Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Menestrel... Prin Europa
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2
euroha
ignore
euroha
ignore
euroha
ignore
euroha
ignore
euroha
ignore
euroha
huh... un... final... ignore... chiar daca Viata... nu are... ignore... cerut... ignore... primit... ignore. 1x1... chiar e... geniala... fica-mea... dupa care ne plangem de mila... io... mai ales mad.gif rofl.gif ce pacat... sa traiesti de doo ori... acelasi lucru... si sa cunosti... sa stii... sa fi trait... sa vezi... cum evolueaza... Viata... doozeci si cinci de ani... mai tarziu. jur... acelasi tipar... noroc ca nu mai traiesc... inca pe atat... sa vad si acest... rezultat... inca o... asemenea... tragedie... doo asemenea experiente... ucid... pacat... dar... irecuperabil...

am gasit metoda sa scot banii de la astia... fac cumparaturi... in contu' lor... cu... acceptul... lor... candva... o sa plateasca... cumparaturile... adica ma doare in... cot... cand o sa plateasca... ceea ce cumpar... io... am cumparat deja de... o mie si vreo... trei sute de euri...

jur ca exista o singura femeie pe care nu as da-o pe o... bere... rofl.gif din ceea ce cunosc eu... nu sunt... misogin.

cum... zicea... micul legionar... Allah u ahbar... si... stia ce... vorbeste.
Felina
QUOTE(euroha @ 1 Jul 2011, 02:48 AM) *
jur ca exista o singura femeie pe care nu as da-o pe o... bere... rofl.gif din ceea ce cunosc eu... nu sunt... misogin.



not good ma friend biggrin.gif (parerea mea!)
dar ce parere ai, ai cunoscut suficiente ?
Elena Z
Felina, te amoooo muchoooo ! Gracias ! mwah1.gif

Initial am vrut sa dau aici la tine in acest frumos jurnal si profund, copy paste la msg ce l-am citit azi p.m cand te asteptam pe tine sa vii sa ma iei de la mare,... dar Cel de Sus in care tu de mult nu mai crezi, ma facut sa intru din holul hotelului pe net si sa citesc msg privat de la tine,...si crede-ma ca dupa primul aliniat nici nu mi-a venit sa citesc mai departe ca deja ma apucase iar greata,... mancasem cred ca ceva stricat inainte,..totusi l-am citit asa pe picaturi, ca sa vad ce iti poate debila capul, ca sa vad ce poate debila capul unui om ai carui ochii mi-au spus de la inceput 'ai grija' dar din pacate sau din fericire pt mine, numai azi i-am inteles cu adevarat,... !

Si pt ca nu-i asa eu chiar sunt ok cu mine insumi, nu numai ma laud ca altii, pt ca eu chiar nu mai sunt de mult in paja mentala cum zici tu, pt ca eu chiar pot,,,, am decis ca mesajul tau sa il iau ca atare si sa trec la fapte ! caci nu-i asa fapele dor si vb, vorbele,... cu vorbe care sa fie in stare sa nimiceasca orice om, suntem in stare sa dam cu toti,,,, dar faptele sunt cele care raman !

Deci cum am zis,... vreau fapte !sincer nici nu ma ma intere dc ai mai venit azi pana la mare dupa mesajul pe care mi l-ai trimis,... sau ai crez ca io l-am citit deja si acu te chem sa imi cer iertare in fata ta in genunchi pt 'greselile' mele? sau ai crezut ca sunt asa de terminata si fara banii nici macar de o apa plata si atunci daca vii u dupa mine si ma ajuti o sa iti fiu recunosctoare toata la mia vida ! cacao mah ca ti.am aratat de mult ca ma pish pe banii tai si pe banii ori si cui o da aiurea cu mine si imi spune ca ma iubeste desi nu ma iubeste,....dar sa revenim la fapte !

Ti-am zis azi in masina inainte sa cobor, ca sa te pregatesti bine ca mai ai max 2 luni si te salt din Spania, din Timisioara, de unde mama o sa fii tu, daca tu se intampla urmatoarele:

1. Am zis ca stau o luna la tine in Spania, si tiinand cont ca pana acu nu am luat nici macar un dinero de la tine, tiinand cont ca ti.am spalat hainele si cacaoul 2 saptamani pe gratis, tiinand cont ca am desfacut picioarele cand ai avut u chef tot pe gratis,... vreau sa imi virezi banii in cont ca sa pot sa imi platesc cazarea aici unde sunt, 2 saptamani, cat imi mai ramane de stat acilea prin Spania.

2. Tiind cont ca totusi sa nu uitam ca am castigat un pariu, adica am zburat marti in loc de vineri cum trebuia, tiinad cont ca ti-am permis din prima seara sa te culci cu mine desi tu puteai a bere si aratai ca hell,... adica neangrijit cu floci pana in dintii, pt toate astea ai sa imi livrezi cat stau aici 2 saptamanii, min 100 de euro pe ZI in cont ca sa am de cheltuiala,.... si vezi ca poate ma razgandesc pt ca nu-i asa sunt femeie si pot, si iti cer mai mult pe zi,...

Mai facut CURVA cand nu am fost, mai facut MINCIONASA cand nu am fost, mai facut om de NIMIC cand eu de fapt valorez mai mult ca tine de cel putin o mie si una de ori !

Deci hai barbate ori la bal ori la spital ! sa vedem cine e mai tare si mai despth, eu femeia sau tU BARBATUL, da ii fii tu destepth in ceea ce iti priveste munca ti.am mai zis,... dar in viata,... what the f**k, ti-a dat de mult cu virgula rofl.gif si da oi fii io un simplu VAGIN asa cum afirmi tu, dar din pacate pt tine mai am si ceva urma de neuron si JUR ca am sa il pun pe tot impotriva ta daca nu indeplinesti conditia 1 si 2 al acestui CONTRACT adica pact du divolita hahaha

MLF si astept banii, suna-ma maine cand esti la banca,... sau din partea mea poti sa imi trimiti lovelele si pe western union, se accepta si aceasta modalitatea de PLATA !

Si daca nu,... atunci wtf ,.... cum vrei tu si dupa aia mancam rofl.gif rofl.gif rofl.gif
euroha
...

felina si io... "te quiero mucho..."
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.