Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Site-uri De Stiri
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > Stirile zilei
Pagini: 1, 2
Erwin
Exploziv News ziarul Simonei FICA. Citiţi şi vă îngroziţi. Dacă toate aceste dezvăluiri sunt adevărate, n-ar strica să se reintroducă pedeapsa capitală iar toţi capii mai mici sau mai mari ai "mafiei" să fie pedepsiţi pentru subminarea economiei naţionale şi a statului de drept.
March
QUOTE(Erwin @ 1 Jul 2010, 11:39 PM) *
Exploziv News ziarul Simonei FICA. Citiţi şi vă îngroziţi. Dacă toate aceste dezvăluiri sunt adevărate, n-ar strica să se reintroducă pedeapsa capitală iar toţi capii mai mici sau mai mari ai "mafiei" să fie pedepsiţi pentru subminarea economiei naţionale şi a statului de drept.


Vezi ca intri in vizorul "baietilor " ! Pentru ca promovezi un ziar online care prezinta un risc pentru siguranta nationala ! wink.gif biggrin.gif

Cititi, baieti, cititi. Si numai 5 % din ce este dezvaluit acolo este adevarat atunci dupa gratii multi ani cu toti vinovatii ! devil.gif
factura
S-ar putea sa am halucinatii, dar deja se simte influenta USL in hotnews.ro. I-am urmarit de vreo saptamana, azi, pe seara, se simte un alt "stil". Mai ponderat, nu stiu cum. Adica, de ex, stirea cu oamenii care protesteaza in Victoriei a ramas multa vreme un ciot spre deosebire de "tratatia" altor subiecte. Plus multe altele mici, aparent nesemnificative.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.