Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Topic Pentru Mamici Si Tatici
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2
SORIN
Inca una personala cu drag...

Ofhir !!
Lilith
E scump foc , Sorine !
Iarina
Sorine, cui sa multumesc, tie sau scumpului tau? Cred ca la amandoi smile.gif Sa fiti sanatosi, sa aveti o familie unita si sa va iubiti tot timpul smile.gif
SORIN
Lilith..........de ce nu ai rabdare????? sad.gif

Banditu cauta una si mai si, special pentru tine !!

31.gif Banditu lui Sorin.
Iarina
No' ca tabara toate fetele pe banditu' lui Sorin. Auzi Sorine? Sa-i spui totusi ca draguta ca mine nu mai gaseste biggrin.gif
Acum m-a apucat modestia ohyeah.gif
SORIN
QUOTE (Iarina @ Oct 14 2003, 06:07 PM)
Sorine, cui sa multumesc, tie sau scumpului tau? Cred ca la amandoi smile.gif Sa fiti sanatosi, sa aveti o familie unita si sa va iubiti tot timpul smile.gif

He He He...........daca e de ales intre masini si fetite, acum eu prefer masinile tongue.gif si taticu fetele biggrin.gif

Dar mult mai sigur ca peste 20 de ani, roata se va intoarce hh.gif

Pana atunci, iubim, ne iubim si mai avem loc de o nou dragoste biggrin.gif

Dar pana atunci, eu stiu doar un lucru.........31.gif

My Signature....

Banditu.
SORIN
Asa intr-o rara faza de seriozitate, dedic poza lui Lilith smile.gif

Banditu !! mwah1.gif
mimi
sa-ti traiasca Sorin thumb_yello.gif ..abia astept sa ma mandresc si eu cu ai mei asa...
multumesc pentru urari 31.gif
Mihai
Casa de piatra, mimi! Sa fiti fericiti si sa va iubiti mult! thumb_yello.gif
mimi
multumesc Mihai 31.gif ...atent ..si dragut..ca intotdeauna... smile.gif
vroiam sa va intreb daca a facut cineva pasul acesta, de a infia un copil sau daca stie cum se face..cam ce trebuie facut..cat dureaza..
Peter Pan
Si eu sunt mama! Sunt mama! Ce frumos suna! Am un baietel care are 8 ani si care imi spune aproape in fiecare zi:"Mami, cat te iubesc!!" Ma uit la el si-l vad cum ii lucesc ochii si simt in acele momente ca de aceasta iubire nu ma voi indoi niciodata.Este aceea dragoste neconditionata care nu moare niciodata. Apoi, ca si cum ar vrea sa fie sigur, se uita la mine si ma intreba :"Tu ma iubesti,mami?" De unde a inteles el de la varsta asta cuvintele "Te iubesc"?
Au fost putine momentele in care am fost despartiti,dar ma gandesc ca ar trebui sa-l invat,din ce in ce mai mult,sa nu mai depinda atat de mine, mai ales ca este baiat. Mi-a scris zilele trecute,de ziua mea:"Mami, te iubesc cand esti acasa, sambata si duminica"..... In fiecare dimineata ma intreba:"Si azi te duci la servici?"Mi se rupe inima....Probabil ca marea lui teama este sa nu ma piarda si pe mine, sa-l parasesc asa cum a facut-o tatal lui.I-am explicat, ca sa-i impac sufletelul, ca tati,chiar daca nu sta cu el,tot il iubeste,ii spun asta in fiecare zi pentru ca il vad ca se bucura...
Sunt mama si am inteles ce inseamna sa simti ca-ti poti da viata pentru puiul tau....
Si n-as vrea sa se inteleaga ca ma plang pentru faptul ca sunt mama singura.M-am impacat senin cu situatia si acelasi lucru il invat si pe puiul meu, sa infrunte senin orice situatie neplacuta din viata...N-are absolut nici un rost sa ne incarcam de ura.....Fiecare are un motiv al sau ,pentru el bine intemeiat, de a face un lucru sau altul....Noi ceilalati trebuie sa-lacceptam ca atre, daca vrem ca si noi, la randul nostru sa fim intelesi...
Sunt mama...E minunat,dar si greu in acelasi timp...E o responsabilitate mare,o "meserie" care se invata numai "din mers", nu poti citi o carte despre cum se creste un copil, ca apoi sa poti spune:Gata! M-am pregatit, stiu tot!" Ceea ce devine puiul este rasplata "muncii" tale de ani, a felului in care ai ales sa-l cresti,a ceea ce l-ai invatat sa faca si sa fie!
sorin666
Caroline, aproape 3 anisori
Vegas2002
Sorin666,sa-ti traiasca fetita clapping.gif,este o frumusica,o scumpica si o dulcica thumb_yello.gif
SORIN
Va salut...eu sant Banditu lui Sorin. Ca si taticu cred ca n-am sa ies normal laugh.gif ia uitati ce ma invata la 4 ani rofl.gif
SORIN
Si astat-i prietena mea pash.gif tot dilimache ca si mine rofl.gif rofl.gif
Lilith
Sorineee , iar mor de ras , "dilimache ca si mine " jamie.gif Cine e Caroline ? Stai ca nu mai inteleg nimic , eu stiu doar de un bandit (cel mai frumos bandit din lume ) si de o domnisoara nespus de frumoasa de 13 ani . De unde a iesit Caroline ?
Iar iti spun , ai niste copii nemaipomenit de frumosi !!
Vegas2002
Caroline,este fetita lui "sorin666",ci NU a lui SORIN wink.gif laugh.gif
Tear
Mezinul cel blond al meu !
SORIN
Sa-ti traiasca Julia si sa ai numai bucurii de la el smile.gif Cati ani are ??

Sorin.
Tear
Multumesc, Sorine ! Si ai tai asemenea ! Amandoi sunt frumosi, dar fiica-ta este superba ! Cel mic al meu face 11 ani acum pe 3 februarie, iar cea mare face 15 ani pe 11 aprilie. Voi incerca s-o "aduc" si pe ea aici, desi nu e prea fotogenica si nu am inca o poza reusita. Sa ne traiasca la toti copiii si sa ne ajute Dumnezeu sa avem puterea de a le oferi un viitor cel putin decent !
Re-editez, incercand sa pun o poza din anul 2000, cand Pastele a coincis cu ziua ei de nastere, ea fiind sarbatorita in bluza alba.
SORIN
La Multi Ani Mezinule!!! Sa cresti mare si sa ramai frumos ca si acum !! smile.gif

Iti doresc numai succes si sanatate 39.gif

Sorin.
Tear
Multumesc, domnu' Sorin ! smile.gif Pacat ca sora lu' Banditu nu este mai mica un pic... sorry.gif smile.gif
SORIN
A fost din toata inima Julia thumb_yello.gif si fara domnu...doar Sorin.

Sa dea Domnu sa ai doar bucurii de la ei....

Sorin.
Tear
Draga Sorin, n-ai inteles ! Vorbea Mezinul, nu eu ! biggrin.gif Esti un dragut ! mwah1.gif
Roxana
Ia uite ce de copii frumosi! Sa va traiasca la toti!
Cei cu copii mici......bucurati-va de ei acuma cit sint dulci si dragastosi si va spun "Mami te iubesc"...ca o sa vedeti voi mai incolo pe la 15-16-17 ani cum se schimba 180 grade atitudinea asta dulce.....o sa va uitati la ei si no o sa va vina a crede ca sint aceeasi care odata erau ingerasi......ah ce dor imi e de fiul meu cind era mic!!! Acuma are 16 ani merge pe 17, e in clasa a 11, deja se orienteaza dupa la ce facultati sa faca cerere anul viitor......e tifnos si plin de el...sta cu orele la oglinda,cind sintem in public nici nu vrea sa vorbeasca--e embarrassed sa stie lumea ca e roman......cind mergem la magazinul est european sta deoparte si se uita pe geam......caci nu e cool sa fii altfel decit astia de aici....
el este centrul universului...nu-l intereseaza de nimic decit de el......a uitat altruismul ce-l avea cind era pe la 7-8-9 ani.......asteapta sa fie servit...are o atitudine obraznica si plina de el.......ma uit cite odata si ma crucesc: "Asta e maimutoiul meu cel scump si dulce????????"
Aici conducerea auto incepe la 16 ani......de cind cu condusul nimeni nu-i mai ajunge la niveleul inalt....se crede adult si atoate stiutor......
SORIN
Buna Roxana smile.gif Adevarul e ca nici eu n-am fost mai breaz decat ' barbatelul ' tau....ca deja e aproape barbat thumb_yello.gif

Bucurate de el asa cum e ca alternativele sunt mai proaste....sa fie plin de el si nu de fusta lu maica-sa!!!

Si nu uita ca fetelor le plac aia tafnosi si pline de ei.....

Sorin.
Figaro
Wow, de abea astept sa mai creasca si gandaceii mei! Baietelul umbla singur, sprijinit de mobila. Fetita da din picioare in toate partile, merge lateral, se impiedica... tongue.gif
aurasupacurasu
Am vizionat cu drag pozele strumfilor vostrii ,mai mari mai mici ,mai blonzi mai bruneti! sint adorabili ,au inocenta si puritatea copilariei in priviri ..........
Sa va traiasca si sa va bucurati de ei .........o splendoare d ecopiii! thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.