Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Te-a Făcut Să Rāzi.....azi Sau Cu Alta Ocazie?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
exergy33
Comentariile pe marginea unei competiții de patinaj artistic/dans pe gheață īn costume tradiționale. Fiecare imagine din postare a fost comentata cu umor wink.gif

Marduk
rofl.gif woot_jump.gif bop.gif hh.gif clapping.gif frusty.gif roflmao.gif

Felicitari noului ministru al educatiei si invatamantului: "Lucram la o noua lege a invatamantului, n-are sens sa modificam actualul act normativ..."
Marduk
Chiar se schimba domnule, incredibil, nu stiu ce sa fac sa rad sau sa plang. Fratilor suntem de rasul curcilor din intreaga lume, nu stiu sa existe o alta tara in care sa fie schimbata atat de des legea invatamantului. wacko.gif
punctt
canapea (felie de paine fara coaja) blink.gif


rofl.gif


[ DGE mwah1.gif ]


edit: [DGE = dictionar gastronomic explicativ] ohyeah.gif
abis
O reclama din Moldova


Marduk
Cu AKM-ul in spinare si papucii in picioare, hai la lupta fratioare! ooh.gif rofl.gif roflmao.gif

Marduk
Europa arde si Leo de la Strehaia se pieptana. rofl.gif clapping.gif
Fantasee
M-a făcut să rād (cam amar) limba de lemn sezonier a jurnaliștilor de tinichea: iarna a cuprins aproape toată țara, iarna și-a īntrat īn drepturi, etc.
Comportamentul celorlalte anotimpuri nu este cu deloc mai chic: primăvara apare veșnic timidă, vara e īn toată țara cu vacanțaaaa, iar toamna, dacă nu-și īntră tot īn drepturi ca īn compunerile de clasa a III a dă pă vremea mea, e bogată și ruginie.

yawn.gif

Și cānd le spun că meseria aia nu-i chiar pentru oricine aruncă cu ... cuvinte-n mine. laugh.gif
Am schimbat postul de radio.
exergy33


sursa
Marduk
Stelian Ogica a ajuns vedeta. rofl.gif rofl.gif rofl.gif ooh.gif secret.gif hmm.gif frusty.gif drunk.gif wacko.gif
Marduk
rofl.gif rofl.gif Cum poate un individ sa traiasca cu un astfel de nume? Căcărează Vasile Tailor Trebuie sa fie or extrem de mandru de originile sale or prost gramada!
Marduk
Nea Ghita a luat-o razna rau de tot. Nici cel mai infocat nationalist, dar citit, n-ar pune botul la o asemenea prostie. rofl.gif rofl.gif hh.gif clapping.gif drunk.gif
Cla
Hihi biggrin.gif mi-am adus aminte de ceva:

Hai sa rādem un oic: Profesorul meu de Geografie ne-a īnvatat cum s-a descoperit continentul australian de James Cook.
A zis: Copii, asa se zice: Geims Cuc, a si scris-o pe tabla de parca am fi prosti.

Asta n-o s-o uit toata viata mea rofl.gif
Cla
"Gheorghe Funar: Dacii au ajuns primii īn cele două Americi, dar escrocul de Cristofor Columb le-a furat copia unei hărți și a pretins că el a făcut descoperirile"

Auzi Marduk, mai exista mai tāmpiti ca atare si non plus ultra ? blink.gif ?

Oricine stie ca America a fost descoperita de Vikingi, prin anii 1000, nu de Columb care s-a scapat pe o insula din Caraibe. Asta e dovedita, Vikingii i-au numit pe indiani Skrälinger, adica "Urātii". Dup-aia s-au roit la Grönlanda, au fost primii europeni care au vazut vreodata un curcan.

Dar daca l-am lua pe Funar pe bune, Ainu se trag din daci si nevasta lui Lot s-a transformat īn saratele dacice, parol !! laugh.gif

Apropos Skrälinger, azi le-am zice "ultimul Mohican", si Vikingii de odinioara sunt trasi din Lipoveni, se stiau cu vāslele laugh.gif
Cla
QUOTE(Marduk @ 19 Feb 2016, 11:23 AM) *
rofl.gif rofl.gif Cum poate un individ sa traiasca cu un astfel de nume? Căcărează Vasile Tailor Trebuie sa fie or extrem de mandru de originile sale or prost gramada!

Mai sunt mai multi... Au fost la īnregistrat pe Chris... omul a avut dubii... Nu pot sa semn numele.
Tatal: De ce nu ?
Dar... va rog, domnule Tallnacht....
Cla
QUOTE(Marduk @ 19 Feb 2016, 11:23 AM) *
rofl.gif rofl.gif Cum poate un individ sa traiasca cu un astfel de nume? Căcărează Vasile Tailor Trebuie sa fie or extrem de mandru de originile sale or prost gramada!

Mai sunt mai multi... Au fost la īnregistrat pe Chris... omul a avut dubii... Nu pot sa semn numele.
Tatal: De ce nu ?
Dar... va rog, domnule Tallnacht....

Kristallnacht
Cla
Azi mi-am adus aminte de ceva, cred ca v-am povestit-o cāndva, nu conteaza.

Dormeam si m-am trezit cu un ceas īn cap, era ora 06:72

Ma gāndesc... ce tāmpenie... si chiar ma uit la ceas, era ora 07:12 blink.gif

Nu, n-am fost rapit de Aliens laugh.gif
Cla
Si īnca ceva, desi nu e de rās

I said now Baybe
Cla
Sunt mai obosit ca un cāine gata de cusca.
Marduk
Au inebunit de tot, au inceput sa ne urmareasca si sa ne filmeze cand ne basim! Nu peste mult timp vom auzim de un studiu, facut de cercetatorii (britanici) care sa acuze specia umana de nivelul crescut al CO2, metan etc. gaze care duc la incalzirea globala.
Cla
Desi as fi īnzapezit si mort de sete, m-as feri sa manānc zapada galbena... spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.