HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

5 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> I Don't Like Mondays, [Jurnalul lui Ares_mE]
Mihai
mesaj 28 Nov 2005, 08:09 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Scrieri, ganduri, amintiri din viata forumistei Ares_mE veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 28 Nov 2005, 08:40 PM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



boing....boing....boing.....
azi ma simt biluta....
de ce scriu acest jurnal este un mister foarte mare pentru mine.cred ca vreau sa ma aud vorbind(sau mai bine zis sa ma citesc vorbind).
anyway...azi am plastelinizat ohyeah.gif .ceea ce in limbaj normal inseamna ca m-am jucat cu plastelina.opera mea de arta e inca in constructie...momentan sunt 2 picioare legate de ceva ce sper eu ca va fi un trunchi candva.asta daca nu ma supar si nu ma apuc sa il fac copac sau mai stiu eu ce.nu ma mai jucasem cu plastelina de vreo 12 ani...uitasem cat de fain e(ah...da....sunt foarte pasionata de "puncte,puncte" tongue.gif ).offff...cred ca e mai bine sa nu ma bagati in seama...mi-e somn si am mult prea multa cafea in mine. f**k...iar mi-am pierdut bricheta.imi da si mie cineva un foc?never mind...am gasit-o.
promit ca la post-ul urmator sa incerc sa fiu mai coerenta...in apararea mea trebuie sa spun ca nu am dormit de sambata dimineata.

Acest topic a fost editat de Ares_mE: 28 Nov 2005, 10:17 PM


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 28 Nov 2005, 10:06 PM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



am uitat sa precizez ca daca are cineva ceva de spus este binevenit sa vorbeasca liber.critica constructiva? tongue.gif


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 28 Nov 2005, 10:06 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ares_mE
mesaj 28 Nov 2005, 11:50 PM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



lipsa de somn are efecte devastatoare.eu imi propusesem ca acest jurnal sa fie cat de cat serios dar imi este imposibil sa fiu serioasa din moment ce ma simt biluta.in cazul in care va intrebati ma simt o biluta din aia care face boing,boing si sare isteric.nu stiu ce culoare am totusi:(.normal ca exista si varianta de a nu scrie azi dar m-am gandit ca merita sa va impartasesc si voua faptul ca sunt o biluta.aberez pe ideea asta cu biluta...boing:P.oricum,imi tin promisiunea de a fi ceva mai normala la urmatoarele post-uri.sper cel putin.

boing,boing
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  bilutza.jpg ( 1.89K ) Numar descarcari: 60
 


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 29 Nov 2005, 11:25 AM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



QUOTE (Ares_mE @ 28 Nov 2005, 07:40 PM)
anyway...azi am plastelinizat ohyeah.gif .ceea ce in limbaj normal inseamna ca m-am jucat cu plastelina.opera mea de arta e inca in constructie...momentan sunt 2 picioare legate de ceva ce sper eu ca va fi un trunchi candva.asta daca nu ma supar si nu ma apuc sa il fac copac sau mai stiu eu ce.nu ma mai jucasem cu plastelina de vreo 12 ani...uitasem cat de fain e

Am primit de ziua mea un set de plastelina, si aproape ca uitasem de el. Dar sapatamana trecuta l-am redescoperit si m-am apucat de construit. Am vrut sa fac o masinnuta, dar nu am (inca) indemanarea necesara (sau rabdarea), asa ca mi-a iesit pana la urma un carucior... spoton.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 29 Nov 2005, 03:09 PM
Mesaj #6


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



offf...dupa ultima sedinta de plastelinizat omuletul meu a ajuns sa semene si el cu un carucior.dar lasa ca ma fac eu mare!!!! ohyeah.gif ...oare 3 metri o fi destul de mare? hmm.gif tot nu sunt serioasa....uite cum promit eu lucruri si uit sa ma tin de ele...bine ca macar mi-am amintit.ma duc sa mai plastelinizez un pic.


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 29 Nov 2005, 06:51 PM
Mesaj #7


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Uite ca postez din nou numai ca pe alt ton ca m-am intristat rau intre timp.Stateam eu si plastelinam fericita si uite ca incepe o melodie care imi aminteste de o persoana foarte draga mie...si acum stau suparata si numai winamp-ul e de vina! mad.gif Offf....si acum ascult melodia aia incontinuu si nu pot sa mai fac nimic...


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 30 Nov 2005, 12:37 AM
Mesaj #8


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Uite ca s-a terminat si ziua de ieri...tare nesuferita mi-a fost.Acum sunt relativ fericita pentru ca e ziua mea(ma cheama Andra).Of...nu am busuioc in casa...cum o sa-mi visez eu uristul?? hmm.gif Cred ca tre' sa astept pana la anu' tongue.gif .


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 30 Nov 2005, 05:56 PM
Mesaj #9


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Uite ca iar ma gandesc la trecut...Urasc foarte tare ideea asta.Urasc multe lucruri."Ma doare tot ce-a fost si nu mai este..."


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 30 Nov 2005, 08:06 PM
Mesaj #10


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



flowers.gif La Multi Ani!

Multa fericire, iubire si sanatate! mwah1.gif Si fie ca ce va fi... sa fie de bine. smile.gif

pash.gif yay.gif ani.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 30 Nov 2005, 08:25 PM
Mesaj #11


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



La multi ani Biluta 39.gif smile.gif


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flori
mesaj 30 Nov 2005, 08:26 PM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.024
Inscris: 6 September 04
Din: somewhere over the rainbow...
Forumist Nr.: 4.413



Andra La Multi Ani!
Sa dea Domnul ca ursitul sa-ti apara in realitate si sa te faca fericita!


--------------------
Nu anii din viata mea sint importanti ci viata din anii mei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
denise
mesaj 30 Nov 2005, 08:39 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: MembriOffBoard
Mesaje: 2.426
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.412



smile.gif La Multi Ani, Andra.
Super titlul si imi place si stilul.


--------------------
__________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 1 Dec 2005, 03:13 AM
Mesaj #14


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Multumesc frumos tuturor celor care mi-au zis "la multi ani"...dar si celor care nu mi-au zis dar s-au gandit sa-mi zica...
Uite ca eu am venit acasa foarte deprimata,plictisita...si voi m-ati inveselit...sunteti niste dulci cu totii mwah1.gif hug.gif Ca tot ma gandeam eu in timp ce urcam scarile(ca stau la 10 si nu imi merge liftul)la ce voi face cand ajung acasa....si uite ca va pup din nou pe toti mwah1.gif ca m-ati inveselit...aaa.....si ptr denise....titlul vine de la o melodie care imi place foarte mult....da' nu mai stiu cine canta varianta originala....stiu ca au bon jovi si tori amos cover-uri dupa ea(ah...da...am uitat sa precizez ca sunt innebunita dupa bon jovi de vreo 10 anisori)....



Acest topic a fost editat de Ares_mE: 1 Dec 2005, 02:09 PM


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jude
mesaj 1 Dec 2005, 08:38 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.044
Inscris: 8 May 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 6.257



QUOTE (Ares_mE @ 1 Dec 2005, 03:13 AM)
...dar si celor care nu mi-au zis dar s-au gandit sa-mi zica...

Aia eram eu... sorry.gif Se pune cu o zi intarziere? flowers.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 1 Dec 2005, 08:43 PM
Mesaj #16


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Da, si eu, tot cu intarziere: ieri eram prea ocupat sa (ma) sarbatoresc tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 1 Dec 2005, 08:45 PM
Mesaj #17


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Normal ca se pune.Mersi frumos!La multi ani si voua ca doar e 1 decembrie!
Latest news!!!Ultimul raport cu privire la omuletul de plastelina afima ca incepe sa semene cu un omulet!!Cu adevarat senzational!
Promit ca dupa ce o sa fie gata o sa pun o poza cu el sa il stie lumea. tongue.gif

Acest topic a fost editat de Ares_mE: 1 Dec 2005, 08:49 PM


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 1 Dec 2005, 09:38 PM
Mesaj #18


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



clapping.gif Am terminat omuletul!!!E cel mai frumos omulet din lume!Si acum sta sprijinit de monitor si se uita la mine cum scriu si va face cu mana ohyeah.gif Da' uite ca nu m-am gandit cum sa il botez..............................Cred ca o sa ii zic Georgica.Daca aveti alte idei....Stai sa ii pun si poza sa il stie toata lumea tongue.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  omulet.jpg ( 13.97K ) Numar descarcari: 67
 


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jude
mesaj 1 Dec 2005, 09:40 PM
Mesaj #19


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.044
Inscris: 8 May 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 6.257



rofl.gif Foarte artistic omuletul tau! La mai multi! smile.gif



Acest topic a fost editat de jude: 1 Dec 2005, 09:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Olaf
mesaj 1 Dec 2005, 09:41 PM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.591
Inscris: 22 September 03
Forumist Nr.: 826



Da, foarte... expresiv smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 1 Dec 2005, 09:45 PM
Mesaj #21


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Stai sa va mai dau si un close-up

Acest topic a fost editat de Ares_mE: 1 Dec 2005, 09:45 PM
Descarca fisierul/ele
 


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 3 Dec 2005, 12:50 AM
Mesaj #22


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Urasc lumea!Si da,merita....Astazi,o colega de clasa imi povestea foarte senina cum a avortat ieri...Pentru mine a fost dureros.Numai ideea ca fiind om poti avorta fara sa te gandesti ca acel copil poate fi cineva....oricine...ma doare...Chiar daca nu imi plac copii...nu stiu...m-a bulversat faptul ca un om poate omori o alta fiinta inainte de a-i da sansa sa se nasca fara sa se gandeasca macar la faptul ca e o crima...Si nu vorbesc despre avort...ci despre inconstienta...Tot ea imi povestea despre o femeie care facuse 11 avorturi!!!!11!Generatia din care fac parte dar careia nu ii apartin e atat de inconstienta...Si eu fiind in situatia ei as fi ales aceeasi cale...dar in nici un caz nu mi-ar fi fost asa de usor...Nu cred ca e ceva despre care poti vorbi zambind...
Pentru a intelege ce m-a mai suparat azi va rog sa incercati ceva...Incercati sa va ganditi la o persoana pe care o respectati enorm de mult.Genul acela de om care chiar merita tot ce e mai bun.Nu conteaza prin ce v-a impresionat sau in ce relatii sunteti cu el sau ea.Acum,imaginati-va ca acel om poate sa moara oricand...Si voi nu puteti face nimic pentru a impiedica asta...Daca sunteti ca mine si pretuiti anumite lucruri mai presus de orice altceva atunci e mai simplu de inteles...Eu respect enorm de mult oamenii inteligenti care,pe langa asta,sunt si foarte "cititi"...Oameni care pot purta o conversatie pe orice tema fara sa se blocheze.Eu cunosc,din fericire pentru mine,trei asemenea oameni...Ganditi-va ca unul din ei poate muri acum...Si ca voi nu puteti fi langa el(sau ea) pentru ca el(sau ea) nu va lasa...Si ganditi-va ca acela e omul pe care il iubiti...
Urasc lumea...
"I wanna shoot the hole day down..."


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
denise
mesaj 3 Dec 2005, 10:43 AM
Mesaj #23


Domnitor
******

Grup: MembriOffBoard
Mesaje: 2.426
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.412



sad.gif colega ta va realiza mai tarziu ce a facut- si asta nu inseamna ca o va durea mai putin.
Despre persoana bolnava - incearca sa nu te gandesti la tine ci la ea. Poate nu i-ar placea sa fie vazuta in astfel de momente, nu asa vrea sa raman in amintirea voastra, plus ca mai mult ca sigur vrea sa te protejeze. Si unui bolnav ii e foarte greu sa mai suporte si durerea celorlalti, pe care o simte si o vede, oricat ar incerca acestia sa o ascunda. E greu, dar va trebui sa accepti- este alegerea acelei persoane, e dorinta ei, poate ultima. Cu atat mai mult trebuie respectata. hug.gif
flowers.gif

Acest topic a fost editat de denise: 3 Dec 2005, 10:44 AM


--------------------
__________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 3 Dec 2005, 02:24 PM
Mesaj #24


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Nu faptul ca nu pot fi langa aceea persoana ma doare cel mai tare...ci faptul ca in general oamenii care merita sa fie fericiti sunt cei care au cele mai multe probleme.


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 4 Dec 2005, 07:18 PM
Mesaj #25


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Uite ca m-am mai inveselit(cred ca faptul ca maine tre sa ma duc la scoala ajuta...ca ma gandesc ca de-abia maine ohyeah.gif ).Ah..da...Si pentru ca vine Mos Nicolae!Va saluta si Georgel caruia i-a cazut un picior dar nu conteaza.Il cladesc eu la loc!Mie imi pica netul din juma' in juma' de ora si imi vine sa iau un ciocan si sa dau in monitor pana il fac bucati .Ce vina are monitorul inca nu stiu...cred ca e mai aproape ohyeah.gif Astazi mi-am facut clatite si ceea ce e cel mai frumos e ca au fost chiar bune!Vara asta am incercat sa gatesc supa la plic...Am ars-o!!! ohyeah.gif Sunt cea mai buna bucatareasa din lume,nu-i asa?In rest...m-am jucat,am citit...am revazut "Stralucirea eterna a unei minti neprihanite"....Ma duc sa mai vad un film...cred.Voi reveni tongue.gif

Acest topic a fost editat de Ares_mE: 4 Dec 2005, 07:19 PM


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 6 Dec 2005, 10:52 AM
Mesaj #26


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Vine,vine primavaraaaaa....Ma obsedeaza cantecelul asta de vreo 2 zile ohyeah.gif Uite ca a venit si ziua asta,una din zilele mele preferate din an yay.gif .Acum lipseste un pic de zapada si ar fi perfect.Si mai e putin de tot pana la Craciun(si implicit vacanta ohyeah.gif ).De maine cred ca iar o sa innebunesc pe toata lumea cu colinde.Dar pana maine..."Vine,vine primavaraaaaaaaaa!"
voua ce v-a adus Mosu'?


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 6 Dec 2005, 02:45 PM
Mesaj #27


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE (Ares_mE @ 6 Dec 2005, 10:52 AM)
voua ce v-a adus Mosu'?

Nimic! cry.gif Platesc tributul emigrarii.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 6 Dec 2005, 02:53 PM
Mesaj #28


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Imi pare rau sad.gif dar sa stii ca nu e el de vina... flowers.gif Astea i-au cazut din sac in fata usii mele si nu stiam pentru cine sunt...Uite ca acum aflu.Il ierti ca e batran si nu vede bine? flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif

Acest topic a fost editat de Ares_mE: 6 Dec 2005, 02:55 PM


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 6 Dec 2005, 02:55 PM
Mesaj #29


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Sigur! Orice e mai mult si mai bun ca nimic. sorry.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 6 Dec 2005, 03:01 PM
Mesaj #30


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Stai ca mi-a trimis un sms si mi-a spus ca asta e tot pentru tine.user posted image
A vrut sa-l lasa la tine dar nu ti-a gasit casa...E chiar foarte batran....Si mi-a mai zis si ca la anu' o sa incerce sa nu mai uite.


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 6 Dec 2005, 03:08 PM
Mesaj #31


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



wub.gif sorry.gif sorry.gif
m-ai facut sa cry.gif
parca am doi ani unsure.gif

Cel mai mult imi place ursuletul, cred ca e pufos si bland. Daca te mai intalnesti cu el, sa-i zici multumesc frumos din partea mea si ca-l astept si la anu! sorry.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 6 Dec 2005, 04:01 PM
Mesaj #32


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



Promit sa-i zic!Si daca iar nu iti gaseste casa la anu' sa stii ca il bat!
Of...hai ca m-am luat cu Mosu' si am uitat sa ma laud!I-am facut scaun lui Georgel!Cu cana pentru cafea cu tot ohyeah.gif .Da nu mai am plastelina cry.gif .Poate imi aduce Mos Craciun tongue.gif !


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 6 Dec 2005, 04:25 PM
Mesaj #33


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



vrem dovada! (adica poze tongue.gif )


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares_mE
mesaj 6 Dec 2005, 04:36 PM
Mesaj #34


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 621
Inscris: 21 October 05
Forumist Nr.: 7.129



E bine?Chestia neagra de langa el ar trebui sa fie o scrumiera si aia albastra cana...plina cu cafea ohyeah.gif sau ceai....In functie de cheful lui cred
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  georgel2.jpg ( 11.96K ) Numar descarcari: 52
 


--------------------
"In incercarile cruciale tigara ne este de-un ajutor mai mare decat Evangheliile."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 6 Dec 2005, 04:46 PM
Mesaj #35


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



laugh.gif ce relaxat e, asa... picior peste picior... biggrin.gif


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 15 May 2024 - 11:11 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman