Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cine Vrea Sa Joace Cu Mine?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Sah
Pagini: 1, 2, 3
Catalin
46. h3
ypsilonalpha
46. ... Rd3
Catalin
47. g4
ypsilonalpha
47. ... f:g4
Catalin
48. h:g4
ypsilonalpha
48. ... g5 +
Catalin
49. Rg3
ypsilonalpha
49. ... Re3
Catalin
50. Rg2
ypsilonalpha
50. ... Re2
Catalin
51. Rg3... propun remiza.
ypsilonalpha
Inca 2 mutari, ca sa stim cum stam:

51. ... Rf1
Catalin
52. f4
ypsilonalpha
52. .. g:f4 +

Dap, e clar, partida merge spre remiza ... o sa raminem numai cu regii pe tabla. Acuma propun eu remiza smile.gif
Catalin
Se accepta!
yuanescu
joaca cineva cu mine?
ypsilonalpha
Pai deschide un topic nou si fa prima mutare ... cum ziceam, amatori, se gasesc. wink.gif
Clopotel
Da' cu calu' ce-ati avut ?? rofl.gif
Marcus
Partida asta e dinainte sa ma inscriu eu la Han, dar totusi mi-a trezit interesul si am vrut sa notez mutarile.
Trebuia sa faceti si voi recapitularea finala a tuturor mutarilor ca sa-mi fie mai usor si mie sa le notez.... ca-s a naibii de multe wink.gif
ypsilonalpha
Da, tin minte ca am scapat ieftin cu o remiza, lucky me! thumb_yello.gif
Avens
Mi-ar place sa joc si eu sah cu cei care stiu acest joc, dar nu vad cum am putea juca aici , pe acest forum. Mult mai bine ar fi sa ne intilnim pe un forum de sah specializat (sint destule ) si sa facem acolo niste partide in turneu sau de placere. Rezultatele le putem afisa si comenta aici, asta ar fi mai rezonabil. Dar a juca aici , cum am vazut mai sus, mi se pare obositor si nefiresc.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.