HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor avānd ca temă principală Politica Externa. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

> Extremul Orient ..., Adica toti aia :China, Japonia, Coreile
MIA
mesaj 21 Feb 2005, 05:22 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.320
Inscris: 21 April 04
Din: Timisoara, Romania
Forumist Nr.: 3.188



Am sa deschid un paragraf special pentru acea zona - ca eu zic ca s-a putea sa "fie nevoie". unsure.gif

Deocamdata - dupa cum se stie cred - Coreea de Nord si-a umflat muschii si ( dupa reducerea de rigoare a ratiilor de orez pentru amaritii de rind sorry.gif ) au anuntat ca au reusit sa fabrice primele bombe atomice. hh.gif
Mie nu mi-e ca o sa le foloseasca, dar daca se lasa cu o bisnita nucleara mica ? devil.gif

Apoi - se pare ca Japonia si China se hiriie asa ... "in silent mode" deocamdata dupa cum se spune in articolul acesta. blink.gif

E posibil sa se lase destul de rau pe-acolo sau nu ? ce credeti ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
MIA   Extremul Orient ...   21 Feb 2005, 05:22 PM
abis   Bine ar fi sa nu "fie nevoie"! P...   21 Feb 2005, 05:30 PM
dead-cat   zicea unul, "nu stim cu certitudine daca DRK ...   21 Feb 2005, 05:39 PM
Cla   ...si asta "unul", precis ca a fost amer...   21 Feb 2005, 05:53 PM
MIA   QUOTE (abis @ 21 Feb 2005, 05:30 PM) Mai e si ches...   21 Feb 2005, 06:01 PM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 May 2024 - 02:55 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman