Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Big Brother 2 Si Concurentii Sai
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
Pagini: 1, 2
Aramis
M-am uitat si eu aseara si prea a semanat a aranjament... Hai sa fim seriosi, 49.9 la 50.1 ? blink.gif Ciudatel... In fine, daca voi tot v-ati declarat afinitatile, eu trebuie sa-mi spun ca imi place Ciprian (si asta dupa ce m-am uitat la show 5 minute pe saptamana tongue.gif), iar cel mai insipid e George si de asta cred ca va si castiga...
red
Big Brotherul de acum e cu siguranta mai "sters" decat primul. Audienta e mica si ceea ce a insemnat BB in alte locuri nu mai e si in Romania. Pacat...
Dar merita sa te mai uiti la niste faze misto pe acolo...
Mai face Iantu o gafa, mai povesteste George o pozna, se mai da Ciprian la Monica...
Toate bune si frumoase, dar nu si pentru sponsori (banii)(
Serenity
han.gif red..

Daca e sa aleg, mie imi place Keanu.. smile.gif
Aramis
Aseara a iesit Daniel, iar mie imi pare bine ca a ramas Ciprian spoton.gif Acum sunt tare curioasa... oare cine va castiga?
Mihai
Ciprian e fals. Ca si Raluca de altfel.
Au sanse la marele premiu George, Monica si Iustin (mai putin...).
Serenity
Din ce-am vazut, chiar mi-a placut Daniel. Cat despre cei doi mentionati, si-anume Raluca si Ciprian, nici mie nu-mi plac. Sunt exact genul de oameni cu care am avut de-a face si care m-au dezamagit. In ceea ce o priveste pe Raluca, de la inceput mi s-a parut ca nu o prinde atitudinea de papusica cumintica (din cate stiu s-a dezbracat la preselectie). Daca ar fi sa votez castigatorul, as alege-o pe Monica. Pt. ca e femeie rofl.gif si pentru ca, desi la inceput nu mi-a prea placut tocmai pentru ca era frumusica, a reusit sa imi schimbe parerea.
genicon
Pe bune ca eu tot cu Ernest as vota... tongue.gif
Vornicum
Cam aiurea BB2 asta. Ieriu m-am uitat la OTV si l-am vazut pe Mitica Dragomir cum ii apostrofa pe toti. Sa vezi de nu iese asta primar!
Mihai
Finalistii sunt: Raluca, George, Ciprian si Iustin.
Mihai
Astazi se incheie BB2.
Se pare ca Prima a stabilit ca Iustin sa fie castigatorul...

Am atasat si un sondaj, in cadrul caruia va invit sa votati. wink.gif
Serenity
rofl.gif Tino a fost super simpatic cand, dupa ce toti au declarat ca revederea cu ceilalti a fost emotionanta, atunci cand Raicu l-a intrebat "Cum te simti? Nu ai mai fost de foarte mult timp in casa..", a raspuns "Ei, si? spoton.gif "
Mihai
Pe Tino nu prea l-a interesat de la bun inceput show-ul asta... spoton.gif

Prima eliminata din ultimii 4 - Raluca. rolleyes.gif

Al doilea eliminat: Ciprian.
genicon
Daca va castiga Iustinu', renunt la facultate pe motiv ca sunt prea sensibil si sincer si toate cele pentru o mass media asa murdara rofl.gif
Mihai
Asadar, castigatorul celei de-a doua editii a Big Brother este Iustin, din Cluj-Napoca, 23 de ani, necasatorit. thumb_yello.gif

user posted image
75.000 euro sunt ai lui.
genicon
Naspa. A fost concurentul care mi-a palcut cel mai putin dintre toti, inca de la inceput. Dar... asta este. sad.gif

Pese: Postul de mai sus a fost un pamflet si trebuie luat ca atare (???) rofl.gif
Mihai
Iustin are si un site, la adresa Iustin.ro

[Oare de ce o huiduie publicul pe Andreea? hh.gif]
genicon
[Probabil pentru ca a venit imbracata rofl.gif]
gio19ro
Acum ca tot s-a incheiat B.B, tin sa va spun ca una din cele patru persoane finaliste, este membru(a) la Han. Doar ca n-a mai postat de muuult.
Identitatea ei nu pot sa o dezvalui. tongue.gif
Catalin
M-as miza pe Iustin...

P.S. Macar spune-ne de unde stii! rolleyes.gif
gio19ro
Nu pot sa spun cine este pt ca a postat pe la Dragoste si Sex.
Acum daca a ajuns in finala, e deja persoana publica, cunoscuta de aproape toti tinerii romani.
Fiecare persoana are dreptul la intimitate iar eu cum sunt un om principial care se conduce dupa vorba :"ceea ce tie nu-ti place, altuia nu-i face", n-o sa dezvalui identitatea persoanei. Plus ca din dorinta de a-si proteja imaginea, poate nega oricand.
Daca insa ar accepta sa se faca cunoscuta... asta e altceva.
genicon
Eu sper sa fie Raluca, sa pot sa-i cer autograf prin pm rofl.gif Oricum, se vede ca hanul atrage Big Brotherul. Si mai ziceam ca nu a fost emisiune de calitate... tongue.gif
Serenity
De ce sa ma deranjeze? Fanii au fost si sunt mereu pe primul loc. Ei au facut din mine ceea ce sunt acum.. cool.gif king.gif
(asta in cazul in care respectiva nu e barbat rofl.gif)
genicon
Bai! Gata! Liniste! M-am prins despre cine e vorba! E vorba de Mumu! Ca tocmai ce am vazut doua mesaje postate de el la Dragoste si Sex! rofl.gif

Pese: Daca tot vine BB-ul pe han... ma intreb - oare Ernest o fi postat aici? blink.gif biggrin.gif
Catalin
Mai ia stati ca avem deja niste date certe: a postat la D&S si trebuie sa isi fi oprit activitatea pe han exact inainte de show... puneti mana si cautati! wink.gif
Minutul
QUOTE (gio19ro @ 16 Jun 2004, 05:46 PM)
Acum ca tot s-a incheiat B.B, tin sa va spun ca una din cele patru persoane finaliste, este membru(a) la Han.

Of, of... pisicuta nu a fost finalista domne!... laugh.gif
gio19ro
QUOTE (Catalin @ 17 Jun 2004, 12:11 AM)
Mai ia stati ca avem deja niste date certe: a postat la D&S si trebuie sa isi fi oprit activitatea pe han exact inainte de show... puneti mana si cautati! wink.gif

Wrong, asta e doar o presupinere, ca sa oprit exact inainte de B.B.

N-a mai postat de muuult. Anul asta n-a postat. Cel putin asa apare. Oricum, nu-i gasesc 4 postari din total.
Minutul
Mai spune, mai spune... 4 posturi din ce total? jamie.gif
Anul trecut - prin noiembrie, asa? jamie.gif

Deci Raluca. spoton.gif
Minutul
rofl.gif

Si-a pus silicoane de dragul lui Ciprian de la Big Brother
Considerat a fi unul dintre cei mai aratosi concurenti din casa Big Brother, Ciprian a reusit sa castige de partea sa numeroase admiratoare, care au dat navala la petrecerea organizata de Prima TV pentru cei patru finalisti. Una din acestea i-a ramas fidela inca de la preselectia Big Brother, unde s-au cunoscut. Ciprian i-a spus atunci ca ii plac fetele cu sani opulenti, iar fata s-a conformat dorintelor lui si, in perioada in care el a fost in casa, ea si-a facut operatie estetica de marire a sanilor. La petrecerea finalistilor, cei doi (foto) au fost tot timpul impreuna, Ciprian apreciind sacrificiile facute de admiratoarea sa si fiind multumit de noile ei dimensiuni. in casa Big Brother, Fily a fost cea care s-a indragostit de Ciprian, dar acesta i-a spus ca intre ei nu poate fi mai mult decat o relatie de amicitie. "Nu puteam sa vad in ea decat o femeie matura, cu responsabilitati si mama unei fetite. I-am explicat toate astea in casa si sper ca a inteles", a declarat Ciprian dupa iesirea din concurs. (din Libertatea)

rofl.gif
gio19ro
Saptamana viitoare o sa dezvalui despre cine e vorba. spoton.gif
rossi
CIne a castigat concursul? huh.gif
victor1
Iustin a castigat concursul.
rossi
BLEAH!
El era motivul pentru care nu m`am uitat la BB2, si a mai si castigat mad.gif
Vornicum
Bine ca s-a gatat cu hidosenia asta de emisune. Va rog sa nu mai faceti si BB3 ca o sa murim ... de plictiseala.
AIWA
Pentru cei care au urmarit aranjamentul facut de prima finalul era previzibil...apropo ca un mic secret de culise...deja...voturile erau canalizate pt alegerea lui Iustin...de catre cei de la Prima.....cei detasati acolo o stiau insa daca se rasufla ceva isis pierdeau locul de munca:( Prin alegerea lui s-a dorit a se mai spala rusinea amenzilor! Penibila incercare de mila...e mic si amarit!El merita sa cistige!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.