Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vand Bijuterii Lucrate De Mana
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Publicitate
Pagini: 1, 2
Felina
QUOTE(Felina @ 21 Apr 2009, 02:33 PM) *
De la o fata frumoasa pe nume Raluca:
24. Cerceii C7 (clic)



Cerceii de mai sus s-au asezat in plic si asteapta sa fie pusi la posta.
Serenity
Mi-au ajuns bijuurile!! yay.gif biggrin.gif Sunt chiar mai frumoase ca in poze, atata va zic wink.gif
Felina
Ma bucur ca i-ai primit! yay.gif
Felina
QUOTE(Felina @ 21 Apr 2009, 02:33 PM) *
De la o fata frumoasa pe nume Raluca:
24. Cerceii C7 (clic)


Plicul a fost expediat.
Felina
Am mai primit trei confirmari:
-o persoana a depus banii in cont cu cateva zile in urma
-un plic a ajuns la destinatar azi
-o alta persoana a trimis banii in contul lui Florin azi

Va multumesc pentru ca m-ati anuntat! flowers.gif
dascalita
Multumim pentru cercelusii expediati! mwah1.gif

Pe la sfarsitul saptamanii Florin isi va verifica din nou contul si va vom spune bilantul.
Multumim creatoarei generoase si fetelor cu gusturi fine! sorry.gif
Afrodita
Vineri pun si eu la posta plicul cu banii stransi de la bijuurile de aci smile.gif Fac ca si data trecuta: il pun pe adresa lui intr-o felicitare, ca mai am una acasa. Acuma sa nu se supere daca felicitarea nu-i prea minunata, ca nu mai stiu de care e laugh.gif
Felina
@Dasca flowers.gif

@Afro, maine trimit plicul cu toate comenzile din UK. flowers.gif
Felina
Jude a primit plicul si va depune banii curand! Multumesc ca m-ai anuntat! flowers.gif
Felina
QUOTE(Felina @ 17 Apr 2009, 10:32 AM) *
Urmatoarea comanda ii revine Linicai: "3 bratari, 3 perechi de cercei si 3 coliere"
12. Bratara
13. Bratara
14. Bratara
15. Cercei
16. Cercei
17. Cercei
18. Colier
19. Colier
20. Colier



Urmatoarele bijuuri s-au asezat in plic si asteapta sa fie duse la posta:



12. Bratara B7
13. Cerceii C24
14. Colierul CL2

15. Bratara B9
16. Cerceii C31
17. Colier CL1

18. Bratara B8
19. Cerceii C4
20. Colier CL4

Felina
Carmelita tocmai a primit bratara si va trimite banii in curand. Multumesc! flowers.gif
dascalita
Pupam Carmelita care s-a ascuns , dar iata ca nu s-a ascuns de tot! mwah1.gif
Afrodita
QUOTE(Felina @ 23 Apr 2009, 11:00 AM) *
@Afro, maine trimit plicul cu toate comenzile din UK. flowers.gif



Yeeeeeeeey clapping.gif Abia asteeeeeept!! mwah1.gif hug.gif Multam mult!!!

Maine trimit si eu banii in plicul cu felicitarea - ca si data trecuta - deci Dasca sa-l intrebi pe Florin cand ii primeste si sa-i spui ca tre sa-i ajunga un plic cu cel putin 50 lire - nu stiu inca exact cat, anunt maine seara cat am trimis. smile.gif
Felina
QUOTE(Felina @ 23 Apr 2009, 11:21 AM) *
Urmatoarele bijuuri s-au asezat in plic si asteapta sa fie duse la posta:
12. Bratara B7
13. Cerceii C24
14. Colierul CL2

15. Bratara B9
16. Cerceii C31
17. Colier CL1

18. Bratara B8
19. Cerceii C4
20. Colier CL4



Am uitat ieri sa spun ca le-am pus la posta la pranz. Drum bun! biggrin.gif
Felina
Urmatoarele bijuuri s-au asezat in plic si asteapta sa fie duse la posta:


21. Cercei C26
22. Cercei C23

25. Cerceii C16

26. Cerceii C1
27. Bratara B4

28. Cerceii C5
29. Cerceii C17



@Afro flowers.gif
Felina
Am expediat plicul catre UK.
Afrodita
Uraaaaaaaaaaaa clapping.gif drunk.gif

Si io l-am expediat spre Ro cu neste lire in el smile.gif Sper s-ajunga curand intreg si nevatamat smile.gif

Multam mult iubita mwah1.gif
dascalita
Am primit cercelusii C7 care s-au dovedit mai frumosi decat in poza! Multumim si felicitari pentru creatie!
Cum primim banii de la Afro si verificam contul vom face bilantul bijuurilor!
Felina
Dasca, multumesc ca m-ai anuntat. Ma bucur ca iti plac. smile.gif
Felina
Afrodita a anuntat ca a primit bijuurile comandate. O asteptam cu detalii despre cum au placut cumparatoarelor. smile.gif


Astept inca vesti de la Linica, sper sa treaca pe aici cand primeste plicul.
Felina
Din cate imi amintesc, nici Boudicca nu a primit inca plicul. Sper sa fie totul ok.


In rest, am impresia ca absolut toata lumea a depus banii la Florin in cont. Va multumesc frumos si va astept pe la magazinul meu virtual! flowers.gif


P.S. Daca aveti orice problema cu bijuurile de la mine, va rog sa ma contactati pe pm si voi face tot posibilul sa gasesc o rezolvare.
Afrodita
Fuguta asa: toate fetele au fost super incantate de bijuuri, au succes biggrin.gif (Si mie-mi plac mult mwah1.gif )
Felina
Ma bucur Afro sa citesc asta biggrin.gif
Sa le purtati sanatoase!
dascalita
Tin sa aduc niste laude creatoarei de bijuuri! Cercelusii C7 thumb_yello.gif au facut ravagii in campusul din Agronomie unde locuieste fiica mea!
Multumim inca o data pentru ajutor si implicare, felina!
Dumnezeu sa te binecuvanteze!
Felina
QUOTE(Felina @ 23 Apr 2009, 11:21 AM) *
Urmatoarele bijuuri s-au asezat in plic si asteapta sa fie duse la posta:
12. Bratara B7
13. Cerceii C24
14. Colierul CL2

15. Bratara B9
16. Cerceii C31
17. Colier CL1

18. Bratara B8
19. Cerceii C4
20. Colier CL4



Linica a primit bijuteriile si va depune banii in contul lui Florin cat de curand.

@Linica: te astept cu impresii! flowers.gif
Felina
QUOTE(dascalita @ 5 May 2009, 10:35 AM) *
Tin sa aduc niste laude creatoarei de bijuuri! Cercelusii C7 thumb_yello.gif au facut ravagii in campusul din Agronomie unde locuieste fiica mea!



Iti multumesc frumos Dasca pentru aprecieri! Cine mai doreste sa comande e binevenit! Nu ma supar daca Ralu da adresa saitului meu de bijuuri prin campus biggrin.gif .
Felina
Cred ca e timpul sa fac bilantul acestei campanii:

1. Din vanzarea bijuurilor s-au strans 500 lei noi si 30 de euro (n-am inteles daca asta include si cele 50 de lire stranse de Afro).

2. Musterii hanului au cumparat 29 de bijuterii.

3. Trei probleme s-au ivit:

a) Un plic cu bijuterii nu a ajuns la destinatie (la Boudicca). Am trimis un alt plic despre care sper sa ajunga cu bine, iar daca nu ajunge, mai incerc biggrin.gif .

b) O mica problema a fost cu o pereche de cercelusi gen clips pe care destinatarul nu a reusit sa-i prinda bine si a ales sa le puna cerceilor tortite. Nu a vrut sa accepte nici una din ofertele mele de a indrepta neplacerea.

c) O alta problema a aparut la o pereche de cercei cu margele lipite, margele care s-au desprins usor. Intre timp am primit lipici bun de la Oiski-Poiski din Germania (plecaciuni!), am refacut cerceii si mai am sa-i trimit din nou catre UK.


4. Am trimis in total 9 plicuri pentru 13 destinatari, dintre care 10 au foarte multumiti, un destinatar a primit o bijuterie la care a vrut tortite, iar o destinatara nu a primit deloc plicul (dar al doilea plic e pe drum).


5. Dupa pretul afisat la inceputul acestui topic, la 29 de bijuterii revin 290 lei noi, dar s-au strans de trei ori mai mult, cu aproximatie.



@Tuturor celor ce au ales sa il ajute pe Florin cumparand bijuterii: va multumesc!
@Afrodita: multumesc pentru implicarea directa si indirecta in aceasta campanie!
@Dascalita: multumesc pentru tot!



As inchide acest topic, dar mai astept pana Boudicca si Afro primesc ceea ce au cumparat, asadar mai suportati-l putin.



@Tuturor flowers.gif
@Florin: refacere usoara!
Felina
Boudicca a primit cel de-al doile plic. smile.gif
Felina
E timpul pentru o alta campanie, asadar haideti sa il ajutam pe Alex si sa (ne) facem un cadou frumos in acelasi timp: Alex are nevoie de bani pentru a putea fi operat de o tumoare gigant.



Felina
Ieri am trimis plicul cu colierul CL3 catre Afrodita. Am refacut colierul dupa ce am reusit sa gasesc margelele alea rosii cu incrustatii negre.



De acum cred ca pot considera acest topic inchis si chiar as ruga un admin sa il inchida. Multumesc mult!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.