Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Hanu Ancutei - Mega-intalnirea Din 15 Mai
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
colectionara
Nu stim daca si-a facut tema, dar a fost in mod clar foarte activ la scoala.
colectionara
Zambet candid, pentru o "candid camera".
El - black ice; Ea - poza: una din favoritele mele smile.gif.
colectionara
Kodiak (parca smile.gif) moments.
colectionara
In bere veritas. Tot de acolo (sau nu) am aflat si ca uneori adrianneagu = 411.
colectionara
Tema, pentru a pastra nivelul de dificultate, era tot "fii senzuala".
Afro nu mai are nevoie de prezentare. Oups, prea tarziu smile.gif (stiu, stiu, am auzit de butonul "edit", era o gluma).
colectionara
As putea sa va spun multe variante referitor la care NU este nick-ul ei. Cat despre care este... e cumva vorba de o planta care se intalneste pe unele cladiri si... nu se intalneste pe altele? hh.gif
colectionara
Pe... ea, cu greu am reusit sa o pozam.
Pe... onoarea mea!
Pe... rsephona smile.gif.
colectionara
In cealalta viata reala, raspunde la numele de Andreea. Sunt sanse mari sa o si cheme asa rolleyes.gif.
colectionara
In rolurile principale, Melinda si arktu.
Rolurile secundare nu prea stiau bucata asta de scenariu smile.gif.
colectionara
Terminator

de bere.
Marcus
Terminatorul e mortal ! rofl.gif roflmao.gif rofl.gif clapping.gif

Pe de alta parte, fetele sunt niste ingeri. Sper ca nu le-ati dopat cu bere, mai! drunk.gif
colectionara
In coltul din stanga, Catalin. Adversarii nu au avut curaj sa vina. In locul lor, un pardesiu galben.
colectionara
"atta, nedopata" sau "aparentele inseala".
^
|
|
Sau 2 propozitii in general adevarate.
colectionara
In coltul din dreapta, pesemne o gluma buna smile.gif.
colectionara
De data asta, cu voie buna, de buna voie.
colectionara
Cresterea...
colectionara
... si descresterea imperiului "beer, man".
colectionara
Am introdus comentariile in poza yikes.gif.
colectionara
Un forumist filosof.
colectionara
arktu imbratisand o alta blonda.
colectionara
Si perseverenta aparentelor in a insela.
colectionara
Cineva care nu mai are nevoie de prezentare.
(uite ca de data asta mi-a reusit!)
(... sau a fost o referinta indirecta unsure.gif?)
colectionara
rebel fara cauza. Ceea ce nu inseamna ca n-are, doar ca... nu se vede in poza.
colectionara
Tot ei, ca doar am zis la un moment dat ca sunt in rolurile principale.
colectionara
Un zambet rebel.
colectionara
Se poate afla cum vad eu lumea. Catalin insinua ca se vede bine smile.gif.
colectionara
Ne-am facut de cap, dar am platit pentru asta.
colectionara
Dupa cum bine stiti, nu iese fum fara foc.
colectionara
Cred ca nu vreti sa stiti despre ce era vorba.
Sau nu.
Ba da.
Da da...
Nu vreti sa stiti despre ce tocmai a fost vorba rofl.gif.
colectionara
Pentru toti scepticii de pana acum, o veste mare: a fost si Unicornul Roz Invizibil la intalnire.
Iata-l:
colectionara
Gata cu micro-pozele de la mega-intalnire. Eu zic sa incepem sa mili-tam pentru urmatoarea, candva mai pe caldura, la o tera-sa. Voi ce ziceti? Sau mai bine scrieti, ca sa stim si noi rolleyes.gif.
Lizard
Astea au fost toate pozele?Ce pacat sper ca la urmatoarea intilnire sa fie mai multa lumesi mai multe poze.
colectionara
Au mai fost si altele (chiar destule si chiar in 1024 x 768), insa am incercat sa fac o selectie relevanta si cat de cat ne-consumatoare de spatiu. Oricum, partile cele mai bune ale intalnirilor sunt incompatibile cu formatul .jpg, .gif sau alte asemenea smile.gif.

Sper ca au auzit toti cei care nu au venit sau au facut prezenta doar asa... pe hartie. Sau ca macar au citit laugh.gif.
punctt
Multumim pentru poze.
Pe cand viitoarea intalnire? Poate trag si eu o fuga la Bucuresti. smile.gif
Moira
Wow! wub.gif
Sunteti toti super-simpatici. ohyeah.gif

Asa imi pare de rau ca n-am putut sa vin si io, dar am avut o petrecere in familie si chiar n-am putut sa lipsesc. La urmatoarea intrunire ma hazardez as promit si io ca vin. Mi-ar face placere sa updatez jpg-urile pe viu! spoton.gif
Catalin
Si promiti sa vii cu papuceii albastri? devil.gif
Moira
Nu promit nimic!
Daca vrei, numai si numai pt tine Catalin, iti dau o poza cu papuceii albastri invizibili. In privat. Este o imagine doar pt cei initiati. Pt cei profani ar putea fi prea socanta... devil.gif
Catalin
Te astept pe PM! jamie.gif
Moira
Hmmm...pe pm...Nu stiu. Papuceii sunt atat de complecsi, este un fisier prea maricel. Dau serverul peste cap...Nu-mi permit! ohyeah.gif
rebel
... si marmota ...
bdl
Mai... mad.gif
Va sparg, va innebunesc......
Catalineeeee, help.....
Melindaaaaaa..........
Pe 19 iunie mai sau in cel mai rau caz pe 26 iunie.........
Daca nu, stafia lui Hampu sa fie pe voi..... spoton.gif
MuzaPrimordiala
bedele, pune capu pe'al meu chept si viseaza sa'ti treaca din oftica. spune cine mi te'a suparat sa'i dau nana la fund.
bdl
Mai Buzaprimordiala,
Ia baga o poza la inaintare cu cheptul sa vad si eu pe ce trebuie sa-mi pun capul'..... mwah1.gif
Ma supara intilnirile astea..rau de tot mai...ca nu pot sa vin si eu....nu ma lasa mama si tata.... cica ce sa caut eu cu golanii astia de pe net....

Si sa vezi de-o vrea sa vine vreunul cind pot eu sa ies din casa....
Las ca ma fac eu mareeeee..... cry.gif
MuzaPrimordiala
alintatule, eu zic s'asculti de parinti ca stie dumnealor ce zice. si'apai vezi ca te faci tu mare si valiant si ti'or creste si tie neste puradei la curte si n'o sa vrei sa'i stii prost anturati, sunt sigura.
cat despre poza cu inaintarea, mai bine hai pe yahoo si am auzit io de la unii ca e cul sa'ti pui DOODLE e IMvironment si'ti daca doresti iti desenez macar un sfarc, o maslina, o atentie, ceva...
melinda
PROTESTEZ!!!
Fratilor, ati luat teapa! Mare de tot! Pozele pe care le-ati vazut sunt mult mai putine decat cele facute in realitate (stiu sigur, le-am vazut pe lap, la Colectionara, in chiar ziua "nasterii" lor).
Oricum, cu riscul de a ma repeta fata de cei direct participanti la "comitere": au iesit super!!! (Parerea mea! spoton.gif ).
Atmosfera a fost faina de tot, chiar daca nu la fel de incendiara ca data trecuta (ceea ce era si firesc: au lipsit "capii rautatilor", asa-numitii MARI ABSENTI - stiu ei care sunt); cu ocazia asta, le fac un "rusinica" de toata frumusetea... rofl.gif Dar, ca de obicei in astfel de situatii, s-a ras copios ("vinovatii" au fost si din randurile veteranilor, si din randurile "prospaturilor", care au primit "botezul" cu mare placere si bucurie manifestate zgomotos). Inca o data, le urez "Bun venit!" celor care au facut greseala sa se lase atrasi in "capcana" noastra... devil.gif Ca sa fiu sincera, felul in care s-au comportat nu i-a dat nici o clipa de gol ca ar fi fost "boboci". Cat despre cei "din capatul opus al mesei": am ragusit strigand unii la altii, ca sa ne auzim; nu o data a trebuit sa "vaslesc" cu mainile prin aer, sa cer un strop de liniste ca sa pot "mesajui" ceva celor care stateau exact in fata mea... dar atat de departe... (departe numai fizic pt. ca sufleteste eram cu totii acolo, aproape).
Pacat ca, exact cand incep sa-si faca efectul bericile, incep sa se subtieze randurile... asta e, fiecare are probleme pe care le poate amana sau nu...
Ca de obicei, ne-au fost "alaturi" toti cei care au lipsit (nu trebuie uitati, chiar daca nu le vedem ochii: ei ne privesc - macar in fotografii). Va dati seama ca e musai sa va facem in "sac!" din nou. Treaba voastra: voi pierdeti!
Lansez o provocare pentru toti cei care se dau drept "musterii de nadejde" ai hanului: fratilor, prezentati-va-ti in nr. cat mai mare sa-l intampinati pe BDL! Nu-l lasati singur la greu, vedeti cat tanjeste dupa prezenta noastra, a tuturor! Eu, una (daca nu da Dumnezeu vreo dispozitie sa-mi strice planurile, pana atunci!) ma inscriu pe lista Comitetului de Primire Fastuoasa in cinstea lui BDL (fostul meu adversar, posibil viitorul meu prieten - daca nu mai are urzici pe limba!!!). Cred ca ar trebui deja sa incepem sa ne gandim unde si cand ne vom intalni in iunie - din pacate, s-a demonstrat ca, in unele situatii, toti romanii sunt cam "ardeleni" (no offense, imi sunt tare dragi ardelenii - am avut intotdeauna o slabiciune pentru ei - dar uneori sunt atat de calmi si greu de urnit ca simti cum adormi langa ei rofl.gif ). Ar fi bine sa fim ardeleni in alte privinte, avem multe de invatat de la ei! (Sper ca am dres-o, cu asta! wub.gif ).
Concluzia: dupa cum m-am exprimat si la locul si momentul cu pricina, mie mi s-a parut faina intalnirea si abia astept sa ne revedem (in nr. cat mai mare, ca sa fie si mai si!).
melinda
Catre REBEL: am vazut aseara, la Teo, o trupa de stripperi numita "The Rebels"; ai vreo legatura cu ei? Fetelor, nici nu stiti cat de simpatic e pustiulica asta cu un cos (acnee) pe cap (e vorba numai si numai de avatar!): chiar ar putea face parte din trupa aia, desi nu-i plesneste tricoul pe el din cauza muschilor. laugh.gif A luat un "10" de la mine pentru comportament, nici nu s-a bagat de seama ca e putin mai "altfel" decat ceilalti (stie el la ce ma refer! devil.gif ). Stati, nu va ganditi la prostii!!! Ma refeream la faptul ca e minor, chiar daca are buletin (dupa declaratiile lui!).
Iar cele doua fete "proaspete" au fost si ele la mare inaltime (si frumoase, si destepte - o combinatie rar intalnita!) asa ca au si ele punctaj maxim.
Adrian l-a sustinut cu mare solicitudine pe prietenul lui Rebel, la greu (ma refer la golirea de lichide a unor recipiente si umplerea lor cu aer - stiti cat de greu este sa faci munca asta timp de cateva ore?!); asa ca nu pot decat sa-i dau si lui un "10".
Kodiak-ule, chiar daca nu am avut prea multa "tangenta", de la mine de pe scaun se vedea ca esti integrat in atmosfera, asa ca primesti si tu punctaj maxim, din oficiu!
Ei, dupa atata generozitate in punctaje, astept noul val de recruti!
Despre cei mai "batrani" ai HA: de acum, ii cam stiti, au acelasi comportament usor imoralo-ilegal, care ne place tuturor atat de mult! De aceea ne simtim atat de bine in prezenta lor!
Afro, ca de obicei, a avut gura cea mai mare, Blaky a fost redus la tacere (si este cat se poate de posibil sa nu mai stea prea bine nici cu auzul, chiar si la ora asta!), Catalin a avut aceeasi infatisare de boem care te da pe spate, nu alta! (exceptie: momentele in care a fost pe post de "Ganditorul de la Hamangia", in perioada in care avea probleme oculare spoton.gif ), Atta a fost mai putin tacuta decat de obicei si chiar am avut impresia ca a ras chiar bine de tot, Colectionara a facut "o memorie" de poze (din care v-a servit numai cateva). A propos: am vazut niste poze "artistice" cu ea in care era HOT de tot (nu erau interzise minorilor - decente dar faine de tot!), facute de catre Atta care se pare ca si-a gasit vocatia. Cat despre Persephona si Valheru: ca si data trecuta, m-am simtit excelent stand langa ei (fratilor, am o rugaminte: data viitoare, pastrati-ne doua scaune in chiar imediata voastra apropiere!) - sunt haiosi tare si fac o pereche faina de tot!
Catalin
QUOTE

posibil viitorul meu prieten - daca nu mai are urzici pe limba!!!


blink.gif

Nici nu vreau sa ma gandesc ce a vrut sa spuna...

Unde esti tu, Arktu, ca punanad mana pe ei... devil.gif
Mara
Iar v-ati betivit??? Offf, si cica unii dintre voi sunt majori tongue.gif Io un lucru n-am priceput: Melinda si Arktu? huh.gif Hai, cineva sa-si faca mila de mine si sa-mi dea mai multe detalii... Saru-manaaaaaaaaaa
Catalin
QUOTE

Io un lucru n-am priceput: Melinda si Arktu? huh.gif


Asa am reactionat si noi, sa stii! Concluzia e ca este mana destinului... ohyeah.gif
simonsays
Mara, ai pus degetul pe i ... data trecuta au cam stat in colturi opuse ... hmm.gif

BDL-us, zii o data cat mai sigura, sa stim cum incepem economiile spoton.gif Ca sper ca iti dai seama ca nu stam la "o bere" si plecam acasa ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.