Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cea mai frumoasă privelişte surprinsă
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Pagini: 1, 2, 3, 4
Ahriman
Rehael
ilie
amestecul unei marii triste
Darria
Darria
Erwin
Anca_M.


Data'q
Erwin


Sinaia, cota 1400
Rehael
Rehael
Erwin
Sttāmtoarea Gibraltar, văzută de pe ţărmul Africii:

Serenity
Ma gandeam ca pui si tu o priveliste cu adevarat superba, din Caras-Severin... rofl.gif
Marduk
Erwin
QUOTE(Serenity @ 17 Sep 2009, 10:21 PM) *
Ma gandeam ca pui si tu o priveliste cu adevarat superba, din Caras-Severin... rofl.gif


N-a fost vreme faină, dar să vedem dacă īţi place:


biggrin.gif
CharonOfNyx
Cate beri am baut eu langa fantana asta.... smile.gif
Serenity
Da, Erwin, e perfectiunea in starea ei cea mai pura laugh.gif
Charon... eheee... pe vremea ta puteai bea bere in spatiul public sau puteai face ilegalitati fara sa iti sara gardienii (politistii comunitari de fapt, da' se simt jigniti daca le zici "gardieni" asa ca le zicem... devil.gif) la jugulara biggrin.gif
CharonOfNyx
Hai, mai, Sere! Sa bei o bere pe ghizdurile fantanii nu e chiar o ilegalitate.
Eeee ... o bataie cu aia din Dealu Crucii, sa zicem biggrin.gif
Rehael


Serenity
Faina privelistea, Rehael. Unde e? biggrin.gif
Felina
superb. vreau si eu la tara. vreau acolo de fapt tongue.gif
Rehael
"Undeva" prin judetul Neamt. wink.gif Cam de prin zonele prin care s-au preumblat Creanga si Hogas.

Mai am o casuta faina; pacat ca e parasita...



Poaiana in care am facut pozele pe care le-am atasat ieri se cheama Poiana lui Iosup... smile.gif
Afrodita
Faina fantana, m-as risca sa beu o bere - doua - trei pe marginea ei biggrin.gif

Da' uite-acolo in creierii naturii mi-ar placea sa-mi petrec vremea macar o luna.... singura eventual, ca sa ma linistesc... sau c-o prezenta vesela biggrin.gif
Marduk
O familie fericita.

Data'q
Data'q
Data'q
Rovaniemi
Stīnca şoimului



Rovaniemi
Ghici unde-i făcută poza?


Serenity
Data, cat de modificate sunt pozele alea? tongue.gif
Rovaniemi



Rovaniemi



Rovaniemi



Rovaniemi
Scufundări īn marea galbenă rolleyes.gif :



Nefertiti
Unde sunt făcute? F faină zona...
Rovaniemi
Prima e Oltul īn dreptul mănăstirii Turnu (f. aproape de Cozia - Căciulata, un pic mai sus pe cursul rīului).

A doua şi a treia sīnt pe līngă mănăstirea Stīnişoara (ceva mai sus de Turnu, vreo 500 de metri, ca īnălţime, nu ca amplasament pe cursul Oltului).

A patra ... nu ştiu ... undeva din goana calului care era de fapt un tren, īntre Roşiori şi Videle, dacă reţin bine ...


P.S. Ah, şi mai este poza zero, să-i zicem, care-i făcută de sus, aproape de cabana Cozia. Se vede şerpuirea Oltului, īn depărtare pe dreapta e Călimăneştiul, mai īn apropiere tot pe dreapta e Căciulata.
Nefertiti
Uitasem cāt e de frumoasă valea Oltului... Am fost pe acolo, dar de fiecare data doar īn trecere. Şi iar mă īntreb de ce se īnghesuie toată lumea pe valea Prahovei.
Erwin
nefe: Pentru că neamul prost face economie de benzină! Mai bine, că există astfel multe locuri īn ţară ceva mai libere de cocalari şi manelişti.
Faine pozele! thumb_yello.gif
Data'q
QUOTE(Serenity @ 22 Aug 2010, 01:32 AM) *
Data, cat de modificate sunt pozele alea? tongue.gif


Nu cu mult. Doar culorile sunt enhanced. Locul nu mă īndoiesc că există așa cum īl vedem īn fotografie.
De aceasta īnsă, nu știu ce să spun:
Rovaniemi

Rovaniemi

Rovaniemi

Rovaniemi

Justitiarul
Data'q
ilie
aici sunt 4 poze!
Data'q
Aici unde?
Data'q
yronick


edit

Data, unde e facuta precedenta poza?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.