Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Ce Concerte Ati Mai Fost?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
Pagini: 1, 2
flu
@Carmi: din Arad, acum Cluj... cred ca asta ma face sa fiu din Ardeal tongue.gif
Cain
QUOTE (yronick @ Dec 7 2003, 03:49 AM)
Se face reclama la TV ca celebrul pianist Richard Clayderman va sustine un concert in Bucuresti la sala palatului in data de 13 dec 2003.Cei care aveti posibilitatea de-a va duce ...cinste voua!

mda... intre 1 milion si 3 milioane biletul... si sau epuizat imediat alea de 1 mil... nu mai sint decat de 3 ... si ceva; care da 100 parai pe bilet ?
Carmi
In seara asta p-undeva prin Bucuresti se lanseaza noul album al celor de la Zdob si Zdub...cica 300 de oi...
Rose
"450 de oi", maine la Palatul Copiilor, la 19.30 parca biggrin.gif
Black_lady
"maine" adica azi (joi, 18.12.03)... tongue.gif
Carmi
QUOTE (Rose @ Dec 18 2003, 04:46 PM)
"450 de oi", maine la Palatul Copiilor, la 19.30 parca biggrin.gif

maaama ce se mai inmultesc oile...nu stiam ca sunt asa de productive rofl.gif
Vegas2002
Pe 8 Februarie(...mai este f. putin pina atunci clapping.gif),mergem la "spectacolul" lui Celine Dion,abea astept...... spoton.gif
allexa
Wow! I-am vazut reclama si am auzit ca este super. Sa ne povestesti cum a fost. thumb_yello.gif
Vegas2002
Bineinteles ca am sa povestesc,sper sa pot face si poze thumb_yello.gif wink.gif
Anthrax
In data de 31 ianuarie Parazitii au sustinut un concert in SF-Gheorghe.
Ce sa zic, a fost bestial, au cantat 2 ore, baietii au baut cam o lada si ceva de bere - in timpul spectacolului, evident - m-a impresionat felul cum se purtau cu fanii, ne stropeau cu bere, ni le puneau in mana, tineau fanii de mana si cantau in acelasi timp. spoton.gif
Vegas2002
Aseara am fost la Celine Dion, iar urmatorul concert va fi al lui Elton John. spoton.gif
Black_lady
A auzit cineva ceva despre un concert Cargo luna asta in Bucuresti?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.