Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Intalnire Martie 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Mara
La Romana, iesirea de metrou de la coloane?
MiRcIoX
Ciao! Ceva lume din timisoara prin zona? rolleyes.gif
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif

Din cate stiu sunt si timisoreni la Han, dar te las sa-i descoperi singur! thumb_yello.gif
menthoru'
QUOTE (Mara @ 15 Mar 2004, 05:46 PM)
La Romana, iesirea de metrou de la coloane?

Perfect, o sa stau langa harta metroului la 18:30.
genicon
Imi anunt prezenta vineri la 19, la 707. Din pacate, din cauza bolii mele, nu voi putea sta mult si nici nu voi putea consuma altceva in afara de apa plata (poate fac un efort si beau santal rofl.gif ).

Pana acum, lista, din cate am inteles eu (scuze pentru cei omisi):
1. Tyra
2. Lizard
3. Mara
4. Afrodiota
5. Melinda
6. Blacky
7. Menthoru
8. Arktu
9. Genicon

Nu am inteles foarte clar daca motzart si Catalin vin sau nu... biggrin.gif Asteptam si confirmarea lor.

Haideti, fratilor, cu inscrierile!!!! Se pare ca se prefigureaza o noua mega-intalnire biggrin.gif

Pese: Din surse neoficiale am auzit ca s-ar putea sa ne onoreze cu prezenta si Daphne wink.gif si... sa nu-l uitam pe CAIN!!!!!!! wink.gif
Tyra
Uh, ce de lume... Iata ca sunt in capul listei lui Geni... Nu puteam sa nu ma simt bine tongue.gif

Hai ca abia astept intalnirea. O sa am vreo 2 vorbe cu Menthoru... mi-a promis el ceva mie wink.gif

Over and out________________________________
genicon
Iar se face battle pe etichete de bere? laugh.gif

@Tyra - te-am pus in capul listei nu din subiectivism, ci pentru ca tu ai fost "initiatoarea" acestei intalniri si, normal, o meritai wink.gif

Deci, pentru cei omisi de mine, sau cei inca nehotarati - mai aveti timp! Inscrieti-va si aveti numai de castigat! (penibila faza de "Agatat" rolleyes.gif )
menthoru'
Garantez ca il aduc eu pe Valheru chiar si legat ... si, cine stie, insa mai greu poate si pe Marky.
Tyra: vorbim in continuu daca vrei ... m-ai gasit ... am o limbarnita ...

Cum spunea geni asteptam inscrieri, asteptatul e gratis
Over and out si pace, cam atat am avut de zis
Ares
Parca as veni si eu... hmm.gif
Mara
@Ares: asa, si? Pai vino! Doar nu vrei sa te rugam tongue.gif
Ares
Adica puneti-ma pe lista tongue.gif
Tyra
Asa mai merge, Ares!

19 martie ora 19 bar 707 Piata Romana

Asta asa... de control tongue.gif
menthoru'
acum ... sa speram ca avem locuri in 707 ...
Mara
Fac rezervare. Cam 10-12 persoane, nu?
menthoru'
da e bine.
Tyra
Cam asa ceva... Menthoru, bine ca te ai gandit... Mara, ne bazam pe tine!
marky
Forumistul lunii trebuie sa primeasca o bere de la fiecare thumb_yello.gif
Tyra
Dar Ryan pe unde o fi? Si Colectionara... a anuntat ca pleaca... nu stiu daca a zis si cand revine...
Catalin si Cain vor fi prezenti? Pe Cain ma bazez...

Sper sa raspunda si ceilalti...
Mara
Am facut rezervare pe numele Mara pentru 12 persoane. Consumatia minima de persoana:40.000 lei. Sa fie o problema?! drunk.gif
menthoru'
E super bine ... numai o bere e 30-40.000 deci nu va fi nici o problema.
melinda
Mihai, multam' tare mult de intampinare... dar nu stiu daca poti numi revenire ceea ce se intampla cu mine pt. ca, din pacate, nu pot intra pe net decat la serviciu unde nu am timp nici sa mor... Si mie imi lipseste mult vremea in care petreceam (multe) ore in sir pe HA da'... asta-i soarta...
Tu, Afrodito, mama - sa-ti fie rusine! Te-ai laudat ca dai un semn de viata (mai ales ca ai si timp si net!) si... a fost numa' gura de tine! 50.gif Astept sa-ti repari greseala pe mail! tongue.gif
Cat despre intalnire: sper din tot sufletul sa nu intervina nimic (chiar am chef de o iesire) si sa pot participa, poate chiar impreuna cu o prietena (buna, din toate punctele de vedere! sorry.gif ). Asa ca, vezi ce faci, Afrodito, pana atunci! ohyeah.gif
Mihai, mi-as dori tare mult sa te pot cunoaste; ai putea participa si tu?
Tear
Astept poze ! Sa nu care cumva sa nu aiba vreunul din voi aparat foto sau telefon cu camera video ! mwah1.gif
menthoru'
Tyra a spus ca vine cu aparatul so ... o sa fie bine!
Catalin
Vin si eu! wink.gif
Mihai
QUOTE
Mihai, mi-as dori tare mult sa te pot cunoaste; ai putea participa si tu?


Dorinta este reciproca insa, din pacate, este foarte posibil sa fiu in Covasna la sfarsitul saptamanii... unsure.gif

Nu uitati de poze. spoton.gif

QUOTE
sa pot participa, poate chiar impreuna cu o prietena (buna, din toate punctele de vedere!  sorry.gif  ).


ohyeah.gif smile.gif
Tyra
Da, domne, aduc eu sigur aparatul!

Mihai, dar cand o sa te vedem si noi?
Oricum, distractie placuta in Covasna. E unul din cele mai misto orase din Romania (sau statiune, ziceti-i cum vreti). Ce de amintiri...

N-o sa facem prostii multe la Han cat vei fi plecat! sorry.gif
Mihai
Nu voi fi plecat pentru mult timp. tongue.gif

Distractie placuta si voua! thumb_yello.gif
LigiaB
Ce bine ca faceti poze, chia voiam sa va propun... rolleyes.gif Trebuie sa le postati pe han obligatoriu, se poate??? rolleyes.gif smile.gif

Ce rau imi pare ca nu pot veni!!!! sad.gif

Se poate sa organizati ceva prin iulie? as face tot posibilul sa vin...

Si pe Mihai taaaaaaaaaaaaaaaaare as vrea sa il cunosc si eu! rolleyes.gif smile.gif
menthoru'
QUOTE
N-o sa facem prostii multe la Han cat vei fi plecat!

Cand pisica nu-i acasa, joaca soarecii pe masa! biggrin.gif
QUOTE
Si pe Mihai taaaaaaaaaaaaaaaaare as vrea sa il cunosc si eu!

Stai la coada domnita! Hangiul misterios se lasa asteptat de foarte multi si mai ales de foarte mult timp!
LigiaB
Menthoru, mi-am dat seama ca Mihai e misterios... blink.gif
Stau la coada np, laugh.gif dar si cind imi vine rindu' tongue.gif
March
QUOTE (Mihai @ 17 Mar 2004, 02:46 PM)

Dorinta este reciproca insa, din pacate, este foarte posibil sa fiu in Covasna la sfarsitul saptamanii... unsure.gif


Distractie placuta si sa ne spui ceva despre prietenia romano-secuiasca , la intoarcere ! biggrin.gif
menthoru'
Reiau anuntul:
Vineri 19 martie a.c. - ora 19:00 - bar 707 ( zona Pta. Romana )
Ares
Scrie rosu pe alb, ca sa se prinda lumea din ce zona apari rofl.gif
Si pentru astia mai inceti cu procesarea... ne intalnim direct in bar? Care-i masa noastra? smile.gif
menthoru'
A fost rezervata o masa de 12 locuri pe numele Mara. Ideal ar fi sa ne intalnim la intrare sau chiar inauntru. Eu ma intalnesc cu Mara la 18:30 sa ajungem mai devreme ... deh ... organizatorii astia smile.gif

Tyra: initiator & fotograf mwah1.gif
Mara: organizator & rezervare masa mwah1.gif
menthoru: organizator & campanie de promovare online rofl.gif
restul gastii: invitati de onoare, nu lipsiti ca va bantui!!!

in plan: gratarul de primava ... pregatiti masinile biggrin.gif
Tyra
Voi posta pozele vineri noapte sau in week-end. Cert e ca pana duminica (maxim, maxim) veti avea poze.

Ligia, mega-intalnirea e pe 15 mai. Oricum, organizam in mod cert una si pentru luna iulie daca atunci poti veni.

Abia astept sa va vad!
genicon
@menthoru: Adica eu fac liste aici, si nu ma pui ca organizator? Sa vezi ce battle iti trag! tongue.gif

Asadar, la lista anterioara (n-o mai copiez din motive de lene) se adauga urmatorii:

1. Ares
2. Catalin
3. Oana (am pus pe undeva 2 poze cu ea...)
3. Alexandra (sora Oanei)
4. prietenul Oanei (asta pentru ca multi vor zice "Damn!" laugh.gif )
5. Valheru (dupa promisiunea menthorului)

Cu Cain inca nu am vorbit, ii trimit azi SMS. Probabil ca o sa vina si el.
Concluzie: Ne ajung 12 locuri? biggrin.gif
Nota: Oana si Alexandra sunt prietene cu mine si Catalin. Prietenul Oanei momentan nu este, dar tre' sa vina cu fata biggrin.gif

Am zis. Sa ne vedem sanatosi maine!

Pese: Avand in vedere ca Ares nu ne stie (si daca mai sunt altii in aceeasi situatie) putem sa ne intalnim afara. Sau asteapta menthoru afara, ca tot e organizator tongue.gif tongue.gif Oricum, pana maine la 17, lista este deschisa in continuare
Cucu Mucu
Of, mai,mai, ce mult as vrea sa vin si eu!!! Dar daca nu pot, nu pot, asta e, desi tareee mi-e dor de o chefuiala zdravana! Sa beti o bere si pentru mine!:drunk
Eu va spun distractie placuta!
Mara
daaa, geni o sa se incurce cel mai rau in atatea beri si vodci rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Ares
Aaaaa.... clar... daca eu sunt singur care nu stie pe restu' lumii de pe acolo, vin si eu cu aparat ca sa fiu fotografu' oficial al intalnirii macar tongue.gif
menthoru'
Stai linistit Ares ... cei trei organizatori principali ( Me, Mara, Tyra ) NU SE CUNOSC. NU S-AU INTALNIT PANA ACUM.
In ceea ce priveste aparatul ... cu cat mai multe cu atat mai bine.
Antont
Distractie placuta spoton.gif ......Ce misto de voi smile.gif
Ares
Pai daca te sui pe frumoasa aia superba a ta, ajungi imediat la intalnire... wink.gif
Antont
cry.gif Imi dai tu acte? tongue.gif ....Sa mor io ca azi v-ati inteles cu totii...Tu si Denise sinteti capu' rautatilor tongue.gif harhar.gif jamie.gif rofl.gif rofl.gif ...Da' pe tine te iert ca i-ai zis asa de frumos micutei mele spoton.gif
menthoru'
Ghost: dupa cum am zis, ma gandesc sa tragem un gratar la padure la pusticu ( aproape de Bucuresti ). e si lac acolo, daca e caldut asa merge sa papam un mititel. sper ca atunci kwaky sa te poarte ca gandul pe aripile lui sorin ovidiu vantu pana la noi!
Antont
Asta ar fi misto spoton.gif ...Da' treaba aia cam pe cind ar fi preconizata?
menthoru'
pai eu ma gandesc sa fie intalnirea de aprilie ( nu Aprilia ghost tongue.gif ) ... nu pe 1 in orice caz biggrin.gif
Antont
Daca o sa-mi permita timpul, m-as risca pina acolo biggrin.gif...Da' mai e pina atunci, inca nu stiu...Oricum, tre' neaparat sa ajung prin zona vara asta spoton.gif
Tyra
Ghost, se ia drept promisiune! Vrem sa te vedem! Si pe tine si pe iubita!
Antont
Ok, da' sa nu va dati la ea rofl.gif
Ares
Nu stiu de restul, dar eu nu promit nimic... rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.