Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sunt Mandru De Mine
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3
Nefertiti
Ay, Dios mio!!! rofl.gif

bdl
Nu stiu de ce am senzatia cind citesc mesajele lui Flori ca dumneaei are un spm etern....dar in rest sint mindru de ea....
Afrodita
QUOTE
Fii pe pace ca nu vei ajunge ca mine, dar asta pentru ca nu esti in stare...hai du-te si te culca...ca esti patetica si ai ajuns jalnic, ai grija sa nu explodezi inainte sa te impusti...
esti of
- flori (cica)

Sunt mandra de mine ca oricat m-ar enerva cineva, nu ma injosesc in halul asta - si mai ales nu in public!
De asemea sunt mandra de mine ca am avut grija sa nu am in jurul meu oameni de genul - milionari au ba (desi se stie ca pentru a fi milionar in zilele noastre tre sa calci pe cadavre si sa fii real bitch... cine se-aseamana, se-aduna, nu? )
Si mai sunt mandra de mine ca nu am posibilitatea sa vin si sa-ti pleznesc doo peste ochi, nu de alta, da' se pare ca o ceri cu inversunare, ti-o fi dor de bataile de le-ai incasat de copil. Se vede ca n-ai "barbat" la casa...
Si iarasi sunt mandra de mine ca n-o sa ajung in veci ca tine, ca am minte destula in capul asta mic si dragalas al meu (spre deosebire de al tau, intre noi fie vorba wink.gif ) incat sa stiu cum sa ma port cu oamenii si sa-mi vad lungul nasului, dar si sa fiu o "catea" cand si cu cine trebuie!
Mihai
Topic inchis.

Contul flori suspendat pentru 5 zile urmare a activitatii de tip trolling.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.