HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Windows Xp Proffesional
Oana
mesaj 23 Apr 2003, 11:43 PM
Mesaj #1


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 57
Inscris: 23 April 03
Din: USA
Forumist Nr.: 226



Am pus win xp pro (pirat) in comp si de la instalare am doua probleme: sad.gif
1. Cand deschid IE imi apar tot felul de pop up-uri, am incercat sa pun un pop up blocker dar ala omoara tot inclusiv linkurile pe care apas eu cand dau un search, ba mai mult unele blocker-e sunt atat de eficiente ca nu ma lasa nici IE sa il deschid. Ma trimite apoi sa deblochez manual link-ul si mai mare daraua decat ocaua.

2. Cand incerc sa accesez anumite pagini, imi apare un mesaj de eroare, ca IE a intampinat o problema si trebuie inchis, (la details imi da niste application name, offset-uri, module, etc), am cautat in baza de date microsoft si nu gasesc cifrele care apar la mine.

2.gif 2.gif Am albit tot cautand cauzele celor doua probleme. Stie cineva sa imi explice care ar putea sa fie cauza? E posibil ca IE sa nu fi fost bine crack-uit si sa aiba erori? Pliiiiiizzz heeeeeeellp.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
Oana   Windows Xp Proffesional   23 Apr 2003, 11:43 PM
Mihai   Voi incepe prin a-ti oferi doua alternative pentru...   23 Apr 2003, 11:59 PM
Oana   thx mult de tot, incerc ce mi-ai zis, daca nu merg...   24 Apr 2003, 12:11 AM
Mihai   Nici o problema!   24 Apr 2003, 09:00 AM
Zod   Oana, vezi ca s-ar putea sa ai setata o pagina de ...   14 May 2003, 12:48 PM
cretze   ... poti incerca si NoAds ... este simplu si efici...   14 May 2003, 01:08 PM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 3 May 2024 - 02:34 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman