Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Comentarii La Pozele Forumistilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
LigiaB
QUOTE (bdl @ Feb 1 2004, 01:18 AM)
Ligia,
Inca nu ajunsesem acolo, ma chinuiam si mi-era frica sa nu plece. wink.gif

Ah, ce te-ai scos, incredibil! laugh.gif
LigiaB
QUOTE (BmwPower @ Feb 1 2004, 01:52 AM)
Auzi la LigiaB...fin...smile.gif))))

Bmw, I meant it! rolleyes.gif
Acolo esti tare aratos. tongue.gif
Tyra
@LigiaB, sorry.gif multumeeeeeeeesc

@bdl, stiam ca pana la urma iti dai arama pe fata tongue.gif

PS: Bmw e o bombonica si in realitate. La urmatoarea intalnire in Bucuresti sper sa vina, sa-l vedeti "live".
Afrodita
Mihai, vorbesc serios, Bdl chiar e deghizat in poza aia, nu am facut comentarii cu aluzii sau cu subintelesuri..Ce naiba, mi-e drag Bdl!!
Pe de alta parte mi se pare cam ciudat sa comentam pozele in alta parte decat locul unde se afiseaza ele..Chiar ca fac eforturi de memorie, asta e, imi trebe lecitina rofl.gif
Kodiak, il stiam pe Bogdan dinainte sa pui tu poza..Nu am vorbit cu el sau whatever, dar il stiu biggrin.gif Mai citesc si eu xpc-ul, mai vad poze de-ale lor, l-am vazut si live biggrin.gif
Damn, n-a stiut blacky sa-mi explice klumea care esti rofl.gif...Desi aveam o vaga banuiala ca esti la cu celularul... blink.gif Don't ask why...Ca nici io nu stiu-hi hi hi
Tear
QUOTE (Nicodim @ Jan 31 2004, 08:48 PM)
...astept, ca simt ca se merita... tongue.gif

Este suficienta privirea lui din poza pusa la profil, Nicodime, ca sa te te elucidezi ! wink.gif
Tear
Am de dat doi pupici: unul pentru Secunda si altul pentru KodiaK ! Da, ce v-a facut sa credeti ca eu sunt aia in rosu ?
Inca n-am vazut poza lui TriRegnum, cu ochii lui deosebiti... cool.gif Nici pe Nicodim nu l-am vazut. Ar fi interesant ohmy.gif ... Si nici pe Misti n-am vazut-o. Unde sunteti ?
KodiaK
Julia, nu era prea greu sa ne dam seama, cel putzin pt mine. Tipa ailalta seamana cu maica-mea tongue.gif, asa ca am sperta din tot sufletu saa nu fi tu aia biggrin.gif
Nana Floare
@Julia

...am vazut demult poza de la profilul Halcyonului, dar el zice ca nu-i el...
Poza mea nu am s-o postez pt. ca sunt pe invers iar parintii si rudele nu stiu asta. Si n-am de unde stii daca nu cumva printre utilizatori se afla si unele din rudele mele. De exemplu, poate ca tu esti sora-mea... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mihai
Nu, ea e verisoara ta de la Constanta.
Sora ta e denise. spoton.gif

blink.gif
Nana Floare
si Mihai o fi tata... yikes.gif rofl.gif rofl.gif
Mihai
Tu esti, fiule? yikes.gif hh.gif

jamie.gif
Nana Floare
bre, da' daca nu-i o gluma si chiar e tata? rofl.gif hh.gif rofl.gif hh.gif rofl.gif
Mihai
Tu m-ai inteles inteles fiule! Sunt eu, tatal tau! Mai rau era daca eram mama ta. hh.gif

PS: Fiule, cand te intorci sa vii cu mireasa. rofl.gif
Nana Floare
Mireasa e un el...mic, negru, si paros... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Tear
QUOTE (Nicodim @ Feb 2 2004, 11:38 PM)
@Julia

De exemplu, poate ca tu esti sora-mea... rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Mai stii ?! Chiar daca frati-miu are nevasta si copil, nu cred ca e imposibil... mwah1.gif cry.gif
Tear
QUOTE (KodiaK @ Feb 2 2004, 11:30 PM)
Julia, nu era prea greu sa ne dam seama, cel putzin pt mine. Tipa ailalta seamana cu maica-mea tongue.gif, asa ca am sperta din tot sufletu saa nu fi tu aia biggrin.gif

Multumesc, KodiaK ! Nu am decat cu 4 ani mai putin decat cumnata-mea thumb_yello.gif , care, intamplator, are un baiat nascut in '83, cu un an mai mic ca tine, probabil (asta daca esti nascut in '82)
Lilith
QUOTE (Nicodim @ Feb 3 2004, 12:04 AM)
si Mihai o fi tata... yikes.gif rofl.gif rofl.gif

Nicodimeeee , chiar vrei sa mor si azi ? rofl.gif
KodiaK
Julia> dupa calculele mele ar rezulta ca ai in jur de 35 de ani? Am I right?
PS: De unde ai stiut ca sunt nascut in '82? Ca din poze sigur nu...sau aia chiar o fi fost maicamea rofl.gif
axel
Aha... Am eliminat pe unul din poza...
Tear
QUOTE (KodiaK @ Feb 3 2004, 11:15 PM)
Julia> dupa calculele mele ar rezulta ca ai in jur de 35 de ani? Am I right?
PS: De unde ai stiut ca sunt nascut in '82? Ca din poze sigur nu...sau aia chiar o fi fost maicamea rofl.gif

Ma bucur de aprecierea ta aproximativa, dar, chiar daca ma simt de 25 ani, trebuie ( sau nu trebuie ?! ) sa recunosc ca ai gresit cu doi ani. wink.gif Oricum, nu ma simt ! jamie.gif
Dragule, ID-ul tau MSN indica foarte clar anul nasterii tale. Am I right ? thumb_yello.gif
KodiaK
Julia> Oh...uitasem de ala ;P...vad ca lumea chiar se uita prin profiluri biggrin.gif
Pana la urma cat ai? 33 sau 37? As zice totusi ca ai 33.
Tear
Mai conteaza trei ani acolo... wink.gif
mutulica
Chiar am putea face un concurs de ghicit virsta dupa ce ne uitam in poze
bdl
Mai bine ghicim marimea la sutien..... hh.gif
menthoru'
rofl.gif rofl.gif jamie.gif Tare haios topic ... am murit de ras smile.gif) Nicodim & Mihai, sunteti fabulosi pe cuvant!
mutulica
@bdl - Nu e rea ideea, cam ce marime imi dai? rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.