Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Va Plac Sau Nu
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Vedete si anti-Vedete
Pagini: 1, 2
Magenta
Hate... Andreea Marin, Mircea Radu, Mihaela Tac'tu, yadda yadda si tot asa...
Love... Carcotashii (cum altfel?), Andi Moisescu, Gheorgheee, Tuca, si inca cativa care imi scapa acum...
doice
Nu-mi place de Andreea Raicu, Andreea Marin, Andreea Berecleanu
imi place de Andreea Esca

PS
Astia nu angajeaza decat persoane cu numele de Andreea? rofl.gif
Olaf
Da' ce-aveti dom'le cu Andreea Marin? As prefera sa fie un pic mai decoltata si sa taca din gura, da' altfel e fata de treaba tongue.gif
mutulica
Da de Dolanescu al mic ce ziceti? Noroc ca i-au pus decor cracii lu' Banica, ca nu e de ajuns ca e bursucel, mai e si blegut...
Nu mi se pare deloc nici spontan si nici inteligent...
YoyoMan
Nici mie nu imi place... Cred ca nu mai face multi purici prin televiziune... smile.gif
milimetru
QUOTE (Olaf @ 1 Sep 2004, 05:29 PM)
Da' ce-aveti dom'le cu Andreea Marin? As prefera sa fie un pic mai decoltata si sa taca din gura, da' altfel e fata de treaba tongue.gif

Io nu cred că e fată de treabă nici măcar la vreo treaba de fată. Da, decoltată, fie! tongue.gif Dar doar īn poză, că aşa tace... şi din gură. Că, pīnă la urmă, numai "poza" e de ea!... hh.gif
mutulica
QUOTE (YoyoMan @ 8 Oct 2004, 12:01 PM)
Nici mie nu imi place... Cred ca nu mai face multi purici prin televiziune... smile.gif

Ba cred ca o sa faca... o sa ii tot aduca cite o aratoasa gen Banica, si o sa aiba si rating...
Evolution
Lucian Mandrutza - ca totdeauna sta la televizunea care este cea mai politcally correct in anumite momente ohyeah.gif
YoyoMan
Di ce? ZF era politically correct cand a plecat el acolo de la ProTV cu toate lucrurile din birou? rofl.gif
marooned
Salut

Imi placea si mie Teo tare tare mult si radeam cu lacrimi la poantele ei, pana cand au inceput sa se tot repete si invitatii la fel.Io stiu si cred ca ii super Teo, poate ca nu are ea ultimul cuvant de spus in ceea ce priveste, culmea, emisiunea ei. So....
zeedan
nu=mi place raduleasca, judith mai nou, mai cu seama ca s=a bagat si in politica,
cum mai incearca ea sa ne convinga cat de bine crescute sunt odraslele politicienilor aflati la putere!!!!
zeedan
Imi plac ,in schimb , Eugenia Voda si Emil Hurezeanu <TVR>. thumb_yello.gif
lordhunter
Cine nu imi place mie

lordhunter
postul anterior era un hyperlink...
www.nasparau.com/naspete.html
YoyoMan
Is faine comentariile la tipe biggrin.gif Daca ar fi fost dupa mine ar fi castigat fara drept de tagada Gabriela Vranceanu (se pierdea cu) Firea ohyeah.gif
lordhunter
Pe asta chiar am uitat-o, intr-adevar se incadra in clasament pe undeva pe la mijloc
mutulica
Raduleasca e chiar meseriasa... poate ajunge naibii presedinte la citi bolovani sunt in tara asta
YoyoMan
Hai mai lordhunter ca e mai nasoala Firea decat Raduleasca. Stiu ca mutulica o sa moara de ras, da' chiar e mai ok decat poeta Gabriela. Ati vazut ce poezii scrie? Daca esti prost dispus merita sa le citesti. Te spargi de ras biggrin.gif
lordhunter
Pe Vrancioaia am ratat-o, nu ma mai uit demult la televizor... alea erau mai mult amintiri din tinerete biggrin.gif . Si pe baza lu Vrancioaia nu s-a facut asa mult tam-tam prin reviste, radio, etc... asteptam cu interes sa ramana si ea gravida, sa isi ia si ea un bogatan, sa fie si ea fantezia sexuala a miopilor, si atunci ii vine si ei randu.
mutulica
Vrincioaia s-a fraierit... a facut copilu inainte sa fie celebra... n-o mai vrea astai cu bani... rofl.gif
si e si mai nashpeta ca Raduleasca
YoyoMan
Daaaa mutulica - bine glasuiesti! L-a facut pe Adi de Vito inainte sa fie frumoasa si celebra. Acuma se multumeste cu un post parlit de prezentatoare de duminica la A1. Banii ii face copilu'
rofl.gif
lordhunter
Ma tot uit pe aici si nu inteleg ceva... ce are toata lumea cu Andreea Raicu? Mie chiar imi place, nu o trazni ea de desteapta dar macar nu e urata si nici antipatica. Merge o data spoton.gif
YoyoMan
Aaaa - rofl.gif merge si de mai multe ori - stai calm rofl.gif
Numai sa nu incepi sa filosofezi cu ea in timp ce.... ca mori de ras si nu mori numai tu rofl.gif
^LadyBird^
pai din aria t.v. imi place tuca si imi mai plac si carcotasii,iar din aria muzicala vorbind de un singur caz..oarecum paradoxal imi place muzica facuta de guns 'n roses..il admir pe slash ca si chitarist mi se pare tare bun in ceea ce face dar nu pot sa-l sufar pe axl rose care mi se pare ca mereu si-a dat prea multa importanta si mereu a avut impresia ca e cu ceva mai presus decat toti artistii ai anilor 80 ,periada in care gunz erau oarecum la putere ( in top)...nu sufar vedetele cu fite.. sad.gif..a!mi-am adus aminte ..andrei gheorghe mereu mi s-a parut un arogant..
BlackClaw
Mie imi place Vacanta Mare (implicit, imi plac Mugur Mihaiescu si Radu Pietreanu). Nu o suport pe Nicoleta Luciu. Arata bine, dar e saraca... cu duhul.
Ar trebui sa se faca un test de IQ pentru prezentatori, pentru moderatori TV. Mircea Radu, Andreea Stupize Marin, Mihaela Tatu cu Bebe in brate, Monica si incultii de la Ceao Darwin ar trebui dusi la Antipa, ca probe de extrema prostie...
mutulica
catalin radu tanase, bestial tipul. ar fi o chestie, desi scrie la ziar ca papagalii pot prevesti cutremurele cu 2 ore mai devreme, tipul asta nu ne-a anuntat si pe noi
iniya
imi place de andi moisescu si emisiunea lui..'marca inregistrata'....este .. rolleyes.gif ...
si nu-mi place de MIRCEA RADU devil.gif si nici ce emisiune are...de un car de ani mad.gif ...si pe lista neagra ar mai fi...si monica cu emisiunea care-i poarta numele... blink.gif ..ridicola tipa... wink.gif
love2climb
Imi plac carcotasii.
Nu-l suport pe Jiji Becali.Totusi mi-e "mila"de el:saracu',sufera de singuratate...neuronul lui tongue.gif
sunny26
Pai sunt mai multi cei care nu imi plac decat cei care imi plac .....

Pe lista celor care imi face placere sa-i urmaresc ar fi Carcotasii si Teo.

In schimb sa nu aud de Andreea de la Stupize-Stupize, de Mircea Radu, Dan Negru......si multi altii 50.gif
jude
Imi plac Eugenia Voda, Robert Turcescu, Cristi Tabara, Mihai Dobrovolski si Carcotasii (desi uneori exagereaza). In schimb, nu inteleg de ce nu-si deschide Mircea Radu cabinet de consiliere pt cupluri cu "probleme" (nu comentez in ce zona), iar la nevoie poate servi si ca agentie matrimoniala. Conditia ar fi sa nu raspunda numai el la solicitari, desi la ce Adonis e, nu vad cum s-ar putea abtine sa nu fericeasca populatia feminina dezorientata din Romania. Eventual, il ajuta la consiliere si Monica, un alt expert in materie rolleyes.gif In afara de ei doi, nu-mi vine nimeni in minte.
cri-cri_d'Amour
imi plac si mie "carcotasii" , "marca inregistrata"(cu andi) imi placea, dar nu stiu daca se mai difuzeaza, ca nu am mai auzit nimic de emisiune. dobrovolski imi placea si el, doar ca atunci cand facea emisiuni la ProFm ma cam enerva tipul cu, care prezenta. nu-mi amintesc numele lui, dar mi se parea insuportabil, in plus, facea glume proaste sau cel putin pe mine nu ma "prindeau".
imi place Cristi Tabara si Dedu, acum nu l-am mai vazut pe la sport, de fapt nu stiu nici daca mai e pe la Pro Tv. Luciu mi se pare o hh.gif... nu pot sa pun in cuvinte ce inseamna o asemenea persoana pe sticla tv-ului. cel mai bine e atunci cand nu deschide gura, chiar daca o face rar, e mai bine cand tace. mie mi-ar fi frica sa fac emisiuni alaturi de ea stiind ca oricand ma pot trezi cu o surpriza. e draguta, dar atat.
momentan nu-mi mai vin in minte persoane care m-au impresionat placul sau mai putin ...
ah! da! geanina corondan sau cam ase... blink.gif hh.gif hh.gif si emisiunea tipului de la spitalul de urgenta e "grozava". am prins o secventa si m-am lamurit: i-a pus pe 2 fata in fata si sarcina lor era sa se jigneasca..."interesant" intr-adevar! mad.gif
janine
dupa un an apar eu cu parerea-mi proprie si personala (ce cool suna)


Nu mi-au placut (prefacute, prUaste) Andreea Marin si Oana Zavoranu
pana cand...
la Diaconescu au tot aparut subiecte cu ele, ele dand replici...inteligente... ma rog Oana mai putin inteligente dar fermecatoare.
Acum imi plac amandoua smile.gif
Frumoase, fermecatoare. mai ales zavoranca cu noua ei pereche de ţīţe...
Mi-am dat seama ca le-am urat din principiu si din ...invidie... sorry.gif sa imi fie rusine
Oktober
N-are rost sa ma refer la personaje aberante ca becali sau aia de la vacanta mare. Carcotasii imi placeau mult la inceput, dar acum ma enerveaza cu aerele lor de vedete, emisiuni din ce in ce mai vulgare si de prost-gust plus porcaria de kiss fm, pe care o urasc (muzica sub orice critica si comentarii tembele). La fel s-a intamplat cu Divertis, care incep sa concureze cu vacanta mare si la bloc la capitolul "facem misto de ei, dar suntem ca ei".
In ultimul timp ma amuza Mircea Badea, nu prea stie el ce vorbeste, dar e simpatic, mai ales cand singurele lui opinii despre articolul respectiv sunt "mda" si "interesant". rofl.gif
Imi place si Mihai Gadea (plus invitatii lui permanenti), din diverse motive, nu spun care. wink.gif
Teen From Mars
ce sa zic... imi plac carcotasii si Divertis Mall pentru ca se iau de toti si foarte bine le fac...
nu suport pe:Mircea Badea, Dinescu, Andreea Marin si sotul ei si nu imi plac manelistii de nici o culoare, lista ar putea continua...cred ca nici pana maine nu termin... blink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.