Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Primul An La Han
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Han
Pagini: 1, 2
Petru
La Multi Ani Hanului si lui Mihai care a reusit intr-un timp relativ scurt sa adune cateva zeci de persoane sub sigla "Arta de a conversa"!
FaiLuRe
La Multi Ani tuturor!
Mara
La multi ani Hanului, Mihai, Ancuta si tuturor forumistilor!

Pentru mine, care sunt inscrisa de nici 2 luni, Hanul a ajuns locul in care ma relaxez atunci cand timpul mi-o permite. N-am ajuns inca sa fiu dezinvolta, dar mai lucrez la asta wink.gif ! Imi place caldura pe care o transmiteti cu totii, imi place tonul conversatiilor, imi place umorul multora dintre voi. Cum bine spunea denise_d, da dependenta! Cand trece o zi si nu pot nici macar sa vad ce s-a mai povestit simt ca-mi lipseste ceva. Ca ziua nu a fost completa!

Nu stiu cum era Hanul la inceput, probabil ca avea savoarea si nebunia oricarui inceput, dar Hanul de acum este un loc drag, un loc unde trebuie sa revii! Asa ca forumistilor mai vechi, incercati sa va desprindeti de amintirea Hanului si sa fiti in continuare o parte din el. Pentru ca Hanul a ajuns ceea ce este si datorita voua si efervescentei voastre de inceput. Plus ca fara voi n-ar fi intreg, nu?

In concluzie, pentru ca tot au fost Oscarurile de curand, va multumesc pentru ca existati! mwah1.gif
Antont
La multi ani Hanului!
spoton.gif Mihai smile.gif
Tyra
Urez: sa fim sanatosi, sa avem grija unii de altii, sa ne intlegem cat mai bine, sa ne intalnim cat mai des (indiferent, virtual sau nu), sa facem Hanul asa cum il dorim!

LA MULTI ANI!

Multumim, Mihai!
Aragorn
Cu o intarziere de 2 zile ajung si eu pe aici si urez hanului, hangiului, hangitei si mesenilor un calduros La Multi Ani !


QUOTE
Ce v-a placut la Han? Ce nu v-a placut?


Atmosfera destul de relaxanta, diversitatea mesajelor, prezenta "in forta" pe forum a ambelor sexe thumb_yello.gif si, nu in ultimul rand, managementul. Ce nu mi-a placut este ca intr-un forum care promoveaza arta conversatiei, unii uita ca atunci cand intra sa se uite la sigla forumului. Arta de a conversa. Nu arta insultelor, nu legea talionului si chiar pana si aceea folosita complet aiurea.

QUOTE
Ce propuneri aveti? Ce critici?


Mai multa ... "moderare". Probabil ca iar imi va sari in cap, probabil ca iar va aplica prost legea talionului ... dar mi se pare complet anormal, aiurea si chiar inadmisibil ca un moderator al hanului, al unui forum care promoveaza Arta de a conversa sa insulte, sa jigneasca, sa arunce cu noroi...

QUOTE
Cum a evoluat Hanul pe parcursul acestui an? A evoluat Hanul?


Eu am o luna si jumatate de cand sunt pe forum. Nu e mult, dar, din cate am citit, cred ca pot spune ca hanul a evoluat. Lasand la o parte infatisarea, care daca nu citeam bilantul facut de Mihai nu as fi stiut cum a evoluat smile.gif, hanul e ca si fiinta umana (care, in fond, sta la baza acestui forum) intr-o continua schimbare, evolutie, adaptare... Totul spre bine. Cel putin asa sper si cred.

QUOTE
Cum arata in viziunea voastra Hanul ideal?


Asa cum spunea si calfa, important este pastrarea esentei forumului. Pastrarea si perfectionarea artei de a conversa.

QUOTE
Per general, ce nota ati acorda Hanului in primul sau an de existenta?

D.p.d.v. grafic si ca prezentare, nota 9. Multe facilitati pe care nu le-am mai intalnit la alte forumuri.
Problema e cu hostingul si cu hardware-ul aferent care am inteles ca mai da rateuri. Ca accesibilitate, nota 8.
Pentru moderare per total, tot nota 8.
Ca diversitate a subiectelor, nota 9.
Si nota 10 pentru Mihai, munca si bilantul sau. spoton.gif
Deci, nota finala este 8,80.
Diana-Maria
Tot cu intirziere, spun si eu,

LA MULTI ANI , IN PACE SI INTELEGERE, HANULUI SI TUTUROR MUSTERIILOR!

Sa dea bunul Dumnezeu sa ne fie bine tuturor, sa lasam refularile, sa fim mai oameni si sa ducem intr-adevar conversatia la rang de arta.
Numai bine!
smile.gif
mogaldeatza
Ce mi-a placut la Han?

Atmosfera, diversitatea subiectelor, faptul ca este un loc in care in general se poate discuta si in contradictoriu fara
a se folosi injurii, posibilitatea ca fiecare membru sa aiba un spatiu al sau si mai ales, faptul ca daca vreau sa-mi
ridic moralul intr-o zi exista niste camarute in han unde de piatra sa fii si tot zambesti macar.
Imi place si ca, din cand in cand mai apar diverse "instructiuni" smile.gif din partea adm/moderatorilor.

Si acum, reversul:
Nu mi-au placut 2 lucruri
- uneori se formau/se formeaza grupuri destul de inchise (unele, am descoperit insa ca erau/sunt asa, doar aparent)
- incrancenarea unora de a nu accepta decat propriile pareri.

Hanul , este evident a evoluat, s-a facut si o selectie naturala as spune in majoritatea cazurilor si cred ca exista loc si de
mai bine.

La multi ani tuturor si sper sa ajungem si la intalnirea de 10 ani!
Georgia
Bine te-am gasit hanule in primul rind LA MULTI ANI! La cit mai multi ani impreuna si sa ne intelegem bine la HANUL ANCUTEI sa fim mindri pe viitor pentru conversatiile noastre la "arta de a conversa". Iar celor care tea creat le urez succes in continuare !
Multa sanatate tuturor! ani.gif woot_jump.gif
aurasupacurasu
La multi ani sa ne traiesti hanule sa auzim numai de bine pe viitor!
Multa sanatate la toti forumisti si nu in ultimul rind gazdei noastre! biggrin.gif
Felina
Nota 10 pentru structura forumului. Am gasit aici un intreg univers. O sa-mi pastrez restul comentariilor pentru cand mai prind ceva 'vechime' ohyeah.gif

Nu am reusit sa gasesc modalitatea de a vedea posturile unui anumit forumist. Exista sorry.gif ?
Eclectic
Da. Dai click pe numele lui, dupa care pe "Gaseste toate mesajele"
Mihai
Bine-ai poposit la Han, Nushi! han.gif
Felina
Multumesc Barrie, multumesc Mihai 5.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.