Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Ati Mancat La Micul Dejun?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Bucataria si Barul Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Felina
cacao cu lapte si biscuiti. bun!
Sushi
QUOTE (Felina @ 24 May 2006, 06:04 PM)
biscuiti. bun!

hää??? ohmy.gif
Felina
QUOTE (Carmelita @ 24 May 2006, 05:12 PM)
QUOTE (Felina @ 24 May 2006, 06:04 PM)
biscuiti. bun!

hää??? ohmy.gif

Pai biscuitii ii bag in laptele cu cacao, ii las sa se moaie si ii pap cu lingurita laugh.gif . Foarte bun! cool.gif
mutulica
banane si mere
Tyra
Carnat, cascaval, sos si Pims.
Tyra
Sandwich cu salata de vinete si legume + caffe latte fara zahar si fara cofeina biggrin.gif
dascalita
cafea si...atat!
Felina
Ceai de tei si atat tongue.gif
Zed
2 covrigi ,1 banana si 1 cafea
Mara
cas afumat si cafea
Felina
ceai de tei
Tyra
3 felii de paine prajita cu unt si icre. Asa se mananca dimineata! Mult! Voi chiuliti la micul dejun si spuneti numai de ceai! nonono.gif
Aramis
Paine prajita cu miere si un Nescafe 3-in-1. (parca iar m'a apucat foamea tongue.gif )
Felina
lapte cu cacao, doua cani
John B
eu mananc cereale cu lapte in fiecare dimineata. Am renuntat la paine si la mancarururi grase si am slabit 6 kg
Tyra
Mazare dulce facuta de mama. Fara paine! Si muuuuulta apa. Pana acum n am fumat decat 2 tigari. Tare!
Michelle
QUOTE (John B @ 2 Jun 2006, 01:19 PM)
eu mananc cereale cu lapte in fiecare dimineata. Am renuntat la paine si la mancarururi grase si am slabit 6 kg

si barbata-miu a facut la fel!si la ce bun? acu' tre sa muncesc sa-l ingras la loc mad.gif
Tyra
Un baton de paine neagra cu semninte cu unt (care am inteles ca i mai sanatos decat margarina) si icre + 1 ceai de slabit.
gabitza ^
ceva sunca, un pahar cu suc...nici o tigare din pacate... sad.gif
G.
tikky
cafea, cafea si iar cafea
Tyra
3 feliute de paine "dieta" prajita cu branza topita. Nu mi au ajuns nici pe o masea. Acum beau un ceai si o sa mi mai aprind o tigara.
Tyra
2 felii de paine dietetica prajite cu branza topita , o supa la plic si urmeaza un ceai.
Felina
o banana, co cacao cu lapte si niste placinta cu mere. miam miam
Tyra
mazare dulce... desi mi s a zis ca nu e buna pt dieta...
Tyra
Cereale cu lapte.
Elena Z
2 felii de paine neagra cu dulceata & o cana de cacao
gabitza ^
ou fiert si rosii, ceva sunca si o mana de cirese.
G.
mdA!
omleta cu branza si rosii.
plus cafea.
facute de EL wub.gif
Marcus
...iaurt cu fructe si banane (separat de iaurt) smile.gif

QUOTE
("alexa")
omleta cu branza si rosii.
plus cafea.
facute de EL wub.gif


alexa, sunt sigur ca e mai buna mancarea cand e gatita de "El" (sau "Ea", dupa caz...) wub.gif
Tyra
1 lipie cu 1 cub branza topita si prosciutto + rosie, inainte sa plec la facultate. Cand m am intors, mi am mai facut una biggrin.gif
Felina
lapte cu cacao
Mihai
Branza Frichesa, branza feta, rosii, paine cu seminte. smile.gif
Felina
Cereale cu lapte si felii de banana proaspata
Romelia
O salata bulgareasca. licklips.gif
Aramis
lapte cu cacao si 2 eugenii smile.gif
Felina
lapte cu cacao si biscuiti
Aramis
bravo Feli, suntem pe aceeasi lungime de unda mwah1.gif
gabitza ^
omleta cu ceapa verde, salata de rosii cu branza, inghetata.
G.
Marcus
Banane si compot de ananas. smile.gif
Felina
Lapte cu cacao si doua placinte
StandDuPp
Iaurt de fructe si cu corn.
flori
Carpacio cu rucola si parmezan si tortelini umplute cu ceva nu stiu cu ce dar erau buune...bineinteles la un restaurant italian!, mama ce bunatati fac italienii astia!
alysoft2003
5 (cinci) biscuitei fara zahar cry.gif
mdA!
o cafea mare, tare si neagra.
zau!
alysoft2003
Biscuitii strikes again laugh.gif
6(sase) biscuiti sugar free si o cafea beton ( mic dejun facut la 15. 15 tongue.gif )
Serenity
Ce faci aly? Asta-i mic dejun de domnisoara anorexica! laugh.gif tongue.gif

On-topic: Micul meu dejun de la 12 a constat in-tr-o mamaliga tiganeasca si prajitura cu mere.
alysoft2003
Pai ce sa fac, daca nu am pofta de mancare abia trezit din somnorila? Si biscuitii aia ma fortez sa ii bag la ghiozdan, numai pt a nu bea cafeaua pe stomatzul gol.
Felina
cereale cu lapte
Serenity
Napolitane cancerigene cu crema de nuca licklips.gif si suc LIGHT de fructe cancerigen biggrin.gif
n'ai-b'ai
Serenity, cum e mamaliga aia tiganeasca? smile.gif

micul meu dejun: doua oua, doua rosii, doi castraveti si o felie de pepene galben smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.