Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Prabusirea Romaniei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Exploratorium > Afaceri si economie
Pagini: 1, 2
ilie
QUOTE(gigip @ 26 Jan 2011, 01:51 PM) *
REGIMUL NEODICTATORIAL AL PRESULUI BASESCU.

Gigipuletule, ce prostii vorbesti tu aici?!
Vezi ca nu se vorbeste asa cu o doamna, chiar daca ai fost tu militian.
March
QUOTE(freeman @ 26 Jan 2011, 04:00 PM) *
Gigipuletule, ce prostii vorbesti tu aici?!
Vezi ca nu se vorbeste asa cu o doamna, chiar daca ai fost tu militian.

Mai Gaga, vad ca ai prins curaj de cand ti-ai pus aura aia portocalie ! jamie.gif
March
Călin Popescu Tăriceanu a precizat ( la A3) că cei de la Mercedes nu au mai investit īn Romānia ca urmare a faptului că speculanţii imobiliari au crescut artificial preţurile la terenurile din zona īn care intenţionau să investească.
gigip
QUOTE(freeman @ 26 Jan 2011, 02:00 PM) *
Gigipuletule, ce prostii vorbesti tu aici?!
Vezi ca nu se vorbeste asa cu o doamna, chiar daca ai fost tu militian.

De ce crezi ca am vorbit cum nu trebuie? Dupa unii si tov.Ana pauker a fost o doamna(desi eu nu cred) iar blonda rau este a doua doamna a tarii,Nutica.
Sincer nu cred ca am vorbit cum nu trebuie iar faptul ca faci ori ai facut parte dintr-o categorie sociala,politist ori gunoier ca Prigoana nu este blamabil intr-o societate democratica,cum a fost Romania pana in 2005.
Eu cred ca cei care il blameaza pe Iordache( nu stiu ce lider sindical este) se descalifica uman jignind un om pe care nu-l cunosc pentru un singur motiv,ca este lider sindical si nu il pupa in nume pe presul portocaliilor.
gigip
Cucu Mucu
Aia de la Dacia sunt niste tampiti si ar trebui sa fie concediati toti, sa vada cum e sa nu aiba un salariu, apoi mai vedem daca le mai arde de greve de rahat. Stau cu scula in mana toata ziua si vor sa castige cat Bill Gates. Ehe, de la prea mult bine...



ilie
Corect!
Cla
Ce-mi place mie cuvāntul asta de "concediat"... ca doar nu iau concediu.
"You're fired!!" īnseamna "esti dat afara"
turbo trabant
QUOTE(Cucu Mucu @ 26 Jan 2011, 03:55 PM) *
Aia de la Dacia sunt niste tampiti si ar trebui sa fie concediati toti,

nu ne vindem tara varianta 2011. nimic nu s-a invatat in rrrromania.

intre timp insolventele in retail, industrie si servicii continua.
Cucu Mucu
QUOTE(turbo trabant @ 31 Jan 2011, 02:53 PM) *
nu ne vindem tara varianta 2011. nimic nu s-a invatat in rrrromania.

intre timp insolventele in retail, industrie si servicii continua.


Stai cu ochii si pe imobiliare, anul asta o sa vezi cativa granzi facuti una cu pamantul. Vin ani electorali, deci euro jos, asa ca vor fi sacrificati si exportatorii, aia care au mai ramas. Dar Bocsescu e cel mai tare guvern de dupa al doilea razboi mondial si e soarele romanilor! Traiasca partidul democrat liberal si conducatorul sau multiubit, traiasca tovarasul Traian Basescu!
turbo trabant
QUOTE(Cucu Mucu @ 31 Jan 2011, 04:46 PM) *
Stai cu ochii si pe ...

... bancile din cesmegiu, acolo se duc toate insolventele cand se duce ele thumb_yello.gif
turbo trabant
f interesant articolul asta

http://www.money.ro/sima-imprumutam-la-max...tia_852856.html

pot confirma deja inflatia in cateva domenii ( inflatie pe euro).
turbo trabant
toti puturosii din rrromania s-au socat ca rudele lor din afara nu le mai trimite bani moca, fara munca ca acum cativa ani.

http://www.capital.ro/detalii-articole/sti...ara-147359.html

deh, s-a epuizat izvorul nesecat de bani pe munca altora.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.