrebi pe alba ca zapada.... ca ea tre sa dea notele
Cla
Geni baby?? rofl.gif
contraste


TAKE NOTE WOMEN

Women are like apples on trees. The best ones are at the top of the tree.
Most men don't want to reach for the good ones because they are afraid of
falling and getting hurt. Instead, they sometimes take the apples from the
ground that aren't as good, but easy. The apples at the top think
something is wrong with them, when in reality, they're amazing. They just have to
wait for the right man to come along, the one who's brave enough to climb all
the way to the top of the tree.

Share this with other women who are good
apples, even those who have already been picked.


Now Men.... Men are like a fine wine. They begin as grapes, and it's up
to women to stomp the shit out of them until they turn into something acceptable to have dinner with...

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
mutulica
dupa teoria asta... femeile de top au nevoie de niste maimutoi, ca numai maimutele se pot catara in liniste pina in virful pomului

din cind in cind se mai intampla sa aibe noroc ca un tip adevarat sa scuture dracului pomul, si sa le faca sa pice de sus. atunci ramin cu ceva sechele de la busitura (cu cit e mai mare inaltimea d ela care cazi cu atit buseala mai zdravana si urmele mai vizibile), dar din fericire pentru ele, tipul le aduna de pe jos si se ocupa de refacerea lor, mai putin aerele de inaltime, oarecum sifonate zdravan

de acord ca barbatii sunt ca vinul... bun. cu cit inainteaza in virsta cu atit devin mai intelepti si ...
va sfatuiesc sa va feriti de sticlele care... nu au fost bine etansate. cu cit a fost mai "fine" vinul, cu atit e mai acru otetul
Dualist
acum ma intalnesc cu o stomatoloaga.

Asadar:

QUOTE
stomatoloaga  tanara rezolv orice problema in gura 
devil.gif
Cla
Feriti-va de sticlele clare si de stomatoloage tinere... is virgine tongue.gif rofl.gif
Dualist
QUOTE (Cla @ 14 Aug 2005, 11:39 PM)
stomatoloage tinere... is virgine

In urechi thumb_yello.gif
Carmi
caut barbat insurat sau nu care sa intervina sa nu mai lucrez asa din greu....deloc ar fi ideal

relatii la distanta sunt optime doar transferul bancar sa fie rapid
bdl
QUOTE (Carmi @ 24 Mar 2006, 10:43 AM)
caut barbat insurat sau nu care sa intervina sa nu mai lucrez asa din greu....deloc ar fi ideal

relatii la distanta sunt optime doar transferul bancar sa fie rapid

Transferul pe cale bucala e ok? tongue.gif
Cla
Caut babă cu bani si fiică frumoasă spoton.gif
Trimiteti CV la www.hanuancutei.com/user_cla/4u_babo
ausländer
Tocmai mi-am adus aminte de comentariul pe care il atasase un tip unei poze de-a lui:

"Tanar cu masina caut baba cu benzina"

Si ca sa nu fiu total off-topic [de parca ar fi si alta varianta in Poiana]:
Caut tanara 19-24 de ani, minim 1,70 m, greutate corespunzatoare, bruneta sau satena, ochi albastri/negri/caprui/verzi [in ordinea asta si nu simultan rofl.gif ], eventual clienta Orange.
YoyoMan
Dezvirginez fara durere!
Lasati scrisori la redactie pentru "Dezvirgineitar Imensus"
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.