Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Joc De Mima
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2
Papadie_62
Civilizat?
Erwin
nu... călduţ
Data'q
Mergi cu o doamnă la masa rezervată, saluţi pe cineva cunoscut până acolo, tragi scaunul pentru ea, îi arăţi locul unde să stea şi împingi apoi (uşor) scaunul sub ea.

Prima parte era mersul până la restaurant şi intrarea în el. dunno.gif
Erwin
corect, şi cine face asta, ce atitudine adoptă? hai, că nu-i greu, Frisky a dat deja sinonime! smile.gif
Data'q
A curta, a face curte? Curtenitor?
Erwin
QUOTE
Curtenitor?
yeah.gif dance.gif clapping.gif

so... mimezi următorul cuvânt! harhar.gif
Data'q
Merg, merg abătut, ferindu-mă de lume. Mă opresc. Mă sprijin cu mâna de un zid, faţa la pământ, apoi cu spatele, faţa la cer, închid ochii şi alunec cu spatele pe zid.
Acum stau pe jos, trag haina mai bine pe mine, îmi privesc degetele jucăuşe prin mănuşile rupte. Mi le încălzesc într-o suflare caldă, aburindă.
Scot dintr-o geantă/sacoşă o chestie lungă şi suflu la un capăt, tare. Încă o dată. Îmi mai plimb degetele pe acea chestie, le aşez uşor, ca pe capul iubitei şi încep a sufla încetişor acum, la celălalt capăt.
Suflând eu acolo, scot o gheata cu picioarele, o dau mai în faţă, iar piciorul gol îl trag sub mine.
ilsa
cersetor? sorry.gif cry.gif

.. nu ma pricep la mima...
Data'q
Exact. Cerşetor sau a cerşi... Rândul tău şi ...
han.gif
ilsa
uff.. greu de tot...

..am obosit, ma dor ochii, iau o pauza ca sa beau un pahar cu lapte si sa mananc o prajitura, dar apoi ma gandesc la toti cei care si-au pus sperantele in mine .. asa ca imi pun ochelarii pe nas, las oboseala si ma apuc din nou de citit ravasele pline de dorinte..
Cine sunt ? smile.gif

Multumesc pentru primire Data'q, sper ca m-am descurcat. tongue.gif

Data'q
Moş Crăciun?
ilsa
smile.gif dap
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.