HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Rugaminte

Toate cāte vă vor zice vouă, faceţi-le şi păziţi-le; dar după faptele lor nu faceţi, că ei zic, dar nu fac. [Matei 23:3]

Forumul Ecclesia este dedicat exclusiv crestinilor de diferite confesiuni. Ateii si personanele care critica aceasta religie sunt rugate sa foloseasca forumul de Religie si pe cel de Filosofie.
Va multumesc pentru intelegere. (Figaro)

> Scuze Din Partea Lui Viorel!
vio16
mesaj 29 Jan 2005, 06:21 AM
Mesaj #1


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 80
Inscris: 26 January 05
Forumist Nr.: 5.540



Dragii mei dupa cum vedeti intradevar sint nou pe acest forum si imi cer scuze caci intrarea mea a cam fost stingace si ori cum va multumesc de <<BUN VENITUL >> ce l-am primit cit despre religia din care fac parte este religia martorilor lui Iehova , o religie pe care vad caci multi o combat si nu le place!In ori ce caz azi sunt multe religii si confesiuni si important este caci toti trebuie sa intelegem caci religiile sint facute de oameni si nu religiile ne aduc mintuirea ci credinta noastra si prin credinta in fata lui Dumnezeu o sa ajungem mintuiti!Fiinca ori unde citim in Biblie se axplica ;caci credinta te face sa fii mintuit si faptele!!Si acest lucru ne este explicat chiar prin cuvintele din Evrei 11 cu 1 la40!Intradevar dupa cum am gasit scris unii ma cunosc si spun ca pun intrebari multe si chiar intrarea am facut-o cu o intrebare si fiinca vad caci sinteti procupati cu alte subiecte si intrebari si e greu ca sa primesc raspuns si la intrebarea pusa inainte ,nu o sa pun alte intrebari si daca intradevar voi vedea caci e timp si pentru intrebarea ridicata de mine si prezinta interes o sa ma-i revin !pina atunci la toti va doresc succes in deszbaterea subiectelor voastre si discutiile sa va fie conduse de sfatul intelept al sfintelor scripturi ce sint bazate pe intelepciunea ce vine de sus fiinca in Iacov 3 cu 17 la 18 ne explica calitatile ei si la ce stare ne ajuta ca sa ajungem !!Cu stima si respect pentru fiecare viorel!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 May 2024 - 07:23 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman