Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ciudatenii De-ale Oamenilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2
Black_lady
Eu cand nu puteam sa retin ceva aruncam cu creioane in peretele din fata mea... pana facusem niste cratere sad.gif
cips

Mie imi place foarte mult sa ma uit la Tv cand mananc.A devenit o obisnuinta. Apoi imi plac la nebunie pixurile care scriu f subtire. De multe ori cand analizez pe cineva..ma uit mai intai la urechi.Poa sa fie imbracat(a) la 4 ace si dat(a) cu cel mai nice parfum....scade mult impresia daca vad de ex o lipsa de igiena in zona respectiva.De fapt sunt f atent la detalii, referitor la persoanele cu care intru in contact.
LigiaB
QUOTE (cips @ Feb 1 2004, 07:06 PM)
Mie imi place foarte mult sa ma uit la Tv cand mananc.A devenit o obisnuinta. Apoi imi plac la nebunie pixurile care scriu f subtire. De multe ori cand analizez pe cineva..ma uit mai intai la urechi.Poa sa fie imbracat(a) la 4 ace si dat(a) cu cel mai nice parfum....scade mult impresia daca vad de ex o lipsa de igiena in zona respectiva.De fapt sunt f atent la detalii, referitor la persoanele cu care intru in contact.

Cips welcome.gif

Bine ai venit la han!!! smile.gif

So...iti plac detaliile huh?? smile.gif
cips

Tocmai ca uneori nu-mi plac, observ prea multe , si nu e tocmai bine. Ar fi bine daca as fi la fel de atent la detalii si cu mine:))
Elena Z
Ioi... mi si rusine sa zic cate ciudatenii am... daca nu ma mai iubeste nime' dupa aia? rofl.gif
mogaldeatza
QUOTE (Black_lady @ Jan 30 2004, 08:57 PM)
pana facusem niste cratere sad.gif

Io n-am ajuns pana in stadiul ala tongue.gif , da a trebuit
sa razuiesc peretele dupa ce mi-a scris cineva o
poezie cool.gif .

Smarandita, curaj!Poate vei fi si mai iubita...
Elena Z
Da? Mda atunci stai sa fac o lista si o postez diseara... dar daca dupa aia o sa ajung singura si neiubita de nime dau cu tine de toti peretii rofl.gif
mogaldeatza

Sa inteleg ca ai mai prezentat o asemenea lista smile.gif
Apropo de pereti :Ce-i spune un perete celui de langa el?
Likurici
QUOTE
Apropo de pereti :Ce-i spune un perete celui de langa el?

Ne intalnim la colt? unsure.gif
mogaldeatza
Bag sama ca te inscri si tu in cursa spoton.gif !Ce bine
ca nu voi fi singura cand ma va alerga Smarandita smile.gif
Elena Z
Nu am mai prezentat o asemenea lista, nu am avut ocazia pana acuma si cred nici acu' nu am sa o fac... nu de alta dar nu vreau sa alerg pe nime... mie frica ca am sa slabesc rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.