Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sunt Indignat!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3
Vornicum
Abis e pe aici de pe vremea lui Mihaitza ( din vremuri preistorice )... au facut facultatea de forumistica impreuna, erau colegi de banca. rofl.gif
Probabil ca l-a influentat in maniera de gandire sau ceva...
Felina
goguta, esti de coma! ai dat ignore la niste parteneri de discutie perfect decenti si la schimb ti l-ai gasit pe vornicul partener de discutie decent. da-mi voie sa roflmao.gif roflmao.gif rofl.gif
Vornicum
Da' Vornicu ce are ?
Cucu Mucu
Sunt cracanat!
turbo trabant
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 11:23 AM) *
Sunt cracanat!

Bai, nu vorbi urat de poporul roman aici prezent pe forum si care plange in batista ca lumea e rea si numai ei e buni! ohyeah.gif
Felina
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 10:23 AM) *
Sunt cracanat!



as zice si eu la fel, dar doamne cum ar suna! rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:27 PM) *
as zice si eu la fel, dar doamne cum ar suna! rofl.gif


Zi-o bre!

Eventual fa si o plansa pentru exemplificare! roflmao.gif
Felina
rofl.gif
goguta
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:18 PM) *
goguta, esti de coma! ai dat ignore la niste parteneri de discutie perfect decenti

Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios.
Ce mai decenta iti place si tie. tongue.gif
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:18 PM) *
si la schimb ti l-ai gasit pe vornicul partener de discutie decent.

Partener de indignare, in principiu.
Despre decenta lui am prea putine date, personal.
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:18 PM) *
da-mi voie sa roflmao.gif roflmao.gif rofl.gif

Ma bucur ca te pot "destinde".
Orice pentru un prieten.

turbo trabant
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 11:28 AM) *
Eventual fa si o plansa pentru exemplificare! roflmao.gif



/\ => / \


Superb topic, mai lipseste sa va plangeti indignati ca v-a venit scumpa intretinerea.
Felina
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 10:31 AM) *
Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios.
Ce mai decenta iti place si tie. tongue.gif

Partener de indignare, in principiu.
Despre decenta lui am prea putine date, personal.

Ma bucur ca te pot "destinde".
Orice pentru un prieten.



imi pare rau ca pierzi esentialul.
ca sa fac o paralele, ar trebui si eu sa-ti dau ignore pentru Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios. de ce? pentru ca asa imi apar mie dicutiile pe care le porti aici (la mmodul general, in majoritate).
Cucu Mucu
QUOTE(turbo trabant @ 26 Apr 2012, 12:32 PM) *
/\ => / \
Superb topic, mai lipseste sa va plangeti indignati ca v-a venit scumpa intretinerea.


Ntz, e asa
- masculin /|\

- feminin / () \
goguta
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:37 PM) *
imi pare rau ca pierzi esentialul.

Ah nu, fara pareri de rau.
Eu ma bucur sa te fac sa razi.
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 12:37 PM) *
ca sa fac o paralele, ar trebui si eu sa-ti dau ignore pentru Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios. de ce? pentru ca asa imi apar mie dicutiile pe care le porti aici (la mmodul general, in majoritate).

Daca n-o faci inseamna ca ai ceva tendinte sadomasochiste, sau ca nu crezi ce ai spus.
Si daca ai avea un minim de respect pentru forumul asta ar trebui sa dai report post cand vezi ceva de genul asta:
"Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios. de ce? pentru ca asa imi apar mie dicutiile pe care le porti aici (la mmodul general, in majoritate)."
MAI ALES CA "(la mmodul general, in majoritate)" mesajele mele se incadreaza, nu?
I se mai spune spirit civic(datorie civica), si cica in lumea civilizata functioneaza.

QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 12:23 PM) *
Sunt cracanat!

Pai si ai venit sa ne spui ca te indigneaza asta? Sau ca iti place?
mwah1.gif
Felina
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 10:48 AM) *
Ah nu, fara pareri de rau.
Eu ma bucur sa te fac sa razi.

Daca n-o faci inseamna ca ai ceva tendinte sadomasochiste, sau ca nu crezi ce ai spus.
Si daca ai avea un minim de respect pentru forumul asta ar trebui sa dai report post cand vezi ceva de genul asta:
"Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios. de ce? pentru ca asa imi apar mie dicutiile pe care le porti aici (la mmodul general, in majoritate)."
MAI ALES CA "(la mmodul general, in majoritate)" mesajele mele se incadreaza, nu?
I se mai spune spirit civic(datorie civica), si cica in lumea civilizata functioneaza.


first: omule, vorbesti despre un forum, wtf??

daca as face ce spui tu nu as mai avea prieteni smile.gif . pentru fiecare prieten am diverse impresii despre intentiile lor, dar in timp am invatat ca impresiile mele s-ar putea sa nu fie adevarate, si ca in marea majoritate, la fel ca si mine, oamenii vor sa aibe prieteni, sa aiba cu cine vorbi/sfatui si la randul lor au impresii cum ca alele mele remarci sunt mincinoase sau jignitoare etc. inca nu intelegi natura umana smile.gif . sunt aspecte si aspecte... unii oameni par a minti pentru ca isi amintesc gresit sau pentru ca emotional vibreaza altfel chiar in momentul in care discuta cu tine... nu stiu cum sa-ti fac tie acum teoria umanului... pe scurt in ochii altora te faci vinovat de aceleasi chestiuni pe care le acuzi la altii si daca toata lumea ar apasa pe ignore... n-ai mai avea nici prieteni, nici familie, nici colegi, nici sefi etc smile.gif

goguta
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 01:00 PM) *
... nu stiu cum sa-ti fac tie acum teoria umanului... pe scurt in ochii altora te faci vinovat

nu stiu cum sa-ti fac tie acum teoria gandirii logice ... pe scurt ma doare-n fund de cum par in ochii altora, important e cum par in ochii mei, iar in ochii mei nu pot face rabat de la logica si un minim de bun simt, chiar daca sunt pe un forum, chiar si in "Poiana lu' Iocan" tongue.gif mwah1.gif
March
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 01:23 PM) *
Sunt cracanat!


Nu cred. Ca altfel erai fotbalist milionar si nu-ti mai pierdeai vremea pe aici.
Felina
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 11:07 AM) *
nu stiu cum sa-ti fac tie acum teoria gandirii logice ... pe scurt ma doare-n fund de cum par in ochii altora, important e cum par in ochii mei, iar in ochii mei nu pot face rabat de la logica si un minim de bun simt, chiar daca sunt pe un forum, chiar si in "Poiana lu' Iocan" tongue.gif mwah1.gif



ok atunci, ai ignore de la mine smile.gif
abis
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 01:07 PM) *
pe scurt ma doare-n fund .... nu pot face rabat de la logica si un minim de bun simt

Pe scurt: ceva nu se leaga in ce postezi tu pe aici... unsure.gif
Cucu Mucu
QUOTE(March @ 26 Apr 2012, 01:10 PM) *
Nu cred. Ca altfel erai fotbalist milionar si nu-ti mai pierdeai vremea pe aici.


Asta cu folbaleiatorul e chiar o jignire! Astept scuze! tongue.gif

Goguta, ai o mare problema : e o diferenta imensa intre cine crezi tu ca esti si cine cred ceilalti ca esti! Nasol!
goguta
QUOTE(Felina @ 26 Apr 2012, 01:13 PM) *
ok atunci, ai ignore de la mine smile.gif

E mai sanatos asa, daca "(la mmodul general, in majoritate)" mesajele mele se incadreaza la "Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios" . wink.gif
March
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 11:51 AM) *
Eu pot fi foarte sensibil cand sunt contrat sau cand vreun moderator/admin/sm ( hai sa zicem Mihaitza ) ma baneaza


Mihai ( care ,daca n-ai stiut ,tot el e patronul forumului ) nu bana sau edita ceva cu una cu doua. Doar in mod exceptional intervenea. Si cred ca aprocedat bine si cand l-a selectat ca administrator pe Data'q. Astept ca Mihai sa vina pe aici odata si sa faca o analiza serioasa asupra modului cum se modereaza ( de catre unul singur ) " Politica interna ".
Cucu Mucu
roflmao.gif Se modereaza bine!

goguta
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 01:18 PM) *
Goguta, ai o mare problema : e o diferenta imensa intre cine crezi tu ca esti si cine cred ceilalti ca esti! Nasol!

Ca intre 2 si 98.
Dar cum ziceam nu ma prea intereseaza cine si ce crede.
Ma intereseaza mai mult argumentele si logica, prostii de genul asta. Ca altfel din gura se poate orice.
Eu cand reprosez ceva o fac loco, scurt, clar si la obiect.
Nu prea vad acelasi lucru inapoi, si e normal, dupa cum zici si tu mai sus, doar ca eu m-am impacat cu ideea asta, ca sunt diferit de 98%.


Imi tot apar niste mesaje aiurea, sper ca n-au legatura cu mine, nu?

"turbo trabant
54 minute in urma

Ati ales sa ignorati toate mesajele de la: turbo trabant. "

"abis
10 minute in urma

Ati ales sa ignorati toate mesajele de la: abis. "
Vornicum
QUOTE(March @ 26 Apr 2012, 01:20 PM) *
Mihai ( care ,daca n-ai stiut ,tot el e patronul forumului ) nu bana sau edita ceva cu una cu doua.

Sa iti arat "cum arata" ( rofl.gif ) log-ul meu de banari pe acest forum semnat de Mihaitza de cand sunt io pe aici ? ohyeah.gif
O sa iti ia doar 3 zile sa dai scroll down mwah1.gif

QUOTE(March @ 26 Apr 2012, 01:20 PM) *
Si cred ca aprocedat bine si cand l-a selectat ca administrator pe Data'q.

O singura data mi-a trimis nenea Data'q un mesaj privat si ala in ton prietenos si sfatuitor.
Io personal is multumit de persoana dansului.
Dupa cum am mai zis il scot la bericioaca cu prima ocazie.
Felina
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 11:18 AM) *
E mai sanatos asa, daca "(la mmodul general, in majoritate)" mesajele mele se incadreaza la "Exagerari, denaturari, minciuni, lipsa flagranta de logica, limbaj injurios" . wink.gif



hahahaha
pentru mine mai sanatos? de unde stii? smile.gif
eu nu dau ignore, sunt aici sa admir si sa interactionez cu miriada de moduri de gandire pe care numai un forum o poate gazdui si expune smile.gif
pentru mine forumul e o unealta de dezvoltare personala, nu una cu care sa imi ascut sentimente particulare.
eu din forum extrag o multime de... plusuri pe care le adaug vietii mele, cum ar fi idei, prieteni, cuvinte si nu in ultimul rand energie pozitiva
ce nu-mi place pun in cosul cu balast
c u later ma friend
Vornicum
Ai spus foarte frumos si poetic. Cred ca am varsat o lacrima de emotie.
abis
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 01:24 PM) *
Imi tot apar niste mesaje aiurea, sper ca n-au legatura cu mine, nu?

"turbo trabant
54 minute in urma

Ati ales sa ignorati toate mesajele de la: turbo trabant. "

"abis
10 minute in urma

Ati ales sa ignorati toate mesajele de la: abis. "

E ceva temporar. Ai sa vezi ca nu dureaza mult pana cand o sa citesti din nou mesajele alea. laugh.gif
Vornicum
Domnu' abis, matale ce arie pastoresti ?
abis
Aria cercului, nu stiai?

Sau aria toreadorului din "Carmen" - la alegere.
Vornicum
Prima data cand am revenit acum o luna, am avut impresia ca Mihaitza s-a enervat pe viata si i-a facut pe toti userii moderatori de sanki.
Erau online 7 useri, din care 6 erau moderatori laugh.gif

A trecut o luna si am aceeasi impresie.
goguta
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 01:59 PM) *
Domnu' abis, matale ce arie pastoresti ?

Aia din cauza careia se vaita lumea ca a ajuns Hanul nefrecventabil.
E plin de obiectivitate.

Vai mi-a sters un post perfect valabil si documentat si am turbat.
Vreau explicatii!!!
Vornicum
gogule, matale esti mai indignat si hartuit decat eram eu acum 10 ani ( un deceniu... duamne fereste si apara ce batran sunt pe aici rofl.gif ) cand ma luptam corp la corp cu Mihaitza biggrin.gif
goguta
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 02:07 PM) *
gogule, matale esti mai indignat si hartuit decat eram eu acum 10 ani ( un deceniu... duamne fereste si apara ce batran sunt pe aici rofl.gif ) cand ma luptam corp la corp cu Mihaitza biggrin.gif

Vai, deci nu e posibil ce mi-a facut.
Tot ce am scris in mesajul sters este perfect valabil in sistemele de justitie din USA, UK, Irlanda si arata cat de incult si lipsit de obiectivitate este Abis.
Si l-a sters !!!!
Cucu Mucu
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 02:13 PM) *
Vai, deci nu e posibil ce mi-a facut.
Tot ce am scris in mesajul sters este perfect valabil in sistemele de justitie din USA, UK, Irlanda si arata cat de incult si lipsit de obiectivitate este Abis.
Si l-a sters !!!!


ohyeah.gif

Iar sunt cracanat!
Vornicum
Ai facut PrtScreen inainte ?
Da-l in gat la Data'q, sa-l motroseasca putin.
turbo trabant
QUOTE(goguta @ 26 Apr 2012, 01:13 PM) *
Tot ce am scris in mesajul sters este perfect valabil in sistemele de justitie din USA, UK, Irlanda si arata cat de incult si lipsit de obiectivitate este Abis.

Doamnelor si domnilor, romanu' forumist e expert in tot.

Esti clona lui vornicum, clar, dovada cu fax scrin!
Vornicum
Chiar ma intrebam cat o sa treaca pana se va prinde si mercedes benz ca goguta si eu suntem clonati rofl.gif
Dn ciclul "Am intalnit si oameni precoce" ohyeah.gif
turbo trabant
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 01:23 PM) *
Chiar ma intrebam cat o sa treaca pana se va prinde si mercedes benz ca goguta si eu suntem clonati rofl.gif

N-am avut hartie la fax sa dau fax scrin. M-am dus pana in colt la mol sa iau de la speculantii aia.

Telexul lui matale e genial ca si suporterii.
Vornicum
QUOTE(turbo trabant @ 26 Apr 2012, 02:25 PM) *
N-am avut hartie la fax sa dau fax scrin. M-am dus pana in colt la mol sa iau de la speculantii aia.
Telexul lui matale e genial ca si suporterii.

Nu am inteles nimic din ce ai scris aici. Si crede-ma ca m-am straduit sa iau in calcul toate dialectele posibile.
turbo trabant
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 01:28 PM) *
Nu am inteles nimic.

E grav, mor de rusine. ohyeah.gif
Vornicum
Macar tu stii ce ai scris acolo ?
turbo trabant
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 01:29 PM) *
Macar tu stii ce ai scris acolo ?

Nu. dar ce conteaza? rofl.gif
Vornicum
Am trecut si eu pe la Politica , am postat si eu ceva si careva mi-a sters mesajul.
goguta are dreptate, Sadam Huseim era mic copil cu dictatura lui cu tot...

Aria de politichie are 10 moderatori si doar 2 useri postatori activi... si alora le sunt sterse mesajele. Misto situatie de fapt.
Cucu Mucu
Eu l-am ascuns, nu avea rost sa se continue pe tema asasinatelor.

Trolls fight! Misto! roflmao.gif
March
QUOTE(Vornicum @ 26 Apr 2012, 03:36 PM) *
Am trecut si eu pe la Politica , am postat si eu ceva si careva mi-a sters mesajul.
goguta are dreptate, Sadam Huseim era mic copil cu dictatura lui cu tot...


Cand spun ca-si face de cap aici dumnealui moderatorul , unii baga capul in nisip sau se fac ca nu au citit mesajul meu.
Vornicum
Pai daca situatia sta in halul in care mesajele dispar subit cu tot cu postatorii lor, e cazul ( zic eu ) sa se faca o revo-japo.
Sa posteze doar moderatorii acolo pana se plictisesc.
Cucu Mucu
EU AM ASCUNS MESAJUL VORNICULUI.
Vornicum
Inca te si lauzi cu abuzurile facute... mai bine.
March
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Apr 2012, 03:47 PM) *
EU AM ASCUNS MESAJUL VORNICULUI.


Ti s-a reparat sistemul ? Acum ca sunteti doi cand editati ceva semnati si spuneti si motivele. Dar nu stergeti postarea complet !
Cucu Mucu
Nu, doar pot ascunde mesaje pentru moderare. Nu le pot sterge sau edita.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.