HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Patite In Concediu, Chestii hazlii
Rating 5 V
Cla
mesaj 17 Feb 2008, 04:07 AM
Mesaj #1


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Pe cand se mai putea merge pe Autoput-ul din Yugo, m-am oprit pe la Nis la o parcare.
Si am dormit un pic. La fel si turcul de langa mine...
Se trezeste si "Uuuah!!!" ooh.gif cry.gif
I l-or furat pe taica-sau, mort, pt ca nu l-a trimis cu avionul, ci l-a bagat intr-o lada, sus pe masina... rofl.gif

Mai aveti si voi de-astea? smile.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
mutulica
mesaj 28 Feb 2009, 11:37 AM
Mesaj #2


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



mai hakana putin de cheile nerei, pe cheile carasului, linga pestera liliecilor, gaska cu corturi, mici de doua persoane, omul si colega...
noaptea ma trezeste colega de cort... se aude zgomot, trezeste repede ca a venit lupu... ma scol, mai uit afara, niste pisici ne lingeau blidele nespalate si le luceau ochii in noapte... iar eu si fraierul din cortul de vis-a-vis ne uitam ca prostii unul la altul
noaptea urmatoare, spalam blidele, ascundem mancarea... facem gimnastica, alea, alea... dormim... iar colega "scoala ca e groasa, sigur e un urs afara". m-am gandit urs nu cred, da poate... mistreti... ma ridic, scot nasul afara... se invarteau niste vaci in zona, probabil atrase de felinarul uitat aprins in mijlocul taberei.. de data asta iesisera din corturi ambii parteneri de tabara. ne-am salutat, am gonit vacile, am mai baut un pahar, si ne-am intors care in cortul lui cu promisiunea ca maine noapte poa sa fie orice nu ne mai trezim...
apuc sa atipesc, trage iar de mine sa ma trezesc ca se aude un zgomot, cineva ne umbla in blide, oare ce o fi afara... refuz sa cedez... ma intorc pe partea cealalta... in juma de ora ma trezesc in apa...
cortul era pe marginea raului, de la ploaia din amonte a venit apa mare, blidele lasate chiar pe marginea apei dupa ce le-am spalat au dat alarma... da si ce daca


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 05:47 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman