HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Hockey
nefertiti-old
mesaj 15 May 2005, 10:56 PM
Mesaj #1


Coffee woman
******

Grup: Membri
Mesaje: 8.981
Inscris: 7 September 03
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 721



Cehia tocmai a castigat Campionatul Mondial de anul acesta, a invins in finala Canada cu 3-0!!! spoton.gif


--------------------
"Libertatea de a respinge e singura libertate." (Salman Rushdie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
ypsilonalpha
mesaj 17 May 2005, 10:52 PM
Mesaj #2


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Mda ... ce forta, ca Romania tocmai a retrogradat in grupa a treia valorica a hocheiului mondial, mare tragedie mare pentru cei din federatie. Da' nu-i bai, ca am fost noi si in grupa a patra valorica, asta inainte de '89, ca n-au avutara ai nostri bani (sau n-au avut voie? blink.gif ) sa se duca la turneul celei de-a treia grupe valorice, si am picat automat in grupa a patra ... unde a fost circ maxim, pare-mi-se ca atunci a reusti Romania cea mai categorica victorie intr-un meci oficial (parca 55-1 cu Noua Zeelanda rofl.gif ) bestial! un gol pe minut ...

Doar ca acuma nu mai e loc acolo sus, de cind s-a scindat U.R.S.S. (si chiar si Cehoslovacia smile.gif ) prima si a doua divizie valorica sint "infestate" de alde Letonia, Lituania, Estonia, Ucraina, Bielorusia, Kazahstan si alte alea smile.gif

Da' totusi, sa luma bataie de la China si Japonia ... sad.gif in fine ...


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 01:05 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman