Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Invitatieeee!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2
Catalin
Da, in fata la McDonald's.
Afrodita
Normal ca vin!! Se putea sa lipsesc eu de la asa ceva? Puuup iuuu...Intrebare: cine ma cazeaza dupa? ...
Alta intrebare: cine ma duce pana acolo??
Ca io inca nu stiu sigur daca vin duminica sau sambata seara... blink.gif
Rose
QUOTE
Da, in fata la McDonald's


La ce ora? smile.gif
Afrodita
Da, good point ...LA ce ora fratilor?? Macar sa stiu si eu de ce o sa fiu injurata ca intarzii..Ca pana gasesc eu macu ala... laugh.gif
genicon
Pentru necunoscatori (va zice cunoscatorul EU biggrin.gif ) - este pe Bulevardul Elisabeta sau Mihail Kogalniceanu. Cu troleu/autobuz se poate ajunge destul de usor. Mac-ul este chiar in fata statiei Gradina Cismigiu. Deci, blacky, tu poti sa iei de la universitate orice troleu si cobori la PRIMA statie. Usor... wink.gif Iar pentru cei care inca nu stiu ce si cum sa ajunga, las aici un nr de tel la care ma puteti suna si ne putem intalni la statia de metrou EROILOR, pentru cei care vin cu metroul. 0724 36 40 63.

Si... haideti cat mai repede sa vedem la ce ora wink.gif timpul curge...
motzart
nu v-am dat harta mai?
de mana n-am cum sa va duc pt ca eu o sa fiu acolo de pe la 3.
dar va descurcati voi ca sunteti copii mari.
eu ma duc azi in Piranha sa fac rezervari pentru dupa.

oricum,e ultima oara cand va zic...pentru ca pana atunci mai e putin si n-o sa mai am eu cand
...iar dupa, n-o sa mai aiba rost sa va zic....
...deci : maine, 16 noiembrie, ora 17:30, la Casa de Cultura a Ministerului de Interne, sunteti invitati cu totii la un spectacol de muzica folk si nu numai...
....dupa...eu ma gandeam sa merem in Piranha...so....ma duc sa fac rezervari....


PS: Tre sa fiti in sala inainte de 17:30 pt ca la 17:30 fix incepe spectacolu
genicon
Ok deci... toata lumea care s-a inscris este asteptata la Mc Donald's-ul de langa Cismigiu (statia "Gradina Cismigiu") la ora 16:30. Be there! Pentru alte detalii, aveti numarul meu de telefon wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.