HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

> Cum Te-a Cucerit?, eheheeee.....
FM!
mesaj 22 Apr 2003, 06:36 PM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 207
Inscris: 18 March 03
Din: On The Air
Forumist Nr.: 94



Intrebarea topicului "spune" totul ... recte.. intreaba totul smile.gif
Scurt si la obiect ce iti place la micul tau companion fie el peste, caine , pisica, oaie (!) , cal, etc...
Care sunt lucrurile care va atrag cel mai mult.... din puct de vedere fizic, comportamental sau... alte motive.


--------------------
Deconectat ... Permanent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Raspunsuri
(Afrodita)
mesaj 3 Jun 2003, 06:33 PM
Mesaj #2





Guests






Hmm...Mai nou am o pisica...Intr-o seara, mai bine zis dimineata, pe la ora 3, am auzit o groza de latraturi in fata blocului...Am zis ca erau cainii vagabonti ce latrau la masini, insa deja latrau de vreo 10 minute si la ora aia nu prea sunt masini pe strada..Am iesit pe balcon si am vazut vreo 5 caini adunati langa bloc , latrand...In scurt timp au mai venit vreo 3...Apoi am vazut o labuta mica ce incerca sa-i zgarie( si, spre bucuria mea a reusit sa zgarie vreo 2-3 caini).Mi-am dat seama ca latrau la o pisica.Atunci am aruncat de pe balcon ce-am gasit la indemana(un suport de naftalina si vreo 3 carlige biggrin.gif ) si i-am speriat...Am mai asteptat vreo 10 minute pana s-au indepartat de locul respectiv si m-am aplecat mai tare peste balcon...Pisicuta era socata, statea locului si nu zicea nimic, nu se misca de acolo.Atunci mi-am luat inima-n dinti si m-am dus dupa ea.Am luat-o in brate si m-a zgariat un pic, de frica si am dus-o in casa.O acum si acum, dupa o luna de la intamplare.E fetita si e frumoasa foc.Mi-a cucerit inima cu blandetea ei si cu felul in care ma alinta.Ma mangaie cu labutele pe fata si e super alintata.Miauna extraordinar de frumos.E cam singura mata al carei mieunat nu ma scoate din sarite.S-a atasat mult de mine.Nu prea ma zgarie decat daca o enervez prea tare.In schimb pe-al meu il mai zgarie si fara motiv laugh.gif E gri tigrat si e foarte desteapta.O iubesc la nebunie.Din pacate a intrat in calduri si nu prea imi vine sa o dau la motan.Iar al meu rade de ea cand o vede ce disperata e dupa motan biggrin.gif Cred ca o duc la mama, ca si motanul celalalt al meu tre sa fie in calduri, sunt cam de aceeasi varsta, un an jumate, probabil 2. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Mesaje in acest topic
FM!   Cum Te-a Cucerit?   22 Apr 2003, 06:36 PM
Afrodita   Hmm...Mai nou am o pisica...Intr-o seara, mai bine...   3 Jun 2003, 06:33 PM
Mistinguett   Afrodita, sa-ti traiasca!! Cat e de mare? ...   3 Jun 2003, 07:03 PM
DeathQueen   Prima oara cand am vazut`o pe catelusha mea-Lucky ...   9 Jun 2003, 01:13 PM
Cynthia`   Am o vecina pe strada care imi este prietena foart...   9 Aug 2003, 05:19 AM
Cynthia`   Am uitat sa adaug: Roxy are acum 5 ani si este ext...   9 Aug 2003, 05:22 AM
Vegas2002   Sora mea in Italia a "adoptat" de pe str...   15 Aug 2003, 02:59 AM
fani   Hm... a venit tata cu catelusa in brate, tinuta la...   18 Aug 2003, 02:53 PM
medit   ajung acasa dupa o zi teribil de banala de servici...   18 Aug 2003, 08:34 PM
Cynthia`   Eu de fiecare data cand plec de acasa o las pe Rox...   1 Sep 2003, 11:25 PM
Tomy   Sa va spun cum ma cucerit iubirea mea inainte sa ...   12 Mar 2004, 04:02 PM
clara   Pe mine m-a cucerit de prima oara cand l-am vazut ...   14 Mar 2004, 04:47 AM
Valheru   al meu caine - un lup enorm la ora actuala m-a cuc...   14 Mar 2004, 11:12 AM
^Anne^   Intotdeauna mi-au placut pisicile si am bininteles...   30 Apr 2004, 11:16 PM
Serenity   Mie mi-e drag de nasucul lui foarte roz, de talpit...   7 May 2004, 01:31 AM
(monique)   Eu am un perus.. am scris despre el si la "Di...   13 May 2004, 08:46 PM
contraste   QUOTE (monique_ @ 13 May 2004, 09:48 PM) Eu am un ...   2 Jun 2004, 11:12 AM
Tomy   Contraste sa-ti traiasca si sa ai parte de ea mult...   2 Jun 2004, 02:35 PM
contraste   multumim frumos matale! Asa si vrem sa respira...   3 Jun 2004, 10:38 AM


Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 15 May 2024 - 04:44 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman